Skoči na vsebino

What Really happened!!! famozni 11. september


Einherjar

Priporočene objave

Prebral danes popoldne (hvala Ein) :? ... hua, tega ne boste izvedeli niti če gremo v NATO, garant :shock: Kar nekaj metrov miselnega futra - tudi če si naredite čisto svoje zaključke so že sama dejstva, milo rečeno, grozobilna... sem še večji pesimist kot sem bil prej :roll: :cry: ...

Evo, en citat/trnek, če se bo kdo zahaklal:

"It is clear from just the well publicized information that the president had at least some type of knowledge that a major attack was coming. Do you remember Bush’s strange behavior when he was first told of the attacks? He was reading to a group of Florida school children when his Chief of Staff Andy Card whispered the news of the second tower being hit in New York. Instead of just calmly excusing himself and apologizing to the kids for having to leave suddenly, Bush qickly shifted his eyes at the camera, turned somber, and then returned to reading for another 15 minutes! Our major cities were under attack, 1000’s of his countrymen were burning or jumping to their deaths on live TV, and more planes were still unaccounted for. Yet Bush just sat there with a stupid look on his face and then went back to reading a story about a goat. Is this the reaction of a man who was truly surprised by these horrible attacks? Or is this more indicative of the reaction of a guilty person who, like FDR just before Pearl Harbor, was expecting an attack and therefore was not surprised?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je res, je res čudno. Pri vsej stvari mi pa ne gre v glavo, kje so njegovi svetovalci, da se lahko tako bedasto vede.

Tudi take zarote morajo profesionalci odigrati do zadnje podrobnosti.

Tako da dvomim, da je kaj na tem. Preveč prozorno.

Govorim samo o tem kar je Suzuki napisal, ostalega nisem šel brat.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nemskih in avstrijskih medijih so na veliko porocali,da so nekateri oddelki US-obevscevalnih sluzb vedeli in svarili na mozne teroristicne napade,a jih nadrejeni niso vzeli resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je res, je res čudno. Pri vsej stvari mi pa ne gre v glavo, kje so njegovi svetovalci, da se lahko tako bedasto vede.

Tudi take zarote morajo profesionalci odigrati do zadnje podrobnosti.

Tako da dvomim, da je kaj na tem. Preveč prozorno.

Govorim samo o tem kar je Suzuki napisal, ostalega nisem šel brat.

8)

Raje preberi, ker ti potem takle citat ne bo zvenel tako mimo... Stvar je dolga, ampak imas full detajlov, ki jih drugje niso omenjali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sounds real. Ampak v času interneta je možno tudi vse podatke, ki tukaj navaedeni, zlagati.

no, jaz osebno se nagibam k temu ,da dokument označim za verodostojen :? Vseeno sem pa previden...

Kar je najbolj noro okoli tega 11. septembra je pa to: imam prijateljico, ki je visoka bančnica :) --> in ima ful kontaktov v teh židovskih poslovnih skupnostih. Mi je povedala ,da so bili kaka dva dni pred napadom vsi nekam čudno živčni, da so se dejansko nenavadno obnašali in da ..... hmm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je res, je res čudno.

...

Tako da dvomim, da je kaj na tem. Preveč prozorno.

Govorim samo o tem kar je Suzuki napisal, ostalega nisem šel brat.

8)

To iz citata je bilo na prikazano na TV, tako da bi si tole težko kdorkoli kar izmislil.

Prav zato je vredno prebrati članek, ker pisec navaja veliko (preverljivih) DEJSTEV, nikomur pa ni treba kar sprejet njegove zaključke - raje si jih naredite sami in to take, kot vam narekuje lastna pamet. Pa bomo potem še kakšno rekli...

Samo še ena o prozornosti: RESNIČNO obstaja OGROMNO ljudi, ki NE razmišljajo s svojo glavo ampak slepo verjamejo časopisom, TV, župniku... Saj imajo vso pravico, ampak zame so ovce (sorry, ta hip ne najdem primernejšega izraza). In ker je tudi veliko takih, ki to znajo izkoristiti tako neke ideje dobijo masovno "podporo"... pa če k temu dodamo še izsiljevanje, pa smo tam (hja, pravzaprav TU) :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da dvomim, da je kaj na tem. Preveč prozorno.

8)

Ti kar dvomi...mal s "trezno" pametjo prefiltriri...sej ni nč hudga če gre kej mal drgač kot si ti dozdej mislu... :evil: :D :lol: :P :wink:

He, he...se nisem mogu zadržat... :P , pa ne bit hud, no... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da dvomim, da je kaj na tem. Preveč prozorno.

8)

Ti kar dvomi...mal s "trezno" pametjo prefiltriri...sej ni nč hudga če gre kej mal drgač kot si ti dozdej mislu... :evil: :D :lol: :P :wink:

He, he...se nisem mogu zadržat... :P , pa ne bit hud, no... 8)

Zakaj bi bil hud. Ampak vseeno to je bil zadnji bis, ne pridem po tej temi več na oder.

Ti kar ploskaj v prazno. Dosti je bilo.

