Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

zakaj? sej je lahko naredil izpit pri 14 letih? meni se zdi to neumno.

JJe neumno ja.

Ampak se mi zdi precej zajeban koga peljat odzadi. Za voznika ni problema, kokr pa gledam to mopede in to je pa problem se držat. Pri tzr maš kokr tisto ročko namenjeno za držat, ampak pri bremzanju pa tko pokrivi zadnji del :grim Pri rs-ki se nimaš kje za prjet, isto pr Z-ju ne. Edina rešitev je tank, kar pa rata pri vožnjah dalših od 15 min problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so na 50ki večkrat ustavli ko sem mel koga zadaj pa nisem bil star 16 let in noben policaj ni niti z besedo omenil tega... Našli so pa zlizane gume pa take pizdarije za kar so kar velike kazni ampak sem se vedno uspel zmenit in ni bilo nič s kaznijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja. kaj pa tisti, ki prvi motor prvič pelje pri 17 letih? zakaj pa bi potem on lahko vozil še koga zadaj? tudi ta nima izkušenj. zato je ta meja 16 let brezveze. jst sem pri 14 letih že 5 let vozila avtomatika in 1 leto in pol skuterja :whistle: . potem vrjamem, da sem jaz pri 14 lažje peljala koga zadaj kot tisti, ki je pri 17 prvič vozil motor.

že v osnovi 17 letniku malo drugače delujejo možgani kot 14 letniku... pri večini primerov. pol mi pa povej, zakaj te 30 letniku naprimer ne dajo te prepovedi??? tudi če ima manj izkušenj na motoru kot 14 letnik, bo verjetno večja verjetnost da bo 14 letnik prej nardil kakšno pizdarijo kot pa 30 letnik, ki se verjetno ne bo španal pred sošolkami, kolegi, itd... seveda govorim o povprečju, obstajajo izjeme na obeh straneh seveda :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakšnimi sošolkami pa naj bi se 30 letnik španal :kva2: :naughty: Nevem, nej še en primer povem, rekla ena, se lahka usedem.. ok ni problema.. in se začne motor nagibat, pol gledam WTF, sm ga lih komej ujel predn je bil ne tleh :eek: Kao ni mogla obdržat :blink: Sam smo navadl pol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakšnimi sošolkami pa naj bi se 30 letnik španal :kva2: :naughty: Nevem, nej še en primer povem, rekla ena, se lahka usedem.. ok ni problema.. in se začne motor nagibat, pol gledam WTF, sm ga lih komej ujel predn je bil ne tleh :eek: Kao ni mogla obdržat :blink: Sam smo navadl pol :OK:

zgleda nisi vredu razumel, še enkrat preberi, če pa ne bo šlo, pa pač škoda ne :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že v osnovi 17 letniku malo drugače delujejo možgani kot 14 letniku... pri večini primerov. pol mi pa povej, zakaj te 30 letniku naprimer ne dajo te prepovedi??? tudi če ima manj izkušenj na motoru kot 14 letnik, bo verjetno večja verjetnost da bo 14 letnik prej nardil kakšno pizdarijo kot pa 30 letnik, ki se verjetno ne bo španal pred sošolkami, kolegi, itd... seveda govorim o povprečju, obstajajo izjeme na obeh straneh seveda :D :D

jaja... ampak tu ni bilo govora o 30-letnikih ampak o 16-letnikih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda nisi vredu razumel, še enkrat preberi, če pa ne bo šlo, pa pač škoda ne :D :D

Seveda sem razumel.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede kazni ..

hm, jz mam izpit za neomejeno kubikov, pa so me v naselju z omejitvijo 30 km/h dobil k sm vozu 120 (cesta ravna, pa sm jih vidu na koncu pa useen potegnu da se mal povazim :D), pa mi pomaha nej ustavim .. se zapelem tja, odprem celado pa rece:

policaj: "fukn to celado dol"

jaz: "mhm"

dam dol.

policaj: "a ti ves butl vlki kolk si pelu tukej k je 30 omejitev?"

jaz: "v bistvu ne, tolk stevec ne kaze.. kolk?"

