Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

samo zakaj se pol stavlal ce se ze tolko prineso,ni pomislo na posledice al kaj :cry: Ja ne sinu nese domov ce ma istega skuta :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojega kolega so dobli na radar 137kmh...pa so mu zaplenli, vse dele original no3, tiste  dele ko je mel prej not jih ni dobil nazaj....pa še kazen je plačal tako da  :wacko:

KOLIKO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

so že koga fstavli tk ko je mel gor tablco registriranega.. pa fse... čelado.. da nic ni naredo pa se normalno furo?! :D ... js mam scooto.. niam pa še izpita... mislim.. ravno sem nekje na sredini.. :) te pa se v sql pa to furam.. pa po mestu.. no se se dosti furam ker hocm cimprej 1k km ... da rejo blokade vuuun :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so že koga fstavli tk ko je mel gor tablco registriranega.. pa fse... čelado.. da nic ni naredo pa se normalno furo?!  :D  ... js mam scooto.. niam pa še izpita... mislim.. ravno sem nekje na sredini..  :)  te pa se v sql pa to furam.. pa po mestu.. no se se dosti furam ker hocm cimprej 1k km ... da rejo blokade vuuun  :P

Ja. Zadeva se imenuje policijska kontrola, in te lahko vsatvijo z razlogom da preverijo, če maš podalšano registracijo in opravljen izpit.

Mene so v 4-letih vsatvili že sigurno enih 10x. Nazadnje na poti do mitinga.

Pa mam gor nehomoligran izpuh, pa še mi ni noben škif nikol nič reko, za kako homologacijo. Pa niti nevem za noben primer.

Me bolj zanima, če je že kdo dobo kazen za nehomologiran izpuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff

moj frend se je marca letos ceu mesc vozu brez podaljšane reg. pa sploh ni vedo če mu jest nebi reku da je nalepka mal čudna . Če bi ga pa dobil :grrr :grrr :grrr :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest se zj furam brez registrske tablce nč nimam gor an pa mam že ene 1000km + tega da razmišlam če bi ga sploh registrirov itk lah usakmu pičim k mam krosko pa potegne k svina:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaqa bi dajov tistk 30k

Morda zato, da ti ne bo treba prodat kroske in zadnjih gat, ce se zabijes po neumnosti v nek avto vreden 10mil. in nimas zavarovanja? :hmm: :hmm:

Al se tebi mogoce to ne more zgodit? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že ena dva, ali tri tedne nazaj. V CE. Križišče Dečkove ceste in Grevenbroichske (nekaj takega, pobratenega pač). Ob strani v križišču stojita motorcikel in osebni avto. Na daleč bi človek posumil na nesrečo, a motor ne razbit, na tleh nič mokro, avto brez praske.

E, potem pa videl finto.

Motorcikel brez tablice, avto pa Ford Mondeo, civilna izvedba. In sta policaja našla tiča z neregistriranim motorjem, ki je pohlevno sedel na zadnjem sedežu Mondeota, medtem ko sta policaja vneto pisala in se menila s centralo.

Toliko, o neregistriranih in da lahko vsak trenutek pobegneš.

Lahko, če jih opaziš, če te pa snamejo iz kolone, ko čakaš pred semaforjem in ne veš, da so policaji, je pa malo težje, oziroma dražje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se om fstrelo ...

sem sredi izpita... želja po tem da se furam z skuterom je bila prevelika in tukaj so posledice <_<

danes... pred my sql.. peesda.. z enim kolegom sma hotla sam tu bobra it.. neke žret.. evo ti kareto v križišču.. mi2 butla brez čelad .. furo pa valda js ko brez izpita.. :( in valda js sn hoto cimprej na plocnik pa skuto vgasno.. med tem pa je že bil oni tut ob robu ceste pa že vun stopo... :angry2:

peesda sn bil jezn.. in potem ko si je tiste podatke zapisal v svojo beleško.. js butl še mu rečem da mam izpit v torbi.. <_< in potem je valda zvedo.. em.. no na koncu sem dobo sodnika za prekrške.. zj pa če bi mi samo kdo vedo povedat če ma kdo kako izkušnjo že :ninja: da mi pove kk dolgo om zai mogo čakat na sodnika.. če sploh bo prišlo do tega.. pa am.. za kolk me bojo obrali.. pa am.. če nebom smel izpita delat za nek določen čas?!... al je to fse odvisno kaj js tm povem.. pa am od sodnika... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni šlo uredit...

