Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

men so do zej 2x ustavli. en me je pred tremi dnevi večer ob 22:00. sam ni mev kaj za komplicirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo se vozli js, frend (k je še frenda vozu), pa še en frend. Un k je še enga vozu je mel nekga peugeota, 50cc skuter, ko smo vsi mislli da je 125, k je tak obautn lol :) In on seveda brez registracije, čelade, izpita vozi prvi v koloni, mimo policistov, čist omirjeno, ko da ni nič. On sopotnik mu teži v stilu: "policaji, dej zavij nekam stran, pa sppizdi" frend pa kr, nehi me zajebavat. Vsi smo vidli policaje razn njega. Sam sem peljal zadnji od nas treh z motorji in sem si že skoraj oddahnil, ko ni bilo policistov za nami, nato pa sem jih zagledal. Trobim, maham nej spizdi, on nič :D Frend pred mano isto, on ne reagira, pol pa kr ustavi. Policaj ga je spustu, brez vsake kazni ( s tem policajem se že poznam :D :D ), čeprav je dvomil o moči skuterja, ker je res zgledal kot en maxi skuter :) Rekel mu da je lahko gre domov, ampak drugače pa se ne sme več vozit lol. Yeah right :D (čeprav je kmet, k nima čelade, ampak useen :) )

LP, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsem en lep pozdrav!

Star sem 13 let (21. septembra bom 14). Sedaj po morju (okoli 15.7.2006) bom šel delat izpit za kategorijo H (skuter). Po izpitu bom kupil tole mašinco:Yamaha Jog RR :OK: . No mene pa zanima, če jaz tega motorja čisto nič ne predelujem (čisto ničesar ne menjam. Vse ostane kot je original. Kar je pomoje tudi najboljše za skuterja :? ), če morem potem vseeno kake omejevalnike kupit ali kaj podobnega? Ali ga lahko turam koliko so omejitve (recimo če na znaku piše 60 lahko jaz vozim 60?) ali me lahko vseeno dobijo? Prosim, če mi lahko odgovorite čim bolj natančno.

No vglavnem, če se vseeno (kljub čisto originalnem skuterju) ne sme vozit koliko je pač omejitev, je res čisto glupo do amena.. :xx:

Lep Pozdrav !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš nč predelanga, pa še blokade noter, nimaš straha, ker ti več ko 45-50 itak ne bo šou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš nč predelanga, pa še blokade noter, nimaš straha, ker ti več ko 45-50 itak ne bo šou...

ja. lahko se ti peleš 60 tam ko je tolk omejitev. sam na radarje morš pazit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če tebi skuter gre 90 in če je omejitev 90, še to ne pomeni da se z izpitom kategorije H lahko tolko pelješ

največja hitrost ki jo 50cc lahko doseže je 45km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. lahko se ti peleš 60 tam ko je tolk omejitev. sam na radarje morš pazit.

Pazi, ko boš na zablokeranem 50 cc skuterju gas do konca navijal moraš pazit na radarje. (max. speed 45 km/h, če se skloniš 50 km/h)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli te kurac če policaj vidi kolko ti gre. Jst sm vozu pred policajom 80, v območju kjer je omejitev 50, on pa ravno tako 80 za mano. Pol mi je pa samo s psrtom požugal vn iz avta pa se smejat začel .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli te kurac če policaj vidi kolko ti gre. Jst sm vozu pred policajom 80, v območju kjer je omejitev 50, on pa ravno tako 80 za mano. Pol mi je pa samo s psrtom požugal vn iz avta pa se smejat začel .)

Odvisno od policaja, en te bo pa jebu do nezavesti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od policaja, en te bo pa jebu do nezavesti .)

točno tak. sploh toti ko so šele začeli delat. onim ko že neka cajta delajo se pomoje tak j*** za vse skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je ravno problem, da se našim dragim policajem jebe...če bi bli glede enih prekrškov bol strogi in opravljali svojo nalogo kot bi morali, bi bilo veliko bojše na cestah in drugje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je ravno problem, da se našim dragim policajem jebe...če bi bli glede enih prekrškov bol strogi in opravljali svojo nalogo kot bi morali, bi bilo veliko bojše na cestah in drugje

tipičen primer je ljubljana. tam se skor vsi vozijo brez čelad, registracije, izpita. pa vedno so temko jim je najmajn treba bit. tam ko bi pa mogli bit jih pa ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ve kdo kok je kej kazn za neonke??

pa kok so na to polcaji kej občutlivi? :D

če je že blo to kje napisanu nej napiše pa link :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos meu neonko imej raje stikalo za vklop in izklop neonke posebaj

kajti ko policaji to opazijo ti lahko napisejo kar visoko kazen(odvisno od policaja)

LP G=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, mene so zanč ustavli brez plastik :D Tud brez luči tablce, pa vsega :D Je sam reku " spizdi mi domov, pa da te ne vidim več" :D :OK: lucky me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to bo blo :P Sam k naju je pa policaj s frendom ustavu na frčiju (jst kot sopotnik), je pa blo neki tazga :huh: Me je vprašu policaj, če ga bom udaru :blink: :huh: Še zdej nwm zakaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm hm ....

ja v cestnem prometu nej ne bi meu neonk užganih an :) , pač nardiš si na stikalo :P , pa jih izklopiš predn ustaviš pri policajih.

itq pol nimajo dokazov da si meu užgane :D :D .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!