Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

  • 3 mesecev pozneje...

:D Mene so pa do zdej že kr dostkrt ustavl kapsi...

1. brez izpita pa registracije in sn dubu sodnika za prekrške pa en ukor al kaj že....

2.,3.4.5.6. pa so sam preverli vozniško in prometno

aja pa 1x sm še pihu (0.0 :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3× vstavli...od tega enkrat samo standard kontrola...drugi dvakrat pa oboje napihal...ne povem pa kolko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekajkrat ustavili, nikoli nobenih težav, bili so korektni in nikoli nisem bil v prekršku. To ne pomeni, da ne delam prekrškov, pač pa so me dobili takrat, ko sem vozil po predpisih. Imam jih že načitane, kje stojijo in merijo tako, da težav ni.

Je pa bil moj Aerox krepko predelan in zato zakonsko nedovoljen (kot večina skuterjev). Vozil sem se pod krinko originalnega izgleda. S B&W 250 teh težav ni in je pravo olajšanje, ko veš, da ti nobeden ne more dihat za ovratnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dons so enga ustavl polcaji na brdu bliz lesnine z aplirijo :( a je biu slucajn kdo iz foruma? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predučerajšnjim...Prijatla pa še tri prjatelce ustavli policisti...Ugotovitev: 3 motorja noben registriran, 4 osebe nobena nima ispita ne čelade.....Odgovor policistov: če vas še enkrat dobimo greste sodniku za prekrške zdej se vas usmilimo srečno vožnjo domov...Oni pa :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam de so lahk sam srečni sam pol pa vidš: nih so spustl k bi mel kapsi glih največji razlog de jih štrafajo, pol pa tebe ustavjo zrt najmanših malenkosti.

Ja sm meu 2kat bližno srečanje z modrimi, enkat sm pelov u enosmerno pa so me ustavl sam je sam reku de nej motor ubrnm pa grem peš do konca ulce (blo u kranju ta' uscana ulca- krančani bl pozante), drugič pa na radar nisem ga vidu sem se mem pelov pa me je slikov srečo sem pa meu de me je ustavu sosed :D:D tko de je treba merkat ni glih pocen če te dobijo :D sam sj pol že poznaš teren pa veš ket bi bli lohka.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa je tu pravica...mene so ustavili 500m pred domom in mi dali sodnika ker sem napisal 0.22

in to dvakrat!

slovenija :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem še mal uprašu te moje frende, kaj so jim še rekel, rečejo da 1 krat jih lahko ustavijo, drugič pa k sodniku :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je učeri zgodil. Jst pa en moj frend se vozva tuki okol, on pa brez čelade in registriranega motorja. Kr naenkrat on začne neki počas vozt, zapelem jst vštric z njim on pa k da me ni. Pogledam v ogledalo in murija za nama. :lol1: Na hitr zapelem pred njega in lepo po predpisih naprej. K sm prišli pa do križišča midva v eno smer oni v drugo. Policaj potrobi, požuga s prstom in se smeji zarvn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prijazni policaji...

jst sem se samo 1x peljala brez čelade... po stranski cesti, 100 metrov od ene hiše do druge, pa me je vmes policaj ustavu (ne vem, kako se je ravno tam znašel) in položnico napisal :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mel tudi kratko srečanje z njimi pred kratkim...z avtom sem se rahlo zaletel v neko staro babo...

če še ni čula za smerokaze...samo sma potem rešila brez policajev...

imel sem pa tako srečo da so se enak trenutek peljali mimo in seveda ustavili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prijazni policaji...

jst sem se samo 1x peljala brez čelade... po stranski cesti, 100 metrov od ene hiše do druge, pa me je vmes policaj ustavu (ne vem, kako se je ravno tam znašel) in položnico napisal :angry:

A si že polnoletna da ti je položnico napisal?

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si mladoletn ti nima kej položnice pisat, dobiš sodnika za prekrške. Ni kle trte mrte <_<

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si že polnoletna da ti je položnico napisal?

hmmm... če sem bila polnoletna? kaj pa vem... mislim da ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprasanje¨.

Zadnjič so me vstavili policaji, imel sem vse razen vozniškega izpita.

Zdej me pa zanima kaj vse lahko dobim pri sodniku?

A lahko dobim denarno kazen[nisem polonleten]

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi meu izpita sabo al ga sploh nimaš ? :D

No v vsakem primeru, če si mladoletn ti ne morjo nč :OK: dubu boš sodnika al pa sodnico, k ti bo dala pač en ukor oz. opozorilo. To je to nubene denarne kazni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno kazen mi pa nabijejo ča me dobijo na 125 motorju izpit mam pa sam za 50ccm? A pol dobim tut tisto omejitev d lahko izpit za avto opravljaš šele pri 20-ih letih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao

dokleer nisi polnoleten ti nemorjo nic tud starsim ne

sm ze biu parkrat pr sodnici ko nism meu izpita pa sm vprasu ce lahk starsi dobijo pa je rekla da nc nemorjo dokler nisi 18 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!