Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

Baje da loh sam sodnika dubis kazni pa ne tko da doklr nisi 18 brez skrbi :D :D

Tako je! Mladoletni osebi se po zakonu ne sme izročiti plačilne kazni. Šele ko dopolniš 18 let, ti lahko policaj napiše kazen! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej pa napišejo tistemu, ki skrbi za mladoletnika. :yes:

:nono:

sam sj si ti napravu prekršek in ne tvoji skrbniki :glare: zka bi pol uni plačal :?

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, če če te zafrkavat te tudi bo. In plačal boš tako ali drugače. Če ti nisi polnoleten bo tvoja mam plačala.

Lahko se rešavaš in pomiluješ koliko hočeš ampak za prekršek mora nekdo bit odgovoren tako je in vedno bo.

Je pa res da policaji zares ogromno puščajo in dajajo sodnika kateri pa se jih usmili saj so oni delali tud neumnosti kot jih mi sedaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad dajo sodnika za prekrške dugač pa če je vlka kazn pa odvetnika :P

se prtožš pa tak naprej

sam zapisnika ne smeš podpisat pa se use da :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, če če te zafrkavat te tudi bo. In plačal boš tako ali drugače. Če ti nisi polnoleten bo tvoja mam plačala.

Lahko se rešavaš in pomiluješ koliko hočeš ampak za prekršek mora nekdo bit odgovoren tako je in vedno bo.

Je pa res da policaji zares ogromno puščajo in dajajo sodnika kateri pa se jih usmili saj so oni delali tud neumnosti kot jih mi sedaj

Ne bom rekel da sem vseved, vendar imam veliko znancev kateri se vozijo vsak dan brez izpita tako na motorjih, kot z avtomobili. Bili so večkrat ustavljeni s strani policajev, zaradi prometnih prekrškov in še NOBEN od njih ni dobil kazni, ker so vsi mladoletni. Prav tako je mojega kolega policaj ustavil zaradi prekrška. Kolega ni imel izpita za avto! Sprva mu je policaj napisal kazen v višini 300e, potem ko je videl, da je voznik mladoleten je kazen pospravil in mu dejal, da bo dobil sodnika, ker mladoletnim oseban ne smejo izdajati plačilnih kazni. Vse skupaj se je pa dogajalo v Ljubljani, kjer so policaji malo bolj strogi, kot drugje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če ne nardiš tehničnega ( motor predelan) ti ga pa zapleni al kak to gre :?

to ni tak tehnicni.

to je izredni tehnicni, tja te poslje, tam ti mehanik da nazaj original auspuh in blokade, predela da bo sou motor sam 45, placas pa ti. pol ti mogoce se kazen fukne itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni tak tehnicni.

to je izredni tehnicni, tja te poslje, tam ti mehanik da nazaj original auspuh in blokade, predela da bo sou motor sam 45, placas pa ti. pol ti mogoce se kazen fukne itd ...

a zaplenti ti pa ga ne

kolega mi je pravu d so v Slovenjskih konicah zaplenl 407 motorjev al neki tazga :blink:

zato sprašujem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesme ti ga zaplent lohk te pa poslje na izredni tehnicni kokr je reku replica sam to se ne zgodi velikrat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To za prvi april? :kva1: Nič ne zapleni, samo pove kaj je narobe da urediš do naslednjič :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO jest mam pa eno zelo ŽALOSTNO NOVICO...

...danes ob cca. 12.25 me je z jebac-carjem ustavila policija...

...povprašali so po vozniski in prometni in sprasevali o slab mesc sraremu motorju...

...nasrečo se ni bil odblokiran.

Policaj ko se je odpravljal povedal le se to:

ČE te vidim se peljati več kot 50km/h ti motor uzamem in ti ga cez 2 leti vrne sodnik.

Baje da je zdej tak zakon da ce gres 51km/h ti motor uzamejo, tko da fanje in punce na skuter nastimat gor omejevalec obratov :OK: :OK:

Aja pa se to okoli pete ure pa se je policija zapodila za RS 50 aprilijo seveda, ki je mimo njih pripeljal kaksnih 60-70 km/h in so mu motor pobasali v ''kiblo''(policijski kombi :D )

Popravljeno . Popravil AndyG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO jest mam pa eno zelo ŽALOSTNO NOVICO...

...danes ob cca. 12.25 me je z jebac-carjem ustavila policija...

...povprašali so po vozniski in prometni in sprasevali o slab mesc sraremu motorju...

...nasrečo se ni bil odblokiran.

Policaj ko se je odpravljal povedal le se to:

ČE te vidim se peljati več kot 50km/h ti motor uzamem in ti ga cez 2 leti vrne sodnik.

Baje da je zdej tak zakon da ce gres 51km/h ti motor uzamejo, tko da fanje in punce na skuter nastimat gor omejevalec obratov :OK: :OK:

Aja pa se to okoli pete ure pa se je policija zapodila za RS 50 aprilijo seveda, ki je mimo njih pripeljal kaksnih 60-70 km/h in so mu motor pobasali v ''kiblo''(policijski kombi :D )

se mi je zdelo :BUA: jebemo nove zakone :devil: mafija kr neki si zmišlulejo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo :BUA: jebemo nove zakone :devil: mafija kr neki si zmišlulejo :devil:

Heh ti kr jebi zakone sam motor ti bodo pa useen uzel :BUA: :BUA: :BUA: Je pa res da so naju z andym ustavl on vozu motor pa moj :D :D Ja in je policaj use powedu pa tud prasu je kolk gre :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce vs pa prasa pulcaj kok ti leti pa recs 45 :D pol pa se tko dudas ce mam sreco gre tud 46 :D :D :D :OK:

Popravljeno . Popravil AndyG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!