Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

sam upal sem da ne bo šov aupuha glet k sm glih ene par dni prej 3 lukne not zvrtu.

ne sekiri se, zarad treh lukenj v auspuhu ti bo tazadne težil...prej ti bo dal pihat... :)

jst mam notr kit, športn filter, auspuh in en kup sranja nehomologiranja pa se ne bojim, ker kapsi nimajo pojma kaj je to malossi in kaj to polini, pa če tudi vedo, če te nimajo na radarju ti ne mordo nič, pa sj eni vedo, da mam skuter predelan ampak potem tud vidjo da se pelem po mestu 50, izven pa 110... ;)

ni panike, ne se bat, da bi ti sikal zarad motora...razen če te dobijo na radar...potem si v pizdi :D

srečno vožnjo dalje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj on ti nemore nič rečt da je predelano, vendar če on sumi da nekan ni vredu te lahko pošlje na izredni tehnični pregled

če bi radi da vas ustavijo, se peljite okrog 3h zjutraj pijani mimo racije :)

me zanima če vas nebodo ustavili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sekiri se, zarad treh lukenj v auspuhu ti bo tazadne težil...prej ti bo dal pihat... :)

jst mam notr kit, športn filter, auspuh in en kup sranja nehomologiranja pa se ne bojim, ker kapsi nimajo pojma kaj je to malossi in kaj to polini, pa če tudi vedo, če te nimajo na radarju ti ne mordo nič, pa sj eni vedo, da mam skuter predelan ampak potem tud vidjo da se pelem po mestu 50, izven pa 110... ;)

ni panike, ne se bat, da bi ti sikal zarad motora...razen če te dobijo na radar...potem si v pizdi :D

srečno vožnjo dalje :OK:

hvala. ok se nem sekiro več. pa itak ne gre zej več ko pa 55. tak da tak ni panike. pa tud vem za skr vse kraje pr nas ki mnajo radar postavlen. tak da je to tud mala možnost da bi gor prletu.

Popravljeno . Popravil DoMy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnc greva midva s frendom na flexerju 2 gor pa se peleva on mene fura in greva tko ene 55 pa tko vidva policaja pa on zabremza in se tko 20-25 peleva in on tko uzporedno z nama tko ene 100 m in pol se ustava in on tud in pol sprasuje kje je celada pa to pa midva sam da je to pac flexer pa to in pol je teziv neki casa in sou naprej na uso sreco gor smo mel pa se mf k prdi k svina:Dna uso sreco :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm meu čelado in reg. (ne vem kako mi celo ratal :D ) moj frend ki je pa sedeu za mano je biu pa brez čelade. No in se peleva, po Cigaletovi (tm k 5ka fura mim metalke) in naju (seveda kako da ne) ustau policaj no policaja, ker najprej nism hotu ustaut pa se mi je tadrug vrgu pred motor..ampak ok nima veze. ustauvm, ugasnm motor (kluče sm mogu dt njemu l0000l :D ). Sred lublane me ustauta 2 !!ŠTAJERSKA!! policista in sta mi pametna (bom dubu prepoved vožne oz. delanje izpita za avto !?!??!, itd. take gluposti). No k mu je celo ratal prebrt z dokumentou kdo sm in iz kje (valda, brez moje pomoči ni šlo) je ugotovu da ni nč narobe in k men ni mogu nč se je spravu na frenda..sm znoru. Sm mu povedu par krepkih..res KREPKIH!! Mi napiše kazn za nepravilno ustavljanje ob cesti (prvič slišm) in kolegu brez čelade 30 000sit Sej ne da sm pol res res res zgubu žiuce, kaj sm dubu v odgovor ?! Čuj, ka bi mi fstavljali barabe ko pa te lahko tote poštene ljudi zajebavamo nism več vedu kaj bi mu nazaj reku..čist zabiu me je do daske. Za lep dan sem jim še pomahu..ne prašat kako.. <_< :devil:

