Jump to content
  • Sign Up
Leon21

Nrg mc3 predelava

Recommended Posts

Leon21

Pozdravljeni kupil sm rabljenega nrgja z avspuhom zx drugo je original, blokade so dol.

Motor doseze okoli 80 km/h. Rad bi ga predelal da ima vecjo koncno hitrost in da ima bolse pospeske. Cenovno naj bi bilo okoli 600€.

Pa da se dele zlahka dobi npr. Cilinder.si

Hvala

Zok
On 1/14/2020 at 6:38 PM, Leon21 said:

Cenovno naj bi bilo okoli 600€.

:?

Sodelavec je za 850 eur prodal Aprilio SR 50 in za 1100 eur kupil Hondo Forza 250, in za 300 eur nabavil se nova diska, zavorne obloge, malossi variomat, sklopko, jermen, menjal vse tekocine (vkljucno z zavornim oljem, oljem sekundarnega prenosa itd)... ...in se zadeva dejansko premakne, tudi z dvema potnikoma. Da bi za 600 eur rihtal 50/70 ccm, ki bo cez 20 delovnih ur ponovno rabil generalko... :?

Edited by Zok

smasher

Zdej čez 120km/h boš težko prišel, če že hočeš delat neumnosti dej si buđet 300€ za kose, to bi moralo bit dovolj za en 70cc kit. Lahko pa kupiš rabljen piaggio 125cc motor z varomatom in ga vgradiš. 

Zok
3 minutes ago, Kugelschreiber said:

Ispit samo za B? 

V tem primeru bi jaz 600 eur raje investiral v izpit za A. Je bolj trajna resitev. ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      je mel en preblisk s kawo ..sam je bla zgleda premal pocukrana .. 
    • twom
      bruši, napačna tema... 
    • thumper
      zadn cajt da modroce s fedri zamenjajo za jogije s polnilom
    • Quest
      Zvrneš ga na cilinder, ga zasukaš okrog in dvigneš. Simpl. 
    • Wakasaki
      S prve roke sem probal s tal na ravnem pobrati hondo hornet, bmw g650xmoto in tudi nazadnje gs adv.Res te spasijo cilindri,ker se ne uleže čisto na tla in ga je ga zato ni problem dvignit. Nisem žgoljo nisem the rock ampak hornet s tal pobrat prvih 20cm,priznam sem mogu kr prdnt. Pa da dodam še za "offroad", z pravim gumam mitas e10 al pa conti tkc80 se da fino peljat po brezpotjih.....kurc je edin k prideš do konca potke in je treba to kravetino obrnt tako rečeno na mestu....ja bolje da se takoj mal slečeš. Samo moje mnenje
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!