Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

torej... spet nekaj novega... ;)

en frend mi je povedal nekaj zelooo zanimivegaaa... :) če bo tak.. odlično :)

fredn si je lani kupo scooto.. pa se že non stop fura bez izpita pa fsega.. celada+registracija pa gase :grim no prej sem se lih meno z njim pa ga slučajno askal če je mel on kai podobnega... in valda .. lih letos je reko da so njega pa njegovo punco fstavli pa je mel isto sodnika za prekrške.. tm pa je reko da se je lepo obnašal pa dobo samo tisti ukor :)

če bo tk pri meni... aaaaaaaa še en pijan vikend :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba je.. :) verjemi.. ti mash skuter pa furaš..

Kdo se vozi?Jaz ne....Ker je ze par mescov v kosih :) Se pa vozim samo ne z skutom :D

Dovol za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam izpit dokončam pa smo spet na kolesih :OK:

malo prej mi je v sql reko en sosolc da bi naj ukinli al nekaj takega sodnika za prekrške :? <_< je to res?.. al ga :fight1: ... :( ni res ne? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam izpit dokončam pa smo spet na kolesih  :OK:

malo prej mi je v sql reko en sosolc da bi naj ukinli al nekaj takega sodnika za prekrške  :?  <_<  je to res?.. al ga  :fight1:  ... :( ni res ne?  :blink:

Ja.. pa davke tut :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.. pa davke tut  :slap:

dammn... :D :fight1: :fight1: :fight1: že tepem :P

Popravljeno . Popravil norc4life
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mudeli kwa se mi spol je.emo glede scooterjev pa glede murcev!Mudeli lejte cist na izi scooter predelate po pa sam kupte omejevalc obratov in cim vidte murca tist uklopte in vm bo sel skuter 50 km na uro!!pa tist izklopte pa vec!Sam priporocam da odstrante sam blokade!Za omejevalje pa poglejte u polini pa u www.skuter-kid.com Neki tazga!Mudeli nc vm nebodo pa se cez tehnicnega pridete!!! :OK: :OK: :devil: :yea2: :yea2: :yes: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi malo po iskalniku poledal bi opazo TO da je čudežno celotna tema o omejevalcu... sicer pa ker si nov :).. supr za tiste ko še tega ne poznajo.. :P :)

omejevalec je pa dobra zadeva kar pa tudi sam nameravam takoj ko grejo blokade vun.. leti to gor.. :OK:

Popravljeno . Popravil norc4life
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mudeli kwa se mi spol je.emo glede scooterjev pa glede murcev!Mudeli lejte cist na izi scooter predelate po pa sam kupte omejevalc obratov in cim vidte murca tist uklopte in vm bo sel skuter 50 km na uro!!pa tist izklopte pa vec!Sam priporocam da odstrante sam blokade!Za omejevalje pa poglejte u polini pa u www.skuter-kid.com Neki tazga!Mudeli nc vm nebodo pa se cez tehnicnega pridete!!! :OK:  :OK:  :devil:  :yea2:  :yea2:  :yes:  :wub:

Slovenščina 1A in vsi podatki točni. Št. objav do sedaj: 1.

Glavni si, samo probaj vsaj kolko tolko slovensko napisat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj frend je napihu 0.33 pa so mu izpit za 24 ur vzel :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men so dal v šentrnej če kdo ve kje je to!

pa me vpraša če sm kej pil že., pa sm reku da ne še :P :P :D :D

pa sm pol napihov 0.00 pa je neki v en zvezk pisov.., pa adijo reku! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Bi se dalo kak nardit, da bi neki gumb stisno pa bi tablico avtomatsko pokrilo ? alpa skrilo kam ? sej vem da mam domišljijo, ampak včasih bi ti pa prav prišlo, ko bežiš pred policaji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da ja z elektro motorckom to nardit, lazja varjanta pa je ta da mas tablico ob strani skuterja na panti in jo samo z nogo ob skuterja potisnes pa se samo iz strani vidi pol zadaj pa ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da ja z elektro motorckom to nardit, lazja varjanta pa je ta da mas tablico ob strani skuterja na panti in jo samo z nogo ob skuterja potisnes pa se samo iz strani vidi pol zadaj pa ne :OK:

looooooooool na panti, ne me jebat hahaha :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da ja z elektro motorckom to nardit, lazja varjanta pa je ta da mas tablico ob strani skuterja na panti in jo samo z nogo ob skuterja potisnes pa se samo iz strani vidi pol zadaj pa ne :OK:

ne rabis niti dajat na stran motorja. lahko das na pante kar original nosilc. sej ko se furas itak upor poskrbi za to da je tablca v horizontalnem polozaju. lahko pa das tut na fedre pa se prevec trese da se ne vidi na slikah. na oko pa sploh ne!

:o

sam tega vam nisem jest povedou :P :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Opala, bo tole ratu forum za poklicne goljufe. Joke :P Kr tko naprej, d nm ne bo treba plačvt. Še kkšna ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja glede tiste fore o A-le do 50km/h, to ni to kar mislte

to je narjeno zarad tistih starih tomosov, ko so bli za na avtocesto (šel je malo več kot 60 al kolko) in je bil 60ccm se mi zdi, zato lahko s H kategorijo in A - le do 50 km/H voziš tistega ampak največ 50 km/h

če te bo pa polcaj dobu na 125ki je pa tko ko bi biu brez izpita (pomislte, polcaj ustav 14 letnika na R1 in on mu reče: " Ja pa sej se bom sm 50 furu" :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj to pišeš saj je vsem (vsaj mislim, da je tak) razumljiv ta zakon. Je pa res malo čuden, bi bilo bolše, če bi pisalo A le do 50ccm :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!