Pol čez ene tri tedne se mi pa ful mudil v šolo in če bi šou na bus bi zamudu, tko da sm šou z motorjm k ni biu reg. pa brez čelade sm biu (standard :) ) No in norim čez celo šiško in vidm en mudel v avtu skos za mano fura, tud čez rdeče pa tko, pa si rečm ok maybe se njemu tud mudi :) . Pridm tm do semaforja pri Levu rdeča luč, se ga štulm naprej do semaforja da bm prvi. Se prpele letečko na unmu pasu k je za levo zavijat k gre tja proti Bavarcu. In ga pogledam in me vidu da sm ga pogledu in gre čez use pasove pa med avti do mene pa mi reče nej tm ustavm pa dam kluč vn iz motorja :D jst sam uno..ja ja sej bom sam mau.. Sam po gasu :lol1: čez rdečo on pa za mano in pol tm pr tivolski me zasleduje in grem čez travo pa na drug pas on za mano :doze: nardim še en krog isto in mudel se mi zabije v zadno gumo da mi pade motor po tleh pa jst tud. Hočm pobrt motor pa naprej, se prpele un z avtom k me slediu čez šiško in mi zapre pot :blush: pol dvignm motor pelm na pločnik tm pr tivolski in mi začne naštevat kaj use sm narobe naredu in sm naredu kazni za 720 tisoč sit :D :slap: (kok je lepo če si mladoletn :P ) no pol smo se tm neki zajebaval k je biu car pa smo se poguvarjal to pa ono. In pol k mi kolega prnesu osebn dokument me je spustu :D :OK: do dans še nism dubu poziva ..tok tok tok.. :D

Prekrški: Vožnja čez rdečo, neprilagojena hitrost, vožnja brez čelade +reg, + izpita :rolleyes: , predelan motor ( Runner 180 :P ), poskus pobega, vožnja po nasprotnem pasu, ogrožanje ostalih udeležencev v prometu = 720 tisoč sit :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm meu čelado in reg. (ne vem kako mi celo ratal :D ) moj frend ki je pa sedeu za mano je biu pa brez čelade. No in se peleva, po Cigaletovi (tm k 5ka fura mim metalke) in naju (seveda kako da ne) ustau policaj no policaja, ker najprej nism hotu ustaut pa se mi je tadrug vrgu pred motor..ampak ok nima veze. ustauvm, ugasnm motor (kluče sm mogu dt njemu l0000l :D ). Sred lublane me ustauta 2 !!ŠTAJERSKA!! policista in sta mi pametna (bom dubu prepoved vožne oz. delanje izpita za avto !?!??!, itd. take gluposti). No k mu je celo ratal prebrt z dokumentou kdo sm in iz kje (valda, brez moje pomoči ni šlo) je ugotovu da ni nč narobe in k men ni mogu nč se je spravu na frenda..sm znoru. Sm mu povedu par krepkih..res KREPKIH!! Mi napiše kazn za nepravilno ustavljanje ob cesti (prvič slišm) in kolegu brez čelade 30 000sit Sej ne da sm pol res res res zgubu žiuce, kaj sm dubu v odgovor ?! Čuj, ka bi mi fstavljali barabe ko pa te lahko tote poštene ljudi zajebavamo nism več vedu kaj bi mu nazaj reku..čist zabiu me je do daske. Za lep dan sem jim še pomahu..ne prašat kako.. <_< :devil:

Pol čez ene tri tedne se mi pa ful mudil v šolo in če bi šou na bus bi zamudu, tko da sm šou z motorjm k ni biu reg. pa brez čelade sm biu (standard :) ) No in norim čez celo šiško in vidm en mudel v avtu skos za mano fura, tud čez rdeče pa tko, pa si rečm ok maybe se njemu tud mudi :) . Pridm tm do semaforja pri Levu rdeča luč, se ga štulm naprej do semaforja da bm prvi. Se prpele letečko na unmu pasu k je za levo zavijat k gre tja proti Bavarcu. In ga pogledam in me vidu da sm ga pogledu in gre čez use pasove pa med avti do mene pa mi reče nej tm ustavm pa dam kluč vn iz motorja :D jst sam uno..ja ja sej bom sam mau.. Sam po gasu :lol1: čez rdečo on pa za mano in pol tm pr tivolski me zasleduje in grem čez travo pa na drug pas on za mano :doze: nardim še en krog isto in mudel se mi zabije v zadno gumo da mi pade motor po tleh pa jst tud. Hočm pobrt motor pa naprej, se prpele un z avtom k me slediu čez šiško in mi zapre pot :blush: pol dvignm motor pelm na pločnik tm pr tivolski in mi začne naštevat kaj use sm narobe naredu in sm naredu kazni za 720 tisoč sit :D :slap: (kok je lepo če si mladoletn :P ) no pol smo se tm neki zajebaval k je biu car pa smo se poguvarjal to pa ono. In pol k mi kolega prnesu osebn dokument me je spustu :D :OK: do dans še nism dubu poziva ..tok tok tok.. :D