neke še pozabo.. zarad izpita zai ko furam.. 2 uri mam.. pa občinskega še morem naret.. pa me sam zanima kak je zai s tem.. če bi še naprej delal.. pa do konca naredim.. pa zai v primeru da mi oni sodnik tm reče da 1 al pa 2 leti nesmem dobit/delat izpita potem samo izpit dvignem al še ga morem 1x it delat pa fse plačevat?.. ker če je tak potem bom valda nehal no.. sei zai om vido kk bo z sodnikom.. do tacajt om pa narejo te to do konca.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sodnika boš mogu čakat vsaj pol leta če ne še več, odvisno. Jst sm zarad prevelke hitrosti dubu po pol leta ti boš pomoje mogu čakat mal več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pool leta... aaaa... kaj te če zai narejim izpit.. pa furam okoli.. neo nic ne.. :) .. sm pol se še pa lahko zgodi da mi sodnik vzame bek?!.. pa na novo?!.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni rečeno, da boš čakal pol leta.

Jaz sem za brez čelade po kolesarski čakal kake dva meseca, poleg tega je bila sedaj abolicija in je precej manj ljudi v vrsti za sodnika.

Kakorkoli ti predlagam da narediš izpit do konca, tako boš lahko pred sodnico vsaj pokazal da ga sedaj vseeno imaš, takrat pa si šel pač malo okoli zaradi (tu pa navedeš zelo dober izgovor).

V najboljšem primeru jo boš odnesel le z ukorom.

PS:

Tako nekako bi se izšlo po tastarem zakonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pred leti vstavli brez izpita...Pa nisem nic dobil na sreco .)

Drugace pa...Kaj je res tak tezko pocakat tistih 14dni,da nardis izpit?Ne razumem vas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Grilzz tudi sam upam da bom dobil samo ukor... :(

roba je.. :) verjemi.. ti mash skuter pa furaš.. js pa bi ga še zai mogo ledat kakih 14dni v drvarnici.. pa nisem zdržal.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi recite jaz mam izpit za moped pa tisto a-le do 50km/h

furam pa aprilia 125 kaj bi dobil ce me vstavijo.

izpit sem naredo kolikor sem lahko zaj pa cakam da bom 16 star(20.7 mam roj dan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če je motor zablokeran in je homoligerano da ti gre 50, potem se lahko furaš, sam sklepam da ni ;)

Aja če te dobijo te prefukajo na licu mesta :D

Ne sej ne, sodnik, lahko ti tud motor uzamejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

170km na uro ni nic podobno 50. Samo motra jim nedam ker jaz mam v apirih vse da je 125 kubicna. tak da mi skoraj ga nebi smeli stran vzet. ker zadnjic sem dal enem policaji vse papire od motora pa izpit pa ni pogruntal da ne sitma vse tak kot bi moglo. samo pol sem mu sam povedo da nekaj ne stima pa je reko samo da ne komentira pa mi je reko naj se previdno vozim. drugace pa je ta policaj trener na nasem klubi tak da se poznama. sreca za mene!!!!!!!!11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi recite jaz mam izpit za moped pa tisto a-le do 50km/h

furam pa aprilia 125 kaj bi dobil ce me vstavijo.

izpit sem naredo kolikor sem lahko zaj pa cakam da bom 16 star(20.7 mam roj dan)

To kar maš ti je navadna H kategorija in tut pr 16 letih neboš dubu 125 ccm ali A1. Tko da če te dobijo te smatrajo kot da nimaš izpita. Torej....posledice so ti najbrž jasne. Al ne?

Crownless

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar maš ti je navadna H kategorija in tut pr 16 letih neboš dubu 125 ccm ali A1. Tko da če te dobijo te smatrajo kot da nimaš izpita. Torej....posledice so ti najbrž jasne. Al ne?

Crownless

to tak al tak vem da me smatrajo da nimam izpita. Samo kaj naj gledam kak motor gledam doma al se pelam malo tak se vozim samo par kilometrov okol pa se to po stranskih.

samo kaj naj naredim ce se nisem star 16 nareo sem ono teorijo pa zvozo sem ze vse ure . vec pa trenutno nemorem nared oziroma nesmem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!