Skoči na vsebino

Akrapovic - obisk proizvodnje


Max

Priporočene objave

Prosim, da razsvetlite mojo nevednost:

Nekje sem zasledil, da v Moto GP tudi Yamaha Fortuna uporablja njegove izpuhe, čeprav na njih piše Termignoni. Uradno jih imata Aprilia in Kawasaki, poluradno Honda (na njih ne piše nič), zdaj še Yamaha. Drži? Kaj sploh še ostane velikim?

Suzuki bo ostal na Yoshimuri, Ducati na Termignoniju.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da razsvetlite mojo nevednost:

Nekje sem zasledil, da v Moto GP tudi Yamaha Fortuna uporablja njegove izpuhe, čeprav na njih piše Termignoni.

LP

So pač pri Termignoniju kupili te izpuhe, dali na njih svoje nalepke in potem mastno plačali, da so bile te nalepke gor med dirko. Tko je to.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kar se pa uvozov tiče, me pa zanima, če je imel g. Akrapovič res vse papirje pripravljene tako kot treba ... :hmm:

Kot je sam zatrdil je imel vse poslihtano, edino japonski inzinirji niso imeli urejeno za tistih 80 litrov benza, za motor in ostalo pa je bilo poskrbljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da razsvetlite mojo nevednost:

Nekje sem zasledil, da v Moto GP tudi Yamaha Fortuna uporablja njegove izpuhe, čeprav na njih piše Termignoni. Uradno jih imata Aprilia in Kawasaki, poluradno Honda (na njih ne piše nič), zdaj še Yamaha. Drži? Kaj sploh še ostane velikim?

Suzuki bo ostal na Yoshimuri, Ducati na Termignoniju.

LP

:rolleyes: Eno je kaj moštva uporabljajo, drugo pa kaj gor piše!

Moštva uporabljajo najboljše, kar si lahko privoščijo, med tem ko imajo nalepko od tistih, ki dajo denar (sponzorstvo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se pa uvozov tiče, me pa zanima, če je imel g. Akrapovič res vse papirje pripravljene tako kot treba ... :hmm:

Z našo mal zmešano birokratsko carino so vedno problemi .... lahko maš vse urejeno pa še vedno jim ni nič jasno ....

lastne izkušnje v fimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo, mene pa zanima, če ima kdo inside info, kakšno je pravzaprav delovno okolje pri Akrapoviču.

So total našponani itd.

Kakršnakoli inf. bi bila dobrodošla.

LP Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mene pa zanima, če ima kdo inside info, kakšno je pravzaprav delovno okolje pri Akrapoviču.

So total našponani itd.

Kakršnakoli inf. bi bila dobrodošla.

LP Aleš

Vem samo to,če gre na čik se mora štampljat..

..in mislim,da to dosti pove...

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem samo to,če gre na čik se mora štampljat..

..in mislim,da to dosti pove...

in tako je tudi edino pravilno ... zakaj bi imel kadilec več prostega časa med 8 urnim delovnikom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nekadilec pa lahka gre na skret in tam bere cajtng. :lol1: Kajenje traja v povprečju 7 minut, serješ/bereš lahko pa tudi dlje. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kadilci pa ne berejo na skretu O:-) :topic:

Sicer pa komur ne paše delat pri določenem delodajalcu:nihče ga ne sili. :o

Jaz osebno bi šel z veseljem delat k Akrapoviču, pa na žalost nisem njegovega foha. Nekateri morajo za veliko manj denarja delat pa verjemite da tudi ne zabušavajo ravno na delovnem mestu.

Akrapovič je že v redu "dečko". Za pošteno delo te pošteno plača. Za zabušavanje (in surfanje po netu :devil: )te pa ne rabi. :blink: (pa ne leti to nate Lucky da ne bo pomote. Vem, kje in kako si služiš kruh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, sploh nisem pomislu, da leti to name. Kolk sem na netu, je itak razvidno iz moje prisotnosti na forumu. Vse drugo je pa delo. .) Kadim nič več, na skretu se mi pa v lastnem smradu ne da pajcat... :wacko: Cajtng na mizo, pa je. Je pa laže ko si bolj ali manj sam svoj šef, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno, da če izdeluješ vrhunske izdelke (v svetovnem merilu) in dobivaš plačo primerljivo s tisto v EU, da se na delovnem mestu zahteva nek red in disciplino.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega je zmerej pravu, da mu je v službi najlepše na WC-ju, on ga s...je na delovnem mestu, pa še delovna doba mu teče.

Vsaj po moje majo pri Akrapoviču prav, če hočejo bit prvi na trgu, morajo temu primerno imet tudi organizirano proizvodnjo kamor pač čik v ustih med delom ne sodi. Najbrž imajo pa tud kake bolj hi-tec variante, zakaj ne sme bit dima pa tko.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž imajo pa tud kake bolj hi-tec variante, zakaj ne sme bit dima pa tko

Ja, ko se cigaretni dim meša z dimom od varjenja neznosno smrdi :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???????????

Akrapovič je imel 1 mio evrov dobička, vse kar dela računa, posredno prodaja Termignoniju, Arrow-u, Laser-ju ipd. Nič ne reklamira v moto športu!! Pa vendar lahko Termignoni, Arrow plačujeta po deset mio evrov za reklame v moto GP, kljub temu da sta slabša od Akrapota??? Po nekakšni transparentni logiki bi moral "slabši" Termignoni, ki ni nič cenejši od Akrapoviča tudi slabše poslovati na trgu, manj prodajati in bla,bla,bla..Oz. bi se moralo Akrapoviču splačati direktno reklamirati v GP-ju. Nekaj ni transparentno! :cry: :cry: :cry:

Mogoče pa ko reče Akrapovič da nekateri vozijo z njegovimi izpuhi in imajo le svoje nalepke ne misli na Termignoni, ker bi rekel da vsi ki zmagujejo vozijo Termignoni, ki je kot vse kaze pred... .) .)

Ali pač ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!