Si boš moral kaj drugega izmislit.

:D :D

Če boš pa nadaljeval, si bom še mislil, da so te iz tube iztisnili.

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je tale debata tule na koncu malo zavila v čudno smer eno pojasnilo: Ran, nikakor nisem imel tebe v mislih, ko sem pisal o ovcah - govoril sem na splošno (če bi to mislil, bi se upal tudi konkretno napisati).

(najbrž je tole odveč, saj kdor je prebral vsaj nekaj tvojih postov mu je to itaq jasno, ampak sem vseeno hotel eksplicitno pojasniti, da ne bo nepotrebne zamere).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je tale debata tule na koncu malo zavila v čudno smer eno pojasnilo: Ran, nikakor nisem imel tebe v mislih, ko sem pisal o ovcah - govoril sem na splošno (če bi to mislil, bi se upal tudi konkretno napisati).  

(najbrž je tole odveč, saj kdor je prebral vsaj nekaj tvojih postov mu je to itaq jasno, ampak sem vseeno hotel eksplicitno pojasniti, da ne bo nepotrebne zamere).

Ma sploh ne. Sam Tomy ne more preboleti, da sem za v NATO, da me skoz po malem "buzerira".

Pa sem mu napisal, da se ne grem več.

Kar pa ne pomeni, da nisem pripravljen se o čemerkoli drugem z njim pogovarjat.

Ker za v NATO smo že itaq zmagali. Penina je že na hladnem. :evil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker za v NATO smo že itaq zmagali. Penina je že na hladnem. :evil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker za v NATO smo že itaq zmagali. Penina je že na hladnem. :evil: :D

ako zmagate na referendumu-

potem pripravi kozarec še zame...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker za v NATO smo že itaq zmagali. Penina je že na hladnem. :evil: :D

ako zmagate na referendumu-

potem pripravi kozarec še zame...

Me too :!: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še prebrala v celoti,ampak kar pa sem lahko samo rečem : hitler je že vedu zakaj je žide kuru , pa še premal jih je.... :wink:

pa ne me zdej linčat.... :D :D :P :twisted: :twisted:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še prebrala v celoti,ampak kar pa sem lahko samo rečem : hitler je že vedu zakaj je žide kuru , pa še premal jih je.... :wink:  

pa ne me zdej linčat.... :D  :D  :P  :twisted:  :twisted:  

dr.looney :twisted:

dr. looney.....mislim, da se hecaš,a ne?

mislim, da nihče ne bi smel uporabljati ljudi kot biološko gorivo ne glede na energijsko vrednost.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah klinc ... saj je fino brat take teorije zarote in ce nimas zelo dobrega vpogleda oz. ce nisi dogajanja, ki ga opisuje zelo natancno spremljal (razni "citati" - velikokrat ni virov, ce so, kazejo na kr-eno levo spletno stran), se morda rec celo zdi "verjetna" ali pa vsaj "mogoca".

Ampak kot receno, dokler ne naletis na nekaj, kar pa dejansko je bullshit:

2. The history of high-rise building fires provides not a single case of a building collapsing due to steel beams melting from a fire.

To je zato, ker se praviloma letala ne zaletavajo, manjsi pozari pa niso dovolj nevarni oz. se sprosca premalo toplote, da bi dovolj segreli jekleno konstrukcijo. Dejstvo pa je, da pri povisani temperaturi jeklo dejansko hitro izgubi velik del nosilnosti. Pri 400 stopinjah Celzija konstrukcijskemu jeklu pade nosilnost priblizno na polovico, z visanjem temperature se trdnost se hitreje zmanjsa.

In ce imas "nekaj" nadstropij, ki imajo zelo konkretno maso, pod njimi je pa nekaj nadstropij tako segretih, da nimajo vec prvotne nosilnosti, dobis ko rec pada dinamicno obtezbo, na katero ni dimenzionirana cisto nobena stavba, razen morda zaklonisc. Enostavno se ne splaca dimenzionirat na tako neverjetne obtezbe ... predrago je.

A demolition company could not have done it better.

Vertikalna obtezba pac ... skoda, ker potem to vse skupaj v hecno luc postavi. Nekako se ne da preveriti ce je res kdaj Clinton rekel da bi se bojeval in umrl za Izrael (uh?!), ampak ce najdes taka "dejstva" o preostalem tekstu ne mores imeti boljsega mnenja.

Ceprav OK, deloma mora ze biti res, da je zidovski lobi v ZDA mocan je splosno znano in zagotovo ta lobi tudi marsikaj pocne ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš ful izkušenj, vidim, z rušenjem največjih stavb in točno veš, kdaj ti kdo naklada...

PS: tisto o Clintonu in bojevanju za Izrael... zgleda, da nisi štekal...

Daj, ne bit preveč .. hmmmm... Aja, "teorije zarote" - a nis iti nekajkrat vpil o zarotah v slovnski državi in "obvladovanju medijev" in podobno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš ful izkušenj, vidim, z rušenjem največjih stavb in točno veš, kdaj ti kdo naklada...

