Skoči na vsebino

meni FAKTOR X?


J

Priporočene objave

No potem pa javno vabilo za pijačko(velja samo za Maksa)!

:wink:  

lp, Ani

p.s. da ne bo goljufanja: predlagam tričlansko nadzorno komisijo  

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

In kdo plača?

Predvsem pa: kdo plača komisiji?

Haaaaa...

Mace je potrebno... oziroma zejno pijacke :D :twisted:

No beri zgoraj :roll: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nasvetov o "pošiljanju v tri krasne", nisem takšen in ne morem,

plus ni na mestu. Bila je v neki zadušljivi vezi, mene je pa na svoj

način spustila lepo na tla - mene je zmedel tale zamik! Po premisleku

bo "prijatelstvo" v redu!

Glede "veliko rib v morju" in "je dosti lepih punc"

Čeprav jaz nisem neki "Brad Pitt".... Kakorkolize....Zaradi mene je lahko zenska-na pogled-lepša od halucinacije, če pa odpre usta in ne pride ven nič stimulativnega, je najbolje da kar zapre ta lepa ustka, oz., lahko tudi odpre ob kakšnih svečanih prilikah (recimo na lepih kolenčkih izpred

zadrge!) Zame je lepota nekaj drugega.....brez zamer! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go J Go!!!

Mater, nekateri imate ta vaš pofukan moški ponos tako visoko, da čez njega sploh ne vidite.

Se je mogoče kdo vprašal, kaj pa če je bila punca takrat res v stiski, ker ji je bil J vedno bolj všeč, pa je še bila v vezi, pa je hotela premisliti o vsem, zato, da ne bo delala napak. In zdej, ko je končala vezo je pač povabila J-ja na kavo??

No, pa da ne boste napadali: bi vam bilo vseeno, če vam ženska reče, ej nisi moj tip ali pa če reče, sorry, morm razmislit kaj bi rada.... vaš moški ego bi bil v vsakem primeru prizadet... zato je čisto vseeno, kaj je takrat rekla. In v končni fazi so ljudje, ki si zaslužijo drugo šanso in so ljudje, ki si je ne........ that's it!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go J Go!!!

Mater, nekateri imate ta vaš pofukan moški ponos tako visoko, da čez njega sploh ne vidite.

Se je mogoče kdo vprašal, kaj pa če je bila punca takrat res v stiski, ker ji je bil J vedno bolj všeč, pa je še bila v vezi, pa je hotela premisliti o vsem, zato, da ne bo delala napak. In zdej, ko je končala vezo je pač povabila J-ja na kavo??

No, pa da ne boste napadali: bi vam bilo vseeno, če vam ženska reče, ej nisi moj tip ali pa če reče, sorry, morm razmislit kaj bi rada.... vaš moški ego bi bil v vsakem primeru prizadet... zato je čisto vseeno, kaj je takrat rekla. In v končni fazi so ljudje, ki si zaslužijo drugo šanso in so ljudje, ki si je ne........ that's it!!

pupek,daj se umiri,no.....

boga deklica je bila takrat v stiski ,v vezi,ki jo je dušila do amena in se je zatekla k našemu forumašu........vse ok,ni panike.......a glej ga zlomka...potem se vrne nazaj v to isto zvezo (seveda J odpade kot knof od gat) in nikom ništa,a ne?....kdo je kle nepošten?kaj pa J-jeva čustva?o kakšnem moškem ponosu govoriš?.......

če mi ženska reče, da moram razmislit,kaj bi rada,se diskretno umaknem in jo razumem...ter čakam seveda.....in to nima nobene zveze z mojim ponosom,temveč ji pustim dihati....

sorry,ampak jaz bi se počutil rahlo izkoriščanega (nekateri bi rekli TO,TO,TO MI DELIIII),vendar drugič sigurno ne bi nasedel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. žensk ne razumem zato vse kar govorim naprej je izpeljava neke formule na podlagi izkušenj (mojih in tujih), ki velja pogosto, a seveda ne vedno.

2. če te vabi na kavo je verjetno vseeno nekaj več vzadaj, kot samo to da se je spomnila da bi ji pač pasala ena kava in malo čvekanja.

