Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
mopedist_pp

Piaggio ciao vs tomos avtomatik 3

Recommended Posts

mopedist_pp

Živjo!

Kupujem nov moped za vožnjo po Ljubljani. Razmišljam med Piaggiovim ciaotom in tomosovim avtomatikom 3. Ce ima kdo kaksen nasvet glede te teme naj ga prosim komentira. Zanima me tudi kako je z registracijo, ce se splaca namestiti blokado ker se nimam izpita za avto glede policajev.

Hvala vsem in lep dan!

matteo462

Vzami flexer/youngster ali nekaj kitajskega z blokado na 25km/h in je že registrirano. Ne splača se ti reskirat pa vzet nekaj za 100eur, ker boš razliko z obrestmi  dal policajem. 

Glede vzdrževanja so cenovno vsi tu nekje, se je pa ciao vedno peljal lepše in bolj tekoče od katerega koli tomosa zaradi variomata.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      nekaj nabijaš s tem tvojim teoretiziranjem.. kaj bi bilo če bi bilo pa če bi pa zakaj ne..  dejstva so pa taka kot so..poglej si lestvico - so tam trditve in razlage na istem mestu.. če gre zarco na poltovarniškega ducatija si bo naredil še eno bolečino. gigi nima neomejenega budgeta.. ima pa "neomejenega " petronas, ki je imel l.2016 nekih 5x toliko čistega dobička kakor ducati bruto prodaje (55000 enot po 20000e je 1.100.000.000 oz.1.1mrd)..  l.2018 je petronas zaključil z 26mrd čistega (honda recimo 8.7mrd). petronas ni autsajder v motošportih...v sbk so tekmovali z motorjem , ki so ga sami naredili .dosegli l-2004 eno drugo in eno 3 mesto kar ni bilo slabo glede na to , da so proti 1000ccm ostalih tekmovali z 900cc.
    • Darko3g
      Ko sem prebral samo besedilo, sem si predstavljal nekaj takega  
    • Snečer
      o novem traceru700 govorimo
    • farang
      Eeeeeem, mam Tracer 700 letnik 2018, in ima spredaj nastavljivo samo šipo, tolk o tem. Res da za 7 jurjev nimam kej dost jamrat, sam sorry, ne more se v nobeni stvari primerjat z BMW, pa še katerim drugim proizvajalcem ne (KTM, Ducati, Triumph...). Karkoli primeš ti da vedet da sediš na budget motorju.  Da ne bo pomote, meni je ok, sicer je ne bi kupil, ampak nikoli pa ne bom rekel da je to isto dober motor kot BMW F850GS al pa ne vem, KTM 790 Adventure ipd..   
    • sergini
      Če pogledamo vozni park na naših cestah bi človek reku, da so plače odlične. Po mojem skromnem mnenju so politiki, direktorji in šefi (no, vsaj večina njih) uničili kar se je včasih prakticiralo in se kar dobro obnese (pa to nima veze s kakim komunizmom ali kaj podobnega), to je pripadnost. Jaz ne morem delati v podjetju, če ne čutim pripadnosti. Da bi hodil 2-5-10 let nekam samo zato, da nekaj počnem? Ne hvala. Za folk, ki prihaja k nam, sem istega mnenja. Če ti ni všeč tukaj (sistem, jezik, folk...), pokaj naprej ali pa nazaj.   Pa, da še malo dregnem mojstra Nejca... za takšne poteze pa res ne rabimo državnih mej odpret in navabit par tisoč folka brez dokumentov in nelegalnim prestopom, da popestrimo nam manjkajoči kader ane? Ali pa si res iz Luzerna, tukaj v Slo (po možnosti pa v Lj) pa oddajaš stanovanje in s tujim lulčkom (da me Alla ne da na hladno spet zaradi opolzkih besed) po koprivah mal tolčeš in nas malo prc prc v glavo v tej temi 😜. Kdo ste vi, ki boste vabili nove migrante? Ker v naslednjem postu pišeš kaj delajo slovenci...torej, kdo ste vi oziroma ti?  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!