Hja lej, ce ti verjames, pac verjemi. Meni je bilo ko se je rec podrla jasno, da je to zaradi segretja jeklene konstrukcije ...

Isto so nam rekli tudi profesorji na faksu (gradbenem) - in ce ze za hobi nasprotujes mojemu mnenju, morda profesorjem iz tega foha ne bi? Sej ves, tudi oni nimajo pravih izkusenj z "rusenjem najvecjih stavb", ampak vseeno kar nekaj vedo, kako se konstrukcijsko jeklo obnasa in podobne reci :wink:

PS: tisto o Clintonu in bojevanju za Izrael... zgleda, da nisi štekal...

Mozno, ostalo sem samo preletel, ko sem nasel tisti "biser".

Daj, ne bit preveč .. hmmmm... Aja, "teorije zarote" -  a nis iti nekajkrat vpil o zarotah v slovnski državi in "obvladovanju medijev" in podobno?

Ampak tisto ni kaksna posebna zarota ... ampak to je druga zgodba, ne pase sem.

Verjetno je resnica nekje vmes, tisti lobi definitivno ima svoj vpliv, ne stojijo krizem rok itd., ampak sesutje dvojckov ni noben cudez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš da imajo profesorji na slovenskem gradbenem faksu izkušnje na področju "rušenjeWTC in podobnih gigantov"?

Mi je pa všeč, ko vidim koga, ki lahko tak tekst s takšno lahkoto odpravi kot nakladanje in bullshit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš da imajo profesorji na slovenskem gradbenem faksu izkušnje na področju "rušenjeWTC in podobnih gigantov"?

Seveda ne, ampak fizikalni zakoni se vedno veljajo, ne glede na velikost konstrukcije.

Mi je pa všeč, ko vidim koga, ki lahko tak tekst s takšno lahkoto odpravi kot nakladanje in bullshit...

Ne, ne, precej drugace sem se spravil na clanek ... najprej sem celo hotel verjeti, ker je bilo vse to voda na mlin mojemu ze tako ne najboljsemu mnenju o zidih in njihovih lobijih.

Ampak da bi temu kar slepo verjel ... simpatiziranje s skini je ze davno za menoj, skinhead rock mp3ji so nekje v arhivu ... Tiso o zidovskem vplivu recimo se mi zdi cisto verjetno, omenjeni del, ki govori o WTCju pa - se pac ne ujema s tem kar sem do sedaj slisal z vecih strani in se po vrhu ne ujema se s tem kar so nas ucili :wink:

Zivo se spominjam 11.9. - na CNN se je dalo videti samo en posnetek z ene smeri in "AMERICA UNDER ATTACK" napis, po raznih nemskih kanalih so se pa stvari lotili drugace. Poleg nekajkrat boljsi zastopanosti posnetkov so recimo v studio povabili nekaj uglednih gradbenih inzenirjev, ki so specializirani na visoke gradnje. Povedali so to, kar sem domneval in kar so nam naslednji teden se na faksu razlagai kot povsem samoumevno ...

No ja, ko ozdravim se bom ponovno lotil onega clanka :wink:

Aja se nekaj me je zbodlo ... tisti "STRANGER THAN FICTION" - nekaj zelo podobno formuliranega sem nasel na neki strani na geocities.com, kjer so bili "citati" iz raznih - verjetno popolnoma izmisljenih - zidovskih knjig. OBstaja se ena druga stran prav tako na geocities.com, ki vsak citat posebej opise - vecinoma citiranih knjig sploh ni, ali je pa "samo" narobe prevedeno. Preverit pa normalen clovek tega tako ali tako ne more :D Tudi na one citate sem najprej odreagiral z "Ahaaaa, glej, glej, preklete p*!", ampak ko bolje pomislis ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivo se spominjam 11.9. - na CNN se je dalo videti samo en posnetek z ene smeri in "AMERICA UNDER ATTACK" napis, po raznih nemskih kanalih so se pa stvari lotili drugace. Poleg nekajkrat boljsi zastopanosti posnetkov so recimo v studio povabili nekaj uglednih gradbenih inzenirjev, ki so specializirani na visoke gradnje. Povedali so to, kar sem domneval in kar so nam naslednji teden se na faksu razlagai kot povsem samoumevno ...

Tako je. Tudi na forumu smo podobno o tem razglabljali, še predno so v časopisu objavili najbolj verjetno teorijo sesutja stolpnic.

Je pa tako, da vsak ki se spozna nekoliko na trdnost konstrukcij in na obnašanje materialov ve, da drugače ni moglo biti.

Vsakršno drugačno tolmačenje je zgolj nakladanje v prazno, ki pa ima velik vpliv na ljudi, ki se na te stvari ne spoznajo najbolje.

Ampak saj se ne moreš na vse stvari spoznati. Kakšne moraš zgolj verjeti in tu je ogromno maneverskega prostora za zavajanje ljudi.

Če bi ljudje bolj verjeli stroki, bi bilo tovrstih šekulacij precej manj.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!