Skoči na vsebino

Koncert Irske glasbene skupine


Cacy

Priporočene objave

Preko vikenda organiziram (oziroma naše društvo Slovensko - Irskega prijateljstva) koncert Irske skupine Coellin iz Dublina. Igrajo Irsko nacionalno glasbo v stilu Dublinersov, imajo pa tudi dve plesalki.

Program si lahko ogledate na:

http://www.freewebs.com/sloireland

Priporočam, da se si izberete koncert 17.marca 2003 ob 20.30 uri v kulturnem domu v Savljah, kjer bomo po nižji ceni točili tudi Guinessa.

Vstopnine ni!!!!! Pridite bo žurka. Motosvetovci me pa tam le malce pocukajte za rokav, bomo kakšnega dodatno spili.

Pridete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v Savljah ti to organiziraš! Bom mojo moniko nahecu da bo šla mal v saveljski kulturni hram na en pirček mene pa na žalost najbrž ne bo! Če pa ji pirček ne bo všeč bo pa v kongo šla na kak aperitiv! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam, da se si izberete koncert 17.marca 2003 ob 20.30 uri v kulturnem domu v Savljah, kjer bomo po nižji ceni točili tudi Guinessa.

Vstopnine ni!!!!! Pridite bo žurka. Motosvetovci me pa tam le malce pocukajte za rokav, bomo kakšnega dodatno spili.

Pridete?

Pridem, ce pride tudi Polonca. :twisted:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WWOOOWWWW  to pa pridem!!!!! Sam upam, da ne pozabim!!

Če mi je pa kaj všeč, je pa Irska glasba...... :D  :D  :D

Me too!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda.

In to zarad muske, ne zarad Guinessa. :wink:

Ne vem če se to ne napiše takole:

In to zarad muske ne. Zarad Guinessa. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi motosvetovci, ki boste prišli me le poiščite, da se spoznamo.

Parking je nasproti dvorane, 50 m naprej od končne postaje mestnega avtobusa v Savljah. Je rampa ampak jo bomo za obiskovalce odprl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako te bomo pa spoznali - a boš imel MS majico :wink: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vauuuu, ..... hvala za takšno pozornost. Max tebi pa častim pivo,..... pomisli to ni kar tako, sem namreč čistokrvni Gorenjc..... Zato prinesi fotoaparat da to zadokumentirava, kaj pa veš kdaj se kaj takega še ponovi.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vauuuu, ..... hvala za takšno pozornost. Max tebi pa častim pivo,..... pomisli to ni kar tako, sem namreč čistokrvni Gorenjc.....  Zato prinesi fotoaparat da to zadokumentirava, kaj pa veš kdaj se kaj takega še ponovi....  :lol:

Ja tukaj očitno res še kar čakata na omenjeno pivo :twisted: (praznamizapress) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vauuuu, ..... hvala za takšno pozornost. Max tebi pa častim pivo,..... pomisli to ni kar tako, sem namreč čistokrvni Gorenjc.....  Zato prinesi fotoaparat da to zadokumentirava, kaj pa veš kdaj se kaj takega še ponovi....  :lol:

Ja tukaj očitno res še kar čakata na omenjeno pivo :twisted: (praznamizapress) :wink:

Ja, res ga cakava.... Ampak pijaco je pa castil Cacy. Ziva res (by stigma) :D

Cacy, se enkrat hvala :wink:

Valjda, da prinesem fotica 8) pa, da poslikamo in dokazemo, da tut gorenci castijo... :D :D :D ja tut to se zgodi :twisted:

Pa se Polonco ne pozabi pripeljat :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max hvala za pomoč/fotko, se vidimo v ponedeljek zvečer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ona pa pride, sem jo že prepričal  :lol:  :D  :lol:  :twisted:

Ja, sej sploh nism podvomu u tvoje sposobnosti, tak lep, pa neodoljiv, kot si, je morala pristat :lol: :idea: :arrow: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irci so včeraj igrali na Šmarjetni gori nad Kranjem in po izjavah udeležencev so "ta pravi".

Danes sem člane skupine na Bledu povabil na kavo. Povedali so mi, da bodo v ponedeljek na nastopu udeležence med drugim tudi naučili osnove njihovih plesov zato vsi skupaj še enkrat VLJUDNO VABLJENI. Bo zabavno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 m od končne posteje 14 - najstice na desno, vseeno me poišči :roll:

Bi rekel da je kar kakih 150 pa ne LEVI strani! Glej tablo za bar? KONGO! Je v isti hiši :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ona pa pride, sem jo že prepričal :lol: :D :lol: :twisted:

Ce je pa tako, pa tudi jaz pridem.

Tadej

... si pazabil dodat..... s svojo boljšo polovico :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!