policaj: "prevec"

jaz: "aja .. ok sej ne bom vec, majkemi"

policaj: "pizdo res da ne bos, kaj pa ce bi ker mulc na cesto skocu?"

jaz: "vazn da ni res skocu"

policaj: "kolk pa gre ta tvoj sesalc?"

jaz: "se enkrat rec sesalc, pa te tozm"

policaj: "vredi no, kolk gre ta tvoj skuter?"

jaz: "prevec"

policaj: "a me zajebavas mal?"

jaz: "ce gre pa res prevec .."

policaj: "ves kko se zmenva, jz se tukej do konc ulce zapelem dvakrat, pa ti gres pol domov brez kazni,

sam ime si bom zapisou"

jaz: "vredi, sam pazte da vas nebo nazaj fuknal"

policaj se usede gor, pa se odpele (valda je spelal motor po zadnjem, ene 10 cm je blo v zraku, ker ma MALOSSI sklopko pa malossi 90 kit)

pride nazaj pa rece "to pa vlece .. pazi kako vozis, pa da ne bos delu pizdarij"

ok sranje, vem .. sam to ni vse

isti vecer gremo na terminal (v industrijsko cono ker tam je velik ravnine pa nobenga zvecer ker grejo vsi domov iz sluzbe) in sicer jaz (aprilia sr50 - 90ccm, cagiva mito 125ccm, cagiva supercity 125ccm, pa moj brat z yamaho R1) in uzamem jz yamaho (pa ne da se vazim, itak mam 19 let in izpit tudi, sam razbil sem mojo R6 :P) in ga nategnem do konca ravnine, sibal sem pa okrog 190 km/h.

pa ce ni iz krizisca zapelu policijski avto pa me zapre (jz ustavim z stoppie-m ker drugac nisem mogu, celo cesto mi je zaprl pa nisem mogu drugac ustavt) in stopi iz avta policaj.

pa pride do mene pa rece

"zabris celado dol"

IN TO ISTI POLICAJ KOKR POPOLDNE :o

pol se spet pogovarjamo, tacas prpelejo moji prijatli h men, pa policaj glih rece "fant, zdej pa dost, na sodisce gres."

cez cas na sodiscu:

sodnik: "fant, tozijo te zarad ogrozanja ljudi okoli sebe. kaj bos reku?"

jaz: "ja glejte, jz sm u bistvu riskiru sam sebe, ker drugih itak tam ni blo"

na konc se tako izide, da jz odidem z 10 jurji, ko sodnik to rece pa padem jz v tak smeh da so me usi cudno gledal

pa recte ce to ni sranje ?

uzitek ima nizko ceno.

Ne govori neumnosti :kva2: Kaj si ti reku policaju dej ala, ko te je ustavu v takem prekršu si se posrau tisti trnuetek potem pa bitki pa so vsi generali.

Če si pa res tako vozu si pa en bedak, ti želim da biš čim prej spoznu kaj pomeni vozit tako hitro in kašne so posledice. Seveda ne hude, le da spoznaš kaj delaš. Čez čas se boš tega neumnega dejanja samo sramoval.

aja, frajer nisi če greš hitro mimo nekoga. Jez bi ti iz prve reku da si budala če bi tako pripizdu mimo, raje se ustavi kje pa kako pupo pelji zadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede kazni ..

hm, jz mam izpit za neomejeno kubikov, pa so me v naselju z omejitvijo 30 km/h dobil k sm vozu 120 (cesta ravna, pa sm jih vidu na koncu pa useen potegnu da se mal povazim :D), pa mi pomaha nej ustavim .. se zapelem tja, odprem celado pa rece:

policaj: "fukn to celado dol"

jaz: "mhm"

dam dol.

policaj: "a ti ves butl vlki kolk si pelu tukej k je 30 omejitev?"

jaz: "v bistvu ne, tolk stevec ne kaze.. kolk?"

policaj: "prevec"

jaz: "aja .. ok sej ne bom vec, majkemi"

policaj: "pizdo res da ne bos, kaj pa ce bi ker mulc na cesto skocu?"

jaz: "vazn da ni res skocu"

policaj: "kolk pa gre ta tvoj sesalc?"

