Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

ej pink tomos!!!

se bo treba navadt na te izraze!!! :D

js tud nism vedu kaj ju uplinjac!!!!ker mi recemo karburator in sm prvic za to slisal!!! :eek:

pa se ene par drugih stvari...variator...ker mi tega enostavno ne rabmo!!! :blush:

je pa prow da se pise ve pravilni slo da vsaj vecina zastopi!!! :closedeyes:

no zdej pa nazaj na temo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...avspuh-škarik k to itak usak razume...

No za začetek nas bo zdaj ene 10 komadov, ki beremo tole temo, več vedelo, kaj to pomeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej moj motor je šou na valčkih 35 sm dau nek kos pleha u škarik in nitr zvrtu 1 luknco niti štartu ni z mesta si ga moral porivat hehe

prvič čujem hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja use bi mogli pisat U PRAVILNI SLO

jaz pa nisem razumeu :feltne, fazguar, jermenice, dize(mi rečemo špruco), ..............

tudi vi ne pišeste perfektono

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak če bom jaz pršel do mehanika kjer koli v sloveniji pa bom rekel da rabim kar koli od tega kar si naštel bo sigurno vedel kaj mislim, če pa bi rekel škarik al pa špruco pa ne vem če bi se mu sploh približno sanjalo kaj to je

ti izrazi ki jih uporablja večji del slovenije so itq izpeljanke iz nemščine, primorci pa imate kot zgleda kar neke svoje besede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak če bom jaz pršel do mehanika kjer koli v sloveniji pa bom rekel da rabim kar koli od tega kar si naštel bo sigurno vedel kaj mislim, če pa bi rekel škarik al pa špruco pa ne vem če bi se mu sploh približno sanjalo kaj to je

ti izrazi ki jih uporablja večji del slovenije so itq izpeljanke iz nemščine, primorci pa imate kot zgleda kar neke svoje besede

ej js sm primorc pa prvic slism za skarik in spruc

pink tomos je stoposto iz kmetov doma, samo tm tko govorijo .. alpa bosanc :D

nene nc hude krvi, sam hec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej usak govori po svoje! :whistle:

tudi stajrci pa prekmurci govorijo cist drgace kot ljubljancani :closedeyes:

tko da je najboljse da pisemo v pravilni slo ki ji vec ali manj zastopimo vsi!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je z nove gorice pol je zihr italjansko sam prns tudi rečemo špruc dizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjoo.. celo temo k je namenjena polcajom in kaznim boste vi zasral iz tem kk se reče avpuhu... sej ste razčistl... vi pa še kr v nedogled :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, včeraj so me dobili brez čelade, izpita, napihou sem, pa še nism upoštevov modre signalizacije :headbang: :headbang: :headbang: Zdej me pa zanima, ker sem še mladoleten in brez stalnih dohodkov, bom dobil samo sodnika za prekrške ? V koliko dneh ponavadi pride obvestilo za sodnika ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč

kak mesec al še več

itak ne bo nč plačat boš moral sodnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. Pa še neki mi je govoru, da zdej kao 1 let ne bom mogu nobenga izpita delat. A je to res al mi je sam bučke prodaju ?

res to je tko sam bos vidu kuk bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. Pa še neki mi je govoru, da zdej kao 1 let ne bom mogu nobenga izpita delat. A je to res al mi je sam bučke prodaju ?

1 leto ? bod vesel da ti niso dali 2 ..

mislm ok, brez izpita, sam pijan in brez celade na motor ? sedobrdamamopolicaje.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sodnik za prekrške spet obstaja? a ga niso ukinli cca 3 leta nazaj? zanimivo...

drugače pa bi ti jaz naložil še marsikaj drugega kot pa prepoved delanja izpita 1 leto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cation zakaj bi pa prvošču nekomu slabo jebiga pač je zajebov, to bi se lohk tut teb zgodilo pa sigