Jump to content

Vtisi z dnevnih voženj 2020

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• DAMI34

175

• Vito23

63

• Snečer

55

• maus

41

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozdrav iz puščave Atacama!  

N A    K O N C U    S V E T A !      

No ajde otroci, ker ste tako želeli še nekaj ostalih utrinkov iz preteklih dni... 😁 Spodaj znamenita soteska Viamala. Kdor ima priliko, obvezno mimo..... slike žal ne zmorejo pričarati impozantno

Posted Images

Ma gor je glih tolk panika in buce, sam mi se smemo v druge obcine brezproblema vozit sam nikamor nemors na kufe, razn ce ga na benzi za sabo kups in gres vn :D

pred 45 minutami, skalar36 pravi:

Hudo. Kje je to?

Prve fotke so iz Šentviške planote. Tam se da v dve smeri zavozit. Makadam je pri Ponikvah proti Lovski koči.

Druge pa na planoti Kuhinja..se malo naprej od vasi Krn, do vrha kjer je makadamsko parkirišče in izhodišče za štart v hribe😊

pred 15 minutami, bajkr88 pravi:

dami ti bos pa tvoj kovid motor takoj prodau ko bo konc tega... ker bos vse kucnle predrajsu in boš kupu potovalnega da boš loh spizdu daaalec iz općine ... 

mam potovalnega...je pa res, da je en kup šodra še za obdelat, najprej v občini, ko bo Kacotu dol padu pa še izven SLO, Velebit je ena od, ko komaj čakam...

pred 4 minutami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Lajkam ono kanglico za mleko zadaj na motorju. Na drugi sliki se lepo vidi.🤪

rabim novo kanglico (turer šljem), tale ni preveč primerna za ta motor. Sem že ugotovil, da ne diha prav.

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Malo sva se izgubljala v megli #mojaobčinajecelsvet :P

p

20201113_133657_HDR.jpg

20201113_134303_HDR.jpg

20201113_135753_HDR.jpg

20201113_135810_HDR.jpg

20201113_141126_HDR.jpg

Kaj si pa čakal ko ste imeli pravo pomlad v nasprotju z našimi konci, mi do danes sama megla. Kakšen gušt mi je bilo na Vogrskem na OMW spit kufe v torek. Ko sem se vračal, od Postojne začel spet toniti v meglo, mi je šlo kar na jok :(

pred 12 urami, MARE 65 pravi:

Kaj si pa čakal ko ste imeli pravo pomlad v nasprotju z našimi konci, mi do danes sama megla. Kakšen gušt mi je bilo na Vogrskem na OMW spit kufe v torek. Ko sem se vračal, od Postojne začel spet toniti v meglo, mi je šlo kar na jok :(

ko smo mel pomlad sem imel službo, ko je megla me je pa Jelko zjebu za posu..in sem prisilno kak dan doma.

pred 6 minutami, izibajker pravi:

Majstorska cesta.  Za pravog majstora :smoke:

odvisno kod in kam, drgač pa je level 1, kjer lahko gre skoraj vsak..razlika je s katerim motorjem se mučiš, s katerim pa zabavaš. Do sedaj sem se mučil :P

• Like 3
pred 21 minutami, mladench pravi:

pa dej zarij v blat s tem. mal ga umaž :) 

je že bil, v soboto in potem opran. Šoderček je trenutno super za furanje, ker je vlažen, pa ostane motor čist.

Za blato pa so gume bolj bljak, oziroma neprimerne. Pa šofer je tut str in se mu ne da matrat po blatu, bolj kot ne se vozam, kjer sem se tudi prej, ampak s tem motorčkom gre z lahkoto. Nimam pojma jaz o offroadu..razn če ga z roko premažem s kakim blatom..da bo vtis :P

• Like 1
  • Haha 2