Skoči na vsebino

Koncert Irske glasbene skupine


Priporočene objave

Upam da se imate v redu! Pa da Polonca ni slučajno svoje ljubezni s sabo pripeljala! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bilo je super..... in lahko vam je žal, da niste šli. Tako kot smo se nekateri (ane Suzuki :wink: ) naplesali danes, se pa že dolgo nismo... in to smo se učili tradicionalne irske plese..... ma super je bilo.

Cacy... vse pohvale tebi, predvsem, ker si nam zaupal tole zadevco!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, evo tudi mene doma... Kot je rekla pupa, blo je MEGA! Irska glasba je itaq zakon, ampak ko sta uletele pa še tiste dve ptičke in začele plesati kot da sta imele fedre za malco (al pa še ene noge doma)... ej to je blo pa čez vse :oops: :wink: ... Pa za vsako točko v novi cool oblekci... Pa več v luftu kot na tleh... prav gate sta trgale (in to irhaste, dvakrat prešite, podložene z neoprenom!!!). Smo ploskali ko utrgani! (še dobro, da so bile vmes Guiness pavze...).

In ko smo mislili, da je to TO, so nas začele učiti (in naučile) tri plese... TO je bil šele pravi štos!!! Plesna šola z živo glasbo in dvema inštruktoricama s črnim (plesnim) pasom (sem se potem pogovarjal s tadolgolaso, koliko časa že trenira: 17 let, začela že v osnovni šoli...)... Ej, noro, noro, nimam besed... Vsem ki ste tole zamudili vam je lahko resnično žal!!! Cacy, HVALA.

( :idea: tele bi morali povabiti na naš 2. TSSSR...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he.... :lol:

Ja, res je bilo: Gorenjec je placal :lol: Guinessa, pripeljal Polonco in plesalo se je.... 8)

Za tiste, ki vas ni blo tut prav...

No, neki pa mamo tut za vas... malo smo vso zadevo poslikal :wink:

Fotke sledijo (se napisem kdaj) :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je QL. Prava domaca Irska glasbena skupina. Ja pa da ne pozabim omeniti plesalk. Takoj, ko sta prisli na oder, mi je postalo zal, da se nisem vsedel v prvo vrsto. Punci sta res plesali, kot bi bili na fedrih. Po pavzi v kateri smo popili irsko pivo, so se zacele ucne ure plesa, ki pa se jih nisem udelezil. Ah imam pac dve levi nogi in itak ne plesem.

Tudi Cacy je drzal obljubo in je pripeljal the Polonco.

Upam, da bodo Irci se kdaj prisli v LJ.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseem hvala, da ste prišli. Glede na to, da je bilo časa za organizacijo malo, smo malce improvizirali, ampak vidim, da vam je bilo všeč.

Danes imam v glavi majhen koncert pihalne godbe, ... ampak mi ni žal. Konec koncev sem spoznal nekatere nove motosvetovce (vsi po vrsti super) to pa tudi nekaj velja, aneda? :lol: :lol:

Po glavi mi kroži še tisoč in ena ideja, vendar se moram malce umiriti, saj me doma ne bodo prenašali več dolgo.

Sicer pa si niti v sanjah nisem predstavljal, da bom kdaj plesal Irske plese. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve graji:

1. ozvocenje bi bilo nujno (lahko bi se obrnil na kakega glasbenika na forumu)

2. Guinness je bil prepoceni (7 komadov v cca eni uri je ocitno za moj zelodec prevec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve graji:

1. ozvocenje bi bilo nujno (lahko bi se obrnil na kakega glasbenika na forumu)

2. Guinness je bil prepoceni (7 komadov v cca eni uri je ocitno za moj zelodec prevec)

Sem take vrste človek, ki graje vedno poskušam vzeti dobronamerno, zato jih sprejemam - drugič bo boljše, obljubim...

Kar se tiče nizkih cen Guinessa, pa je na Gorenjskem že v teku široka debata, da mi vzamejo državljastvo (zapravljal se pa že ne bo, press!!!!)... :lol:

Vseeno hvala, da si prišel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cacy, daj mi nekaj povej.... si ti v tem društvu tut mogoče??