Prekrški: Vožnja čez rdečo, neprilagojena hitrost, vožnja brez čelade +reg, + izpita :rolleyes: , predelan motor ( Runner 180 :P ), poskus pobega, vožnja po nasprotnem pasu, ogrožanje ostalih udeležencev v prometu = 720 tisoč sit :)

Res, z lepim se hvališ...Če že ne jebeš pravil in predpisov bi lohk vsah pokazu da se maš rad in nosu čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnc greva midva s frendom na flexerju 2 gor pa se peleva on mene fura in greva tko ene 55 pa tko vidva policaja pa on zabremza in se tko 20-25 peleva in on tko uzporedno z nama tko ene 100 m in pol se ustava in on tud in pol sprasuje kje je celada pa to pa midva sam da je to pac flexer pa to in pol je teziv neki casa in sou naprej na uso sreco gor smo mel pa se mf k prdi k svina:Dna uso sreco :devil: :devil:

ah, to vam je neka sreča, zadnč sm ga pelu 95 po ravnini in pogledam v ogledal in ni nobenga, pogledam čez 15 sekund in vidim policaje z lučkami vzad... lepo začnem vstavlat, da se ustavim na bankini in švignejo mimo mene, mende so mel kak izredn primer al so pa koga lovil... :D TO TI JE SREČA :grim :grim :grim :grim :grim

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur3 potem pa se čudite ko dajejo slovenci take zakone ven...če ste tak nori da še za lastno varnost nemorete poskrbet

želim ti da bi se čim prej brez čelade zaletel v zid in se tak fajn po glavi poškodoval, da si boš zapomnil za vse večne čase...

saj vse lepo in prav če mate predelane skuterje itd, ker se je res nemogoče vozit z zablokiranim, ali neko spoštovanje do drugih v prometu mate tudi lahko...pa za svojo lastno varnost lahko tudi poskrbite

kolko pa opažam taki "frajeri" brez reg. in čelad lečejo samo v naši preljubi prestolnici, tukaj na štajerskem in okolica pa še na skuterjih nosijo rokavice,jakne, razne ščitnike itd...

prinas v sloveniji so zakoni za mladoletnike, vendar se to v vsakdanjem življenju nažalost ne prakticira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm šu tut zanč po dolenjki, pa sem šel kaj jaz vem enih 100kmh. pa vidim tam pri seminarni policaje :eek: . začnem ustavljat grem mim enih 80 in vidim da se dva notri pogovarajata (ženska je imela radar nastavljen ampak se je z unim pogovarjala ko je nekaj pisal) en je bil pa vzunaj in enemu težil :) .

vesel sem bil ko za novo leto :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur3 potem pa se čudite ko dajejo slovenci take zakone ven...če ste tak nori da še za lastno varnost nemorete poskrbet

želim ti da bi se čim prej brez čelade zaletel v zid in se tak fajn po glavi poškodoval, da si boš zapomnil za vse večne čase...

saj vse lepo in prav če mate predelane skuterje itd, ker se je res nemogoče vozit z zablokiranim, ali neko spoštovanje do drugih v prometu mate tudi lahko...pa za svojo lastno varnost lahko tudi poskrbite

kolko pa opažam taki "frajeri" brez reg. in čelad lečejo samo v naši preljubi prestolnici, tukaj na štajerskem in okolica pa še na skuterjih nosijo rokavice,jakne, razne ščitnike itd...

1. Vozm motor(je) (brez izpita) že od 9-10leta pa lahko vse moje padce preštejm na prste ene roke. Pa skos sm punavad brez čelade pa tko in kej več kokr par prask nism nikol meu.

2. Pazm jst skos na druge, sam če se vame NAJPREj zabije policaj pa me vrže po tleh pa na drugo stran ceste...pol mal teži pazm tud na druge v prometu ja <_<

3. ne vem zakaj bi meu na skuterju rokavice pa močne jakne (ok to lahko k je res učasih mrz) sam uni ščitniki notr :grrr zame so to wannabe motobikers...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se pa vozim z mopedi od 6leta naprej...prvi mopek je bil mini cross

raje wanabe biker kot pa wanabe čefur brez čelade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha wannabe ćefur ja ta je bla dobra ;) B)

FlamE#7 @: preveč si pamtn :D jst ti sam rečm, da bolš zate da ne vidm kje po centru tvoje prdeče RSke pa tebe gor ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Vozm motor(je) (brez izpita) že od 9-10leta pa lahko vse moje padce preštejm na prste ene roke. Pa skos sm punavad brez čelade pa tko in kej več kokr par prask nism nikol meu.

2. Pazm jst skos na druge, sam če se vame NAJPREj zabije policaj pa me vrže po tleh pa na drugo stran ceste...pol mal teži pazm tud na druge v prometu ja <_<

3. ne vem zakaj bi meu na skuterju rokavice pa močne jakne (ok to lahko k je res učasih mrz) sam uni ščitniki notr :grrr zame so to wannabe motobikers...

ne zdej pa res- tale tvoj post ne odraža nobenega pohvale vrednega vedenja.

najprej brez čelade- to je itak tko k da nisi na motorju, ni unega tapravega občutka (poglej mal v temo kjer piše o tem)

brez izpita- problemi zate, starše, kasneje ko se boš zresnil in boš imel izpit bo že toliko opominov gor da ti ga bojo ob prvem prekršku vzeli.

malo padcev- hja mogoče da maš srečo (hvala bogu .) ) (zame vem- vozim se od 9ega leta 5 padcev)

rokavice in močne jakne na skuterju- ja, zakaj pa ne - pri 100+kmh ti že vsak odstotek kateri ti zviša možnost pri karambolu/padcu še kako pomaga

zaradi težav z policaji- če moraš jet k sodniku, mu to povej.

pa brez zamere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Eni so pač vstrajni :) . Drugače pa še zaenkrat nisem imel na skuterju nobene kazni :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se vozil s motorjem 10 mescev brez izpita in registracije,po vseh mogočih cestah,ne vem...imel sem srečo,čeprav sem bil že v(doma sem namreč v velenju)Žalcu,Savinjski,Mozirje,Šoštanj,Topolšiča...pa me niso niti pogledal...

sj polčez 3 mesce sm dal ga registrirat ampak izpita še ni blo.....

LUCKY ME

jaz tudi mam srečo že malo več kot 1 mesec se vozim brez registracije in brez izpita.registriral sem ga izpit pa zeltel.kur** blondinska mi na prehod skočla pa sem tako divje zabremzal da mi inštruktor skoraj v rit zabil.Naj ne skače na cesto če vidi da sem 1 meter pred prehodom :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva se s frendom po vasi Trnje blizu pivke pelala ene 2 let nazaj z 4ko pa je en kop prsu pa je sam reku kaj je narobe z bajkom pa kaj bi lahk naredu nakonc je pa pripomnil posrav kolo pa da te ne vidm vec.

Pismo js ih kle na Brezovc tok puznam k se brez izpit vozjo (ubistvu tut js) pa nbenmu nc. ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj ste pa vsi tak ql da se vozite brez izpita, čelad, registraci, itd.?

se vidi da je 80% slovenskega prebivalstva še vedno "jugo"

potem se pa sprašujete zakaj so druge severne države toliko bol razvite oz. tolko bol pred nami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj ste pa vsi tak ql da se vozite brez izpita, čelad, registraci, itd.?

se vidi da je 80% slovenskega prebivalstva še vedno "jugo"

potem se pa sprašujete zakaj so druge severne države toliko bol razvite oz. tolko bol pred nami

saj bom izpit dobil konc tedna :D

razen če mi spet ta baba skoči gor potem ji vrat zavijem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!