Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

neonke se niti ne grejejo tko pretirano, tko da ko jo enkrat ugasnes se dosti hitro shladi, preden bo skif prsu do neonk bojo ze mrzle (prej more paperje pa use počekirat .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma smrkec je smrkec. Če te bo polet ustavu, ti bo reku da si mel pržgane, a v bistvu bojo segrete samo zato, ker je odzuni 35+ :slap:

Sam ok, se bojo shladile dokaj hitr, ampak nikol ne veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si lohka mel pržgane, sam on te videt ne sme.. ne more ti kr tk ej. Jah u garaži sm ga mel, pa gledu kk fajn sveti k na cesti ne smem :( :D lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam ene k kao ne oddajajo toplote k so drgač za v računalnik... pa sm mau priredu :D

zadnč sm se pa pelou... pa je šu polcaj mim mene pa mi je sm požmignu.. :)

srečo sm mu d ni lučke pržgau pa obrnu.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, to je mislu kao hudo lučko maš, a dš še men ;) Drgač pa kr mejte to gor, sam furat se ne z užgano če so škifi okol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede kazni ..

hm, jz mam izpit za neomejeno kubikov, pa so me v naselju z omejitvijo 30 km/h dobil k sm vozu 120 (cesta ravna, pa sm jih vidu na koncu pa useen potegnu da se mal povazim :D), pa mi pomaha nej ustavim .. se zapelem tja, odprem celado pa rece:

policaj: "fukn to celado dol"

jaz: "mhm"

dam dol.

policaj: "a ti ves butl vlki kolk si pelu tukej k je 30 omejitev?"

jaz: "v bistvu ne, tolk stevec ne kaze.. kolk?"

policaj: "prevec"

jaz: "aja .. ok sej ne bom vec, majkemi"

policaj: "pizdo res da ne bos, kaj pa ce bi ker mulc na cesto skocu?"

jaz: "vazn da ni res skocu"

policaj: "kolk pa gre ta tvoj sesalc?"

jaz: "se enkrat rec sesalc, pa te tozm"

policaj: "vredi no, kolk gre ta tvoj skuter?"

jaz: "prevec"

policaj: "a me zajebavas mal?"

jaz: "ce gre pa res prevec .."

policaj: "ves kko se zmenva, jz se tukej do konc ulce zapelem dvakrat, pa ti gres pol domov brez kazni,

sam ime si bom zapisou"

jaz: "vredi, sam pazte da vas nebo nazaj fuknal"

policaj se usede gor, pa se odpele (valda je spelal motor po zadnjem, ene 10 cm je blo v zraku, ker ma MALOSSI sklopko pa malossi 90 kit)

pride nazaj pa rece "to pa vlece .. pazi kako vozis, pa da ne bos delu pizdarij"

ok sranje, vem .. sam to ni vse

isti vecer gremo na terminal (v industrijsko cono ker tam je velik ravnine pa nobenga zvecer ker grejo vsi domov iz sluzbe) in sicer jaz (aprilia sr50 - 90ccm, cagiva mito 125ccm, cagiva supercity 125ccm, pa moj brat z yamaho R1) in uzamem jz yamaho (pa ne da se vazim, itak mam 19 let in izpit tudi, sam razbil sem mojo R6 :P) in ga nategnem do konca ravnine, sibal sem pa okrog 190 km/h.

pa ce ni iz krizisca zapelu policijski avto pa me zapre (jz ustavim z stoppie-m ker drugac nisem mogu, celo cesto mi je zaprl pa nisem mogu drugac ustavt) in stopi iz avta policaj.

pa pride do mene pa rece

"zabris celado dol"

IN TO ISTI POLICAJ KOKR POPOLDNE :o

pol se spet pogovarjamo, tacas prpelejo moji prijatli h men, pa policaj glih rece "fant, zdej pa dost, na sodisce gres."

cez cas na sodiscu:

sodnik: "fant, tozijo te zarad ogrozanja ljudi okoli sebe. kaj bos reku?"

jaz: "ja glejte, jz sm u bistvu riskiru sam sebe, ker drugih itak tam ni blo"

na konc se tako izide, da jz odidem z 10 jurji, ko sodnik to rece pa padem jz v tak smeh da so me usi cudno gledal

pa recte ce to ni sranje ?

uzitek ima nizko ceno.

Popravljeno . Popravil hunt3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede neon pa kazni pa take fore ne dobiš kazni jaz mam na aeroxu 2 neonke pa 10 diod pa k me je policaj ustavu mi je kao kazn napisov pl sm dubu pa sodnika pa sm tm mal pojambrov da sm jih pozabu uganst da smo nekej rihtal za na rastavo pa mi tud upomina ni dala:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli te kurac če policaj vidi kolko ti gre. Jst sm vozu pred policajom 80, v območju kjer je omejitev 50, on pa ravno tako 80 za mano. Pol mi je pa samo s psrtom požugal vn iz avta pa se smejat začel .)

če bi ti kej težil kuk si se pelov bi mu ti reku da si se 50 pa če bi ti on reku da ni res bi ga pa ti sm uprašov kaku tu ve pa če bi ti prbu da se je zatabo vozu bi mu sm reku da je tud on naredu prekrše tu je enkrat enga mojga frenda neki jebov pa mu je sm prbu da nima radarja pa mu nej ne teži da itak mu ne more dokazat kuk se je pelov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hunt3r si pa dobor odnesel tistkrat hehe :OK: :OK: :OK:

Ja da ni ki res tak blo... Policaj bo vprašal kolk gre sesalc on pa bo mu v tistem, ko je že tak naredo prekršek še nazaj govoro da ga bo tožo če še enkrat reče sesalc :slap: yeah right...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoppie lahko pomeni tudi ležeči policaj - da mal razširmo obzorje

A je ta pulcaj že prej ležu :? , al šele potem k si ga podru :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, mene pa ekej zanima.. Kaj je lahko narobe če pod zicom furam alkohol, če nism polnoletn? Pa a lohka škifec zahteva da odprem zic? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ok, supr :) Sej pjan itq nikol ne vozm, k to mi je sploh čist out.. da bi sebe pa še druge spravlu u nevarnost zarad pjače je najbolj bedno kar bi lohka.. Sam če kdaj grem kam, da ni trba lih ruzaka an..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

rugzak je res bedna stvar, poun stvari daš lhka notr, pa še pr vožn te ne ovira :whistle:

sicer pa, alko je za 18+.......mene nikol nisi vidu z alkoholam predn sm biu 18.......

......sm ga prej spiu .)

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!