jaz: "se enkrat rec sesalc, pa te tozm"

policaj: "vredi no, kolk gre ta tvoj skuter?"

jaz: "prevec"

policaj: "a me zajebavas mal?"

jaz: "ce gre pa res prevec .."

policaj: "ves kko se zmenva, jz se tukej do konc ulce zapelem dvakrat, pa ti gres pol domov brez kazni,

sam ime si bom zapisou"

jaz: "vredi, sam pazte da vas nebo nazaj fuknal"

policaj se usede gor, pa se odpele (valda je spelal motor po zadnjem, ene 10 cm je blo v zraku, ker ma MALOSSI sklopko pa malossi 90 kit)

pride nazaj pa rece "to pa vlece .. pazi kako vozis, pa da ne bos delu pizdarij"

ok sranje, vem .. sam to ni vse

isti vecer gremo na terminal (v industrijsko cono ker tam je velik ravnine pa nobenga zvecer ker grejo vsi domov iz sluzbe) in sicer jaz (aprilia sr50 - 90ccm, cagiva mito 125ccm, cagiva supercity 125ccm, pa moj brat z yamaho R1) in uzamem jz yamaho (pa ne da se vazim, itak mam 19 let in izpit tudi, sam razbil sem mojo R6 :P) in ga nategnem do konca ravnine, sibal sem pa okrog 190 km/h.

pa ce ni iz krizisca zapelu policijski avto pa me zapre (jz ustavim z stoppie-m ker drugac nisem mogu, celo cesto mi je zaprl pa nisem mogu drugac ustavt) in stopi iz avta policaj.

pa pride do mene pa rece

"zabris celado dol"

IN TO ISTI POLICAJ KOKR POPOLDNE :o

pol se spet pogovarjamo, tacas prpelejo moji prijatli h men, pa policaj glih rece "fant, zdej pa dost, na sodisce gres."

cez cas na sodiscu:

sodnik: "fant, tozijo te zarad ogrozanja ljudi okoli sebe. kaj bos reku?"

jaz: "ja glejte, jz sm u bistvu riskiru sam sebe, ker drugih itak tam ni blo"

na konc se tako izide, da jz odidem z 10 jurji, ko sodnik to rece pa padem jz v tak smeh da so me usi cudno gledal

pa recte ce to ni sranje ?

uzitek ima nizko ceno.

tale post bi pa lahko dal na prvo stran motosveta, da bi se tisti nejevoljni in slabe volje nasmejali do onemoglosti :) :lol1:

jaz se še sedaj smejim :slap: :slap:

:yea1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha....ej, ti si tak car...ti si moj idol...a sm lahko tvoj prjatu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahhahaahahha :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: lol to pejt u vrtec komu razlagat tm se mogoce ksn najde k ti bo vrjeu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noro :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ej res nemoreš s takim postom ven pridet :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, ne se hecat :closedeyes: v eni drugi temi je tip izjavil, da je njegova najvišja hitrost, kar se je peljal 320 km/h, z yamaho r1 (ki naj bi mela 137KM). trenutno ima pa hondo 1000 cbr :closedeyes:

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja... ampak tu ni bilo govora o 30-letnikih ampak o 16-letnikih

ja vem, jaz sn pač dal bolj nazorn primer, da pokažem razliko, ki je tudi med 14 in 16 letniki :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noro :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ej res nemoreš s takim postom ven pridet :headbang:

Ja kwa veš mogoče je biu pa vic :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej drgac se da z motorjem tut 315 s tastarim zzr(kawasaki) 1200....sm drgac to je pa les taka lepa pravlica za lahko noc :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Seveda dajejo. ampak tablica ni na vidnem mestu, tak da ni vredu. Predstavljej si policista ki te prijazno ustavi samo da pač popiše, gre zadi, pa ne vidi tablice.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je sploh kazn če te dobijo z neregistriranim motorjem

in imaš izpit za tisto kategorijo :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je sploh kazn če te dobijo z neregistriranim motorjem

in imaš izpit za tisto kategorijo :? :?

120.000 SIT (v tolarjih) na to globo ne vpliva ali imaš izpit ali ne.

če ga nimaš, pa plačaš še za to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!