3. idi na kavo, bodi sproščen in prijazen in če ugotoviš, da bi jo še vedno dol dal oziroma kar koli pač, ji to jasno povej. ni pošteno od nje da pričakuje da boš nek prijatelj če bi ti rad več.

4. seveda probaj to kavico prestavit na kake popoldanske ure ali večer ko je situacija bolj umirjena, da zmanjšaš napetost probaj to kavico zamenjat za kak kozarček vina ali dva.

5. vglavnem se iskreno pogovori z njo, če bo še naprej vstrajala, da nisi "moški...." bla bla, pa da bi bila prijatelja reči hvala in se še kaj vidimo.

6. podobna situacija se mi je zgodila pred leti ko sem se nekaj trudil okoli ene ženske ampak sva se "predobro ujela v karakterju" in je ona hotela biti samo prijateljica ker je baje nisem zanimal kot potencialni fant. seveda sem odšel, čez nekaj časa pa sva se dobila (na njeno pobudo)

na "kavici" in po konkretnem pogovoru, kjer je seveda povedala svoje strahove, da v primeru "da se kaj zgodi" ne bova več taka prijatelja sem ji povedal, da me prijateljstvo ne zanima ker se ne morem z njo pogovarjat o resnih temah če medtem samo premišljam kako bi jo "položil".

no kmalu je ugotovila, da jo v principu le zanimam tudi kot kaj drugega in začela sva "hodit" (uh mi je smešen ta izraz). sicer se je na koncu (po 14 dneh) pokazalo, da se le ne ujemama tako dobro kot je zgledalo in sva šla narazen ampak treba je blo probat :twisted:

od takrat se nisva več videla, ampak vseeno tako saj nisem imel težav to pozabiti oz. ni bilo več nekega "hrepenenja".

TOREJ: KAVA-POGOVOR-SEKS-? (odvisno od tebe) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOREJ: KAVA-POGOVOR-SEKS-? (odvisno od tebe) :wink:

Pervy pa ne minuse vmes dajat KAVA+POGOVOR+SEX+SEX+SEX+Spanje ... :) :) +KAVICA + SE....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: The usual suspects!

Sicer pa bi znala biti ta tema nasplošno poučna ne glede na moj slučaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma te babe tako menjajo razpoloženje in mišljenje, da jim člouk ne more sledit.

Enkrat jih trže menstruacija, pa ovulacija..joj hormonov, da boli glava, pol pa se zanesi na hudiča :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno pejt na kavo... ne pričakuj nič, tako, da ne boš mogel biti razočaran.

lp, Ani

…potem pa javno vabilo za pijačko (velja samo za Maksa)! :wink:

lp, Ani

p.s. da ne bo goljufanja: predlagam tričlansko nadzorno komisijo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ahemmm… :oops:

Maks(i) - društvo motorističnih aktivistov Slovenije 8)

Pa si prepricana, da si res zelis na pijaco z celotnim drustvom :shock:

Ali pa si samo zelooooo potrebna pijace :twisted:

Sem pa skor preprican, da si imela v mislih mene - Max z X torej, velja, povej kje in kdaj se bo zgodil, sevedi u PM (da nau pomote - private message), da nauva kle smetila Jjevo temo :wink:

Pa fotica lohk prnesem in naju pofotkam za corpus delictis :idea: :P

p.s. De ne bo blamaze se kr koj zmenva de casti vsak eno rundo… :mrgreen:

p.p.s. Komisijo lahko kr doma pustis sicer se zna strosek na tvoji strani povecat :bday:

Pogledala v svoj dnevnik: prvi prosti termni 1.04.2007 ... a bo ob 17 uri ok?

lp, Ani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anika in maxi........ kaj lahko to temo zaključita in nadaljujeta magar preko PM-ov, ker to ni vajina tema in jo motita s tem ircanjem tu!!!!!!!!!!!!

...Max z X torej, velja, povej kje in kdaj se bo zgodil, sevedi u PM (da nau pomote - private message), da nauva kle smetila Jjevo temo :wink:

Pupa JA... se strinjam :wink: + beri citat (POVDARJEN! 8) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: The usual suspects!

Sicer pa bi znala biti ta tema nasplošno poučna ne glede na moj slučaj!

