Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

Zato ker se s tem "športom" ukvarjajo tud bl smotani pa da se neb čist razfukal k bi padl 100x (tko k znaju <_< ) pol so jim nardil čelade :)

ma ubiješ se lah tud pešaka k padš u prepad al pa se spotaknš ob pločnik pa z glavo prbijš na tla...uff jebote škoda da nimajo še pešaki čelad :OK: :blush:

kej je stabo......če maš čelado na motorji maš manj možnosti za se ubit k pa brez ane? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če greš zato na motor da boš mislu da se boš zabou pa ubou pol dost žalostn :)

Ne rečm se pa dogaja..nepričakovano ja..

Pač tist k hoče nej ma čelado tist k pa ne pa nej je nima simpl k pasulj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kašne strelaš, zarad mne je ni treba met, pa od zj naprej mi nov nč vč žov za tiste k se bojo ubil pa novjo mel čelade, žalostn, sam sami so si krivi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tešk verjamem da si Jur3 povnoleten....Zato ker večina 14,15,16 letnikov, ki še vozjo 50ccm dosti bol pametno razmišlja kot ti :doze:

Kaj ti je tako napot tista čelada? Jaz včasih kar pozabim da jo imam na glavi...

Poleg tega kot so že povedali, se počutim dosti bol varnega, ne solzijo se mi oči, mrčes me ne ovira,...

In tudi s tem se ne strinjam da so čelade za "smotane"!!! Večina nesreč motoristov je zaradi izsiljevanja avtomobilistov!!! In velikokrat ni motorist prav nič kriv, pač je bil spregledan! In veliko teh reši prav čelada! Brez čelade pa skoraj nimaš možnosti in to že pri skuterjih ki grejo 45km/h, vemo pa da skoraj vsel letijo več.

Verjetno pa se je tako brezveze bosti s tabo, glede na prejšnje poste,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se brez čelade ne vozim... razen če kaj probujem ali gledam na motorju, pa še to sam do konca ulice (imamo slepo ulico dolgo 200 metrov).

zvečer ko se peljem iz dela (okoli 21.20) mi čelada še kako prav pride. tale mrčes je pravi hudič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tešk verjamem da si Jur3 povnoleten....Zato ker večina 14,15,16 letnikov, ki še vozjo 50ccm dosti bol pametno razmišlja kot ti :doze:

Kaj ti je tako napot tista čelada? Jaz včasih kar pozabim da jo imam na glavi...

Poleg tega kot so že povedali, se počutim dosti bol varnega, ne solzijo se mi oči, mrčes me ne ovira,...

In tudi s tem se ne strinjam da so čelade za "smotane"!!! Večina nesreč motoristov je zaradi izsiljevanja avtomobilistov!!! In velikokrat ni motorist prav nič kriv, pač je bil spregledan! In veliko teh reši prav čelada! Brez čelade pa skoraj nimaš možnosti in to že pri skuterjih ki grejo 45km/h, vemo pa da skoraj vsel letijo več.

Verjetno pa se je tako brezveze bosti s tabo, glede na prejšnje poste,...

ma sm sm že doug pounoletn žou :P učasih si želim da neb biu da bi lah kšne pizdarije delu pa neb blo kazni hehe :D

Pa ne sej pravm, če teb kul čelada pol jo mej ;) jst sam pravm da za 50ccm skuterje neb blo treba met čelade za ostale motorje se pa strinjam ker pr ene 110+ km/h da dubiš žužka u glavo ni lih dobr vrjetn, pa tud dihat se ne da lih normaln. Pr nesrečah pa itak fajn če jo maš :) Sm že doskrat reku..tist k jo hoče met nej jo ma nimam nč proti ;)

Nimam nikakršni problemov z vožnjo brez čelade..razen seveda policije :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sm sm že doug pounoletn žou :P učasih si želim da neb biu da bi lah kšne pizdarije delu pa neb blo kazni hehe :D

Pa ne sej pravm, če teb kul čelada pol jo mej ;) jst sam pravm da za 50ccm skuterje neb blo treba met čelade za ostale motorje se pa strinjam ker pr ene 110+ km/h da dubiš žužka u glavo ni lih dobr vrjetn, pa tud dihat se ne da lih normaln. Pr nesrečah pa itak fajn če jo maš :) Sm že doskrat reku..tist k jo hoče met nej jo ma nimam nč proti ;)

Nimam nikakršni problemov z vožnjo brez čelade..razen seveda policije :)

kaj kateri skuterji ne letijo 110km/h? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jur3 če si tolko star nevem zakaj se sploh ubadaš z tem vsem tukaj...

imaš skuterja ki je 50cc in gre 25km/h, tam ni obvezna čelada in ne registracija :)

za vse ostale pa se kar lepo držte predpisov, ker se vam enim mogoče zdijo nesmiselni, vendar če malo premisliš ni to vse skup tak noro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej se ne ubadam sm sam povedu svoje mnenje in pol me napadl tuki hah :)

Ja men je butast da more met človek NUJN čelado na skuterju, če mene prašaš bi mogl tko narest da bi lah usak sam se odloču bo z njo al brez ;) če se pa pol pač razsuje brez čelade..pa jebiga sam se je tko odloču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurček vidim da te še ni pamet srečala. jaz ne razumem kako je lahko mlad človek tako butast, to kr misli da bo šlo. Ti maš pol glavo sam za frizerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zakaj mislš d majo čefurji 3 kile želeja na čebuli

ker se gonjo tam po lj pa d jim veter ne uniči gnezda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pazi, pri prevelki hitrsti, ti lahko veter uniči frizuro ;)

:) tak da pol je tak vseeno a maš čelado al ne. frizuro maš v vsakem primeru uničeno. sam če maš čelado gr po si saj bolj varen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fantki mam jst GEL-a :naughty: dost gor drži tud 130 mim tivolija :D :OK:

Sam ne me zdej lih za besedo držat da mam eno kilco gor :lol1: bl na ene pou kilce vleče :P

aaaa puste moj friz nameeer :lol1: :D

(bed kam smo padl) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar mam izpit, me niti 1 policaj še povohu ni :P

Lucky guy :P

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je tut učiri en ustavu. mu je drugi javu, da mam narobe tablco. potem pa je ta policaj neki časa skaku okol motorja in preverju številke, na koncu pa se je le vdal in rekel... bo že držalo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!