Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

za nesrece so največkrat krivi za nesreče vozniki avtomobilov, tovornjakov itd.

s tem se ne strinjam. kaj pa ko motoristi v velikih primerih pustijo smerokaze in s tem zavajajo ostale udeležence v prometu? sem bla v avtošoli pred dvema dnevoma in me je inštruktor opozoril na to. no in potem sem se prav ozirala za motoristi. da vam povem... več kot polovica jih je pustilo uključene smerokaze! in to tako v naselju, kot na avtocesti :headbang:

tako da niso za vse krivi drugi :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se ne strinjam. kaj pa ko motoristi v velikih primerih pustijo smerokaze in s tem zavajajo ostale udeležence v prometu? sem bla v avtošoli pred dvema dnevoma in me je inštruktor opozoril na to. no in potem sem se prav ozirala za motoristi. da vam povem... več kot polovica jih je pustilo uključene smerokaze! in to tako v naselju, kot na avtocesti :headbang:

tako da niso za vse krivi drugi :trance_33_sleep:

Se tudi dogaja ja.. marsikdaj se mi je naredilo da sem mel še par minut za tem ko ga nisem potrebopval več vključen smernik.. tudi v avtošoli je par prjatlov padlo zaradi tega na izpitu.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

dns me ja pa ustavu modri angel na motorju jst sm purov ene 70 pa sam neke lucke odzad pa me je ustavu zto k sm meu tablco tko zvito da jo z 1ga metra nisi vidu pol sm jo pa se dobro odnesu ku mi je ze mislo dt sodnika za prekrske pa sm jo hitro dol ugniu pa je popustu pol je pa se pizdu kolko mi gre kej motor hehe pa sm mu reku da sm takga ze kupu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe si jo pa pocen odnesu :D

kulk ti pa gre motor sicer :D

120 hehehe sam men nc ne tezijo na tehnicnem no ja bistvu jst motorja nit ne prpelm ke heheh...sosed dela tm :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120 hehehe sam men nc ne tezijo na tehnicnem no ja bistvu jst motorja nit ne prpelm ke heheh...sosed dela tm :OK: :OK: :OK:

hehe,te pa maš dobrega soseda! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm ga pa v četrtek pelu na tehničnga pa sploh ni nč gledu kok leti ( gre ene 80km/h), sam bremze je probu in to je blo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo cudno ponavad zmeri zmerjo kolk gre tko da lohk pol tezijo ce gre kej prevec :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha mopede vam grejo mert :D

ej fric kva maš pa ti use predelan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nm. avto Krka dajo vsak moped na valerje-očitno v Lj pišejo pravila, v Nm jih pa IZVAJAJO kot vedno nad nami TRAPASTIMI Dolenčki !!!!!!!!! :headbang: :headbang:

Ps. zato ker smo trapast so nam tudi cesto "Bratstva jedinstva"vzel-povozil,da zdaj moramo mastno plačevat ,če hočeš do "prestolnice",čakamo samo še da železniško povezavo od Marije Terezije in Franca Jožefa UKINEJO-posodobili jo itak nikoli nebjo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe emu modelu je sou apn na valerjih 35 heheheh kok je to moglo it po cesti hehhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev težave pozabljenega smerokaza se da rešiti z vgradnjo piskača se pa to včasih zgodi tudi meni, problem predvsem v mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej moj motor je šou na valčkih 35 sm dau nek kos pleha u škarik in nitr zvrtu 1 luknco niti štartu ni z mesta si ga moral porivat hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro zdej me ti mene zajebavaš z avspuh-škarik k to itak usak razume jat pa sm imel dosti problemu da sm se naučil par vaših izrazou k pa ti tko perfektno brez napake pišeš. se bom potrudu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avspuh-škarik pa res ni razumljivo kot ti misliš, mogoče izpuh-avspuh ampak tvoja verzija je pa res težka za razumet, tko d kdor točno ne ve kaj je to ne bo mel pojma o čem se govori, tudi jaz ko sem prvič videl to tvojo škarik nisem imel blage veze o čem govoriš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro tle okoli nikoli ne rečemo avspuh-izpuh za nas je škarik

oprostite za nerazumljivost(škarik) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čepro sm z primorske te besede nism razumu.. drgači pa lohko izpuh aka dimo zbacać :OK: :OK: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro zdej me ti mene zajebavaš z avspuh-škarik k to itak usak razume jat pa sm imel dosti problemu da sm se naučil par vaših izrazou k pa ti tko perfektno brez napake pišeš. se bom potrudu

ne zajebavam ampak samo povem. jaz uporabljam izraze kot so morda: fergazer, kuplonga..itd, ki so res vsem jasni. če pa trdiš, da pišem napačno, pol pa TUKAJ prilepi takšen moj izraz (kot npr ŠKARIK - izpuh,(izraz, ki je po tvojem vsem, jasen?) mislim WTF?)

pa upam da ne boš zameril, glede na to kako si se odzval. brez panike, lepo pozdravljen! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!