Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      na črnuški obvoznici.. isto kot ležaji v glavi okvirja/križih če se zadaneš s sprednjim koncem..sčasoma dobi zračnost .. če te spajtla v ovinku in imaš srečo da zvoziš je zadnji čas za popravilo - menjavo ležajev v vpetju vilic.. imam svojega trenutno podrtega .. pa kar soliden strošek pride že za material : 2 iglična ležaja , vijak (moj je bil 50,5e) , distančnik , 2 puši za v ležaja , 2 distančni podložki, 2 protiprašni kapici , 2 zunanji podložki in matica. brez dela ... problem je tem , da se to lahko pokaže dosti kasneje , ker od minimalne poškodbe kjer se ležajni elementi posedejo v pušo potem na teh mestih nastaja s časom zmeraj večja zračnost..
    • la profich
      Pri špici, tam ko se gre tudi na brnčičevo.    evo to me je skrbelo, sam kaj ko se ne spoznam tolko, in sem mislu, da če je ok za videt je tudi vse ok... kako se da to preverit?
    • thumper
      pa poglej samo malo širše..recimo 500km stran v beograd..  ne vem če bi si pri nas prav želeli tako stanje kot dol..   
    • tomash
      Ne vem a smo mi na Luni al kje. Šestkrat sem prečil meje Avstrija Italija in Slovenija. Nikjer nobene kontrole. V Avstriji ne nosijo mask, v Italiji tu pa tam. Pri nas pa dežela majmunov. Mi je kar nerodno, ko gledam naš narod kak smešno izgleda vse skupaj. Greš v trgovino in imaš kvazi masko. Neki se gremo. Res je smešno vse skupaj.
    • thumper
      upam da to velja samo za novice.. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!