Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

Človek, čelado maš gor zarad sebe, ne zarad policajev... :xx:

saj če te bo fuklo boš mev ti glavo poškodovano ne pa policaj. pa glavo maš samo eno (zgorno mislim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj ste pa vsi tak ql da se vozite brez izpita, čelad, registraci, itd.?

se vidi da je 80% slovenskega prebivalstva še vedno "jugo"

potem se pa sprašujete zakaj so druge severne države toliko bol razvite oz. tolko bol pred nami

sploh te skuteristi ... te so lahko vzor nam vsem :grrr :grrr jst bi vam kr motorje pobral :grim :grim tko kt je to v italiji .)

saj če te bo fuklo boš mev ti glavo poškodovano ne pa policaj. pa glavo maš samo eno (zgorno mislim).

Sploh se ne sekriat... ko se bodo razsul jih bo izučilo... (upam da ne bo prepozno :yes: ) :grim :grim

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek, čelado maš gor zarad sebe, ne zarad policajev... :xx:

jaz se še nisem peljal 10 metrov brez čelade

prav maš moja glava je ne od policaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh te skuteristi ... te so lahko vzor nam vsem :grrr :grrr jst bi vam kr motorje pobral :grim :grim tko kt je to v italiji .)

Prvo nas je treba ujet ;)

Skuteristi ja..sori ti RS 125 :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, lej... Tu gre za tebe... Te bo nekje vrgl, pa boš brez čelade, pa si lohka misliš kaj se lahko naredi. Čelado imaš zaradi svoje varnosti, ne zaradi policajev. Enako je z pasovi v avtomobilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek, čelado maš gor zarad sebe, ne zarad policajev... :xx:

:worship:

pa še danes se pelem z minimototom po cesti pa marica mimo pa samo naprej je šla :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, lej... Tu gre za tebe... Te bo nekje vrgl, pa boš brez čelade, pa si lohka misliš kaj se lahko naredi. Čelado imaš zaradi svoje varnosti, ne zaradi policajev. Enako je z pasovi v avtomobilih.

lepo povedano. ma v bistvu mi je pa vseeno za tiste ko pač ne nosijo čelade. pač ne poskrbijo za svojo varnost. marsikateremu motoristu je že čelada rešila življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo povedano. ma v bistvu mi je pa vseeno za tiste ko pač ne nosijo čelade. pač ne poskrbijo za svojo varnost. marsikateremu motoristu je že čelada rešila življenje.

men je pa hudo slišat ko rečejo po radiu al pa TV- ju da je umrl voznik motornega kolesa ali kolesa z motorjem ki ni nosil čelade :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, lej... Tu gre za tebe... Te bo nekje vrgl, pa boš brez čelade, pa si lohka misliš kaj se lahko naredi. Čelado imaš zaradi svoje varnosti, ne zaradi policajev. Enako je z pasovi v avtomobilih.

Ma sej to je vsem jasno ;) sam če pač nekdo noče met čelade ne vem zakaj taka panika pa kazni treba dajat pa to :) pač je sam zase odgovorn, noče met čelade nej jo nima :) če mu tko paše.

Ne varnostni pasovi niso isto, ker ne ovirajo voznika pri vožni tko kokr čelada (zmanšajo sluh + vidni kot ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej to je vsem jasno ;) sam če pač nekdo noče met čelade ne vem zakaj taka panika pa kazni treba dajat pa to :) pač je sam zase odgovorn, noče met čelade nej jo nima :) če mu tko paše.

