Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

em če si pa mladoletn ti ga pa lahk sam potegne :P

kr kazni ti ne sme napisat sam dobiš sodnika za prekrške

pa greš tja se :cry: (zjočš) pa d ne boš več pa je to to :OK:

pa na mator pa naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, kolegu ga ni vlekel, ko je plačal 5k sit zaradi parkiranja na pločniku :slap:

BTW, zadnjič so bili trije leteči pri nas.. ko je prvi odšel je seveda svojo krawo na naši obvoznici našponal.. prehitro.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, kolegu ga ni vlekel, ko je plačal 5k sit zaradi parkiranja na pločniku :slap:

to ja za to ko pa ni registriran al pa nimaš izpita,,, pa ne sme :D

pa vrjetno ga tut ni blo zram k je kaps pisu kazen .)

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima... Kako je točno z to minimalno starostjo voznika skuterja, da lahko prevaža potnika starega minimalno 12let?

Ko sem delal izpit so rekli, da mora biti voznik star najmanj 16 let in potnik najmanj 12 let. Zdaj me pa zanima ali to drži ali je lahko voznik star minimalno 14 (da ma izpit) in vozi potnika?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a ce mas predelan skuter pa te ustau, a ti ga loh tud sam ''povleče''?

pa ce si mladoletn???

se OPRAVIČUJEM ce je blo ze kje objavljeno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce te ustavi pa da nima dokaza da si su vec kot 45 (da te ne dobjo na radar) pol ti nima kej mrdat po motorju drgac ga sam tozs pa je lohk te pa da na izredni tehnicni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud če ma dokaz da si šol več k 45 se ne sme recimo peljat z motorjem da preveri. Samo tehnični..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je dost da se za tabo prpele :D

je pa res da te ne sme z radarju lovit u čelado ker ti lahku zaslepi vid in se lahku prtožiš usaj tako sm slišov ve kdoi kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad te policaj sam jebe u glavo pol pa nc ne nardi

Tako, ponavadi grozijo.. ampak če nimaš sreče se ti zna nardit hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa kaj kazen če je voznik star pod 16 let in vozi potnika (nad 12let)?

LP!

Mislm ne tezijo tok zadnc naju ustav murjak na motorju pa je sam papirje pogledu pa šou moj frend ni biu 16 in nč muriu. Odvisn če dubiš tazga k ma preveč časa pa zna kej zafrkavat ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno neboš dobil dosti.. Js nisem nikoli imel teh problemov, pa smo se vedno v dvoje vozili, razen enkrat k je bil on zadaj brez čelade, ko sem ga peljal slabih 50m, škif zadi, že popisat. Tu bi lahko dobila kazen, pa nisva. Po mojem več kot 5-10k starih ne moreš dobit.. Oz skoraj sigurno neboš najebal zaradi tega nikoli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!