Skoči na vsebino

Dohodnina 2002


Priporočene objave

Tu:

https://www.durs.gov.si/dohodnina/

si lahko na računalniku odprete obrazec za prijavo dohodnine za 2002, ga na računalniku izpolnite, natisnete in pošljete na vašo davkarijo.

En droben korak k "elektronski" napovedi dohodnine. Ni treba kupovati obrazcev in jih na roke izpolnjevati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu:

https://www.durs.gov.si/dohodnina/

si lahko na računalniku odprete obrazec za prijavo dohodnine za 2002, ga na računalniku izpolnite, natisnete in pošljete na vašo davkarijo.

En droben korak k "elektronski" napovedi dohodnine. Ni treba kupovati obrazcev in jih na roke izpolnjevati.

joj, pa kaj nisi tega kak dan prej povedal. No, bomo za drugo leto vedeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem tudi jaz šele danes zvedel, potem, ko sem včeraj klasično napisano na pošto dal.

Zadeva velja od 8. 3. 2003 na podlagi objave v UR.l. RS 24/2003:

"Zavezanci za dohodnino vložijo napoved za odmero dohodnine na obrazcu, ki je predpisan v 2. členu tega pravilnika, oziroma na obrazcu, ki je objavljen na spletni strani Davčne uprave Republike Slovenije."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, bomo uporabili. Nisem še med tistimi pridnimi, ki jim je obrazce že uspelo izpolniti. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšne račune iz lekarne odveč? :D Se priporočam...

Ja a nisi student :shock: ......studentje smo neobdavceni osebki :lol: ....( razen ce prevec delamo....)

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a nisi student :shock: ......studentje smo neobdavceni osebki :lol: ....( razen ce prevec delamo....)

Študent?? Uhh, kdaj že ne več ... :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšne račune iz lekarne odveč? :D Se priporočam...

Saj računov ne rabiš ob oddaji napovedi. Tiste rabiš samo v primeru, da te kdo pride čekirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšne račune iz lekarne odveč? :D Se priporočam...

Saj računov ne rabiš ob oddaji napovedi. Tiste rabiš samo v primeru, da te kdo pride čekirat.

..ko te bodo pa pršli pregledat, ti jih bomo pa poslali za celo Ljubljano! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu:

https://www.durs.gov.si/dohodnina/

si lahko na računalniku odprete obrazec za prijavo dohodnine za 2002, ga na računalniku izpolnite, natisnete in pošljete na vašo davkarijo.

En droben korak k "elektronski" napovedi dohodnine. Ni treba kupovati obrazcev in jih na roke izpolnjevati.

In do gdaj jo je ze treba oddat :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In do gdaj jo je ze treba oddat :oops:

Letos sploh ni treba...

Ne trosi neresnic symru :x

Brrrm HVALA... 8) :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne trosi neresnic symru :x  

Če pa res ni treba... Saj veš tisto - v življenju je treba samo umret (domnevno)... Tisto "in davke plačat" pa je itak dodala DURS...

Skratka - če ti ni, ne rabiš oddat napovedi.. pol plačaš kazen, pa je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa hecno ,kako so že zadnji dve leti napovedovali, da enkrat bo pa možno elektronsko dohodnino oddat. Jap - male vojne med CVI in DURS... Halcom in Hermes softlab... Gantar vs. financar...

Hecno, ni kaj ... se zabavam vsako leto znova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In do gdaj jo je ze treba oddat :oops:

Letos sploh ni treba...

žlehtnoba....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšne račune iz lekarne odveč?  :D  Se priporočam...

Saj računov ne rabiš ob oddaji napovedi. Tiste rabiš samo v primeru, da te kdo pride čekirat.

..ko te bodo pa pršli pregledat, ti jih bomo pa poslali za celo Ljubljano! :wink:

Ni blema. Vse sprejmemo. Takrat bom pa odprla nov topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vsako leto napisal maksimalne olajšave in to, pa še nikoli ni bilo inšpekcije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vsako leto napisal maksimalne olajšave in to, pa še nikoli ni bilo inšpekcije...

..letos gotovo pridemo !!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!