In če si, kaki so pogoji za očlanitev??

In pa še, to pa ne glede na to, a grem v društvo al ne, ti dajem nalogo, da nas obveščaš vsakič, ko se bo vršil kak koncert Irske glasbe in boš ti zanj vedel, ok????

MAX kdaj bodo slike??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cacy, daj mi nekaj povej.... si ti v tem društvu tut mogoče??  

In če si, kaki so pogoji za očlanitev??

In pa še, to pa ne glede na to, a grem v društvo al ne, ti dajem nalogo, da nas obveščaš vsakič, ko se bo vršil kak koncert Irske glasbe in boš ti zanj vedel, ok????

MAX kdaj bodo slike??????????

Ne samo da sem v tem društvu, sem njegov ustanovitelj, izdelal pa sem spletno stran, in ki si jo ogledaš lahko na :

http://www.freewebs.com/sloireland

Kar se tvojega naročila tiče, ti lahko rečem samo: RAZUMEM !!!! Sicer pa hudo dvomim, da bo v kratkem kaj hudo novega. Mogoče bi pa jeseni lahko organizirali mi obisk na Irskem (Ryanair in to...), to bi bila šele fešta.

Pogoji za včlanitev: jaz ti pošljem prijavnico, kateri priložiš 500 SIT in jo pošlješ predsednici... in konec. Letne članarine ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve graji:

1. ozvocenje bi bilo nujno (lahko bi se obrnil na kakega glasbenika na forumu)

2. Guinness je bil prepoceni (7 komadov v cca eni uri je ocitno za moj zelodec prevec)

Ein,

1. jap, bi bol sekalo ampak, :P

2. po sedmih 1/2l piksnah v tazadnji (po domace 'riti') mogoce nebi pomagal niti ozvocenje :D :D :D

Sej ne dvomim v tvoje kapacitete ampak cez domace pivo ga pa ni :idea: :arrow: :?: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala hvala.... že brskam po strani.........  

Ok, le glej, da ne boš pozabil obveščati.... če ne te bom za ušesa hehe....

Ufff...., kaj vse se mi obeta ........ :roll: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit, zgleda, da sem prepozno poškilila v tole temo.

En predlog za obisk Irske: A nismo motoristi? Kaj pa en izlet z motorji tam sredi poletja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit, zgleda, da sem prepozno poškilila v tole temo.

En predlog za obisk Irske: A nismo motoristi? Kaj pa en izlet z motorji tam sredi poletja?

To bi kar bla fura ja, samo ene 14 dni bi si pa že blo treba vzeti. Drugače je pa vse stvar dogovora.

Interesenti????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve graji:

1. ozvocenje bi bilo nujno (lahko bi se obrnil na kakega glasbenika na forumu)

2. Guinness je bil prepoceni (7 komadov v cca eni uri je ocitno za moj zelodec prevec)

Ein,

1. jap, bi bol sekalo ampak, :P

2. po sedmih 1/2l piksnah v tazadnji (po domace 'riti') mogoce nebi pomagal niti ozvocenje :D :D :D

Sej ne dvomim v tvoje kapacitete ampak cez domace pivo ga pa ni :idea: :arrow: :?: :twisted:

Hja, sej ni bil problem v tipu piva, ampak je problem, da sem to malo prehitro zastavil. Drugace pa ni ne Lasko (itak) ne Union (ki ga ljubim kot brata) vreden pol pi*de tople vode v primerjavi z Guinnessom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak cez domace pivo ga pa ni :idea: :arrow: :?: :twisted:

To ti bom verjeu takrat, ko boš u kiltu okol hodu. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak cez domace pivo ga pa ni :idea: :arrow: :?: :twisted:

To ti bom verjeu takrat, ko boš u kiltu okol hodu. :wink:

pa brez spodnjic seveda....... samo alterman, to je domena Škotov, ne Ircev :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!