Zato tudi jaz prosim tako, kot Zarja za sprotno in temeljito obveščanje. Detajli zaželjeni :wink: :) Želim ti da se ti zgodi..... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato tudi jaz prosim tako, kot Zarja za sprotno in temeljito obveščanje. Detajli zaželjeni :wink: :) Želim ti da se ti zgodi..... :oops:

....z foto- in filmsko/tonsko dokumentacijo ali brez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kava" se še ni zgodila...načrtujem nekje čez deset dni...vmes se pa svet ni ustavil in furam dalje...o izidu bom poročal neglede na rezultat :wink: Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pejt že na to kavo pa jo direkt vpras kaj bi rada pa ne tuki spet filozofirat - that simple 8) :twisted: Če se pa njeni interesi ne skladajo s tvojimi - potem se morata pa dogovorit, kdo bo popustil. Če tudi tega interesa ni, potem pač adijo (ali pa tudi ne - odvisno od vajinih interesov).

Evo, zdej pa še jst filozofiram ... :twisted: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pejt že na to kavo pa jo direkt vpras kaj bi rada pa ne tuki spet filozofirat - that simple 8) :twisted: Če se pa njeni interesi ne skladajo s tvojimi - potem se morata pa dogovorit, kdo bo popustil. Če tudi tega interesa ni, potem pač adijo (ali pa tudi ne - odvisno od vajinih interesov).

Evo, zdej pa še jst filozofiram ... :twisted: :roll:

Odlicno... tak energicen ogovor, toliko enegije in vse to z vrocino +39 8)

Interes je zelo pomemben in ga bosta ugotovila le ce se dobita na tej kavi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlomek iz knjige Mojce Lenardič - Moja ženska

Bila je z menoj namreč potrpežljiva in skorajda dobra: tu in tam je pristala, da sem jo odvedel v lokal, kjer točijo kavo, in to ni malo, glede na moj izgled. (Ona je za razliko lepa.) Pač pa normalno pitje kave ni vselej v moji moči, če me kdo gleda seveda; tako ali tako sem trepetal po vsem telesu, če je le bila kje v bližini. No, in prisiljen sem bil jemati alkohol, da sem zmogel kavarno. Jemal sem ga, jemal prekomerno. Circulus vitiosus. Seveda so mi nadaljnji sestanki, mislim pitje kave, kramljanje in to, kot prvo večidel izbrisani iz možganov za vselej, drugič po zlu so odšli vsakokratni nameni izboljšati vtis. Rezultati teh ljubezenskih shajanj so takšnile, da je večkrat kar na lepem odšla iz kavarne, mogoče se je tudi jokala. Intimna zveza dveh ljudi je prefinjena, zapletena, občutljiva stvar. Pa se je ona polagoma ohladila. Lepe noči je odvrgla telefon, ko sem ji opisoval svoje iskrene želje po njej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo povedano.

Še sreča, da se nam lepim kaj takega ne more zgoditi... :silly: :lol: :wink:

MM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ravnal takole:

-pripravil popoln "spored"

-šel na kavo

-podaljšal kavo na nekaj ur

-zrušil, postavil na novo in presegel njena dognanja o meni

-šel domov in jo pustil v norem ugibanju:"Kaj pa je bilo sedaj to??"

-počakal, da pride sama po "desert" in pogledat kaj se skriva za vsem tem

-umrl z nasmeškom

:twisted:

Ja, Adonis, pardon Anubis, vsak od nas bi si kdaj želel, da je Ona kot trdi disk. Narediš format C/:, potem pa instaliraš po svoje naprej, postaviš na novo in si urediš podatke po svoje. Samo, kaj si potem dobil? A ni Njen čar ravno v karakterju, drugačnosti, stvareh, ki jih prosojna tančica diskretno skriva, ti pa jih odkrivaš dan za dnem,leto za letom.

In J, še tebi moje striktno osebno menje: če bi meni rekla, da me ne vidi kot moškega svojega življenja, bi si to zapomnil in zadeve vzel defacto. Ne vem, kako bi se lahko planeti opozitno zavrteli, da po letu in pol spremeni svoje ultimativno mnenje. In Pupa, nimam se za moškega šovinista z neracionalnim ponosom (Tina, glej stran) :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!