Ne varnostni pasovi niso isto, ker ne ovirajo voznika pri vožni tko kokr čelada (zmanšajo sluh + vidni kot ;) )

tak je zakon kej čemo mi :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je zakon kej čemo mi :doze:

Vozt se brez čelade :OK: (tisti k hočjo :) ) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne varnostni pasovi niso isto, ker ne ovirajo voznika pri vožni tko kokr čelada (zmanjšajo sluh + vidni kot ;) )

mislim da dost več čuješ če maš čelado na glavi kot pa če je nimaš sploh zaradi vetra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte, če se vam kaj zgodi odgovarjajo za vas starši. ko boste enkrat vi tu polnoletni se vozite brez čelade itd., ne pa zdaj ko za vsako vašo bedarijo oni odgovarjajo. Če boste koga povozili ali kaj takega bodo oni morali zraven in oni odgavarjati za vaše bedarije...

tako da tisti ki ste na cesti frajeri, bodite frajeri takrat ko sami zase odgovarjate in ne drugi za vas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Troo.

Danes sva z prijateljem vozilakar nekaj časa pred policaji 45 <_< Pa še prehitet niso hoteli, barabe :D Seveda sva naredila vse kot je treba in naju na srečo niso ustavili (nebi bilo prvič, z vsemi se že poznamo :D )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se sploh ne morem vozit brez čelade, ker mi piha v gobec pa oči pa sploh ni prijetno. Veliko raje jo mam na glavi pa še varnega se počutim

Ni tapravega občutka brez. Brez čelade vozim samo po parkingu, počasi, ali ko kam prestavljam motor, pa še to ponavadi dam gor čelado. Hitro pa se sploh ne moreš peljat, ker preveč piha v oči :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte, če se vam kaj zgodi odgovarjajo za vas starši. ko boste enkrat vi tu polnoletni se vozite brez čelade itd., ne pa zdaj ko za vsako vašo bedarijo oni odgovarjajo. Če boste koga povozili ali kaj takega bodo oni morali zraven in oni odgavarjati za vaše bedarije...

tako da tisti ki ste na cesti frajeri, bodite frajeri takrat ko sami zase odgovarjate in ne drugi za vas

Ne ne nč mami pa ati smo (usaj jst :P ) že kr neki cajta pounoletni tko da.. :)

Ma kaj piha, sej se navadš, mene nč ne mot vetr, sam mi grejo pa zdej polet na kurac te žužki k se mi v glavo zabijajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa niti najmn :) če mene prašaš za na skutrje 50ccm neb blo treba met čelade ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa niti najmn :) če mene prašaš za na skutrje 50ccm neb blo treba met čelade ;)

Glupo razmišljanje! :BUA: A ti mislš, da ni potrebna čelada :? , že pri 40km/h se lahko ubiješ, saj ni potrebno, da si ravno ti kriv, lahko te nekdo izsili! Zakaj pa misliš, da je že pri smučanju in vožnji s kolesom zelo priporočljiva čelada!? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glupo razmišljanje! :BUA: A ti mislš, da ni potrebna čelada :? , že pri 40km/h se lahko ubiješ, saj ni potrebno, da si ravno ti kriv, lahko te nekdo izsili! Zakaj pa misliš, da je že pri smučanju in vožnji s kolesom zelo priporočljiva čelada!? .)

se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glupo razmišljanje! :BUA: A ti mislš, da ni potrebna čelada :? , že pri 40km/h se lahko ubiješ, saj ni potrebno, da si ravno ti kriv, lahko te nekdo izsili! Zakaj pa misliš, da je že pri smučanju in vožnji s kolesom zelo priporočljiva čelada!? .)

:grim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glupo razmišljanje! :BUA: A ti mislš, da ni potrebna čelada :? , že pri 40km/h se lahko ubiješ, saj ni potrebno, da si ravno ti kriv, lahko te nekdo izsili! Zakaj pa misliš, da je že pri smučanju in vožnji s kolesom zelo priporočljiva čelada!? .)

Zato ker se s tem "športom" ukvarjajo tud bl smotani pa da se neb čist razfukal k bi padl 100x (tko k znaju <_< ) pol so jim nardil čelade :)

ma ubiješ se lah tud pešaka k padš u prepad al pa se spotaknš ob pločnik pa z glavo prbijš na tla...uff jebote škoda da nimajo še pešaki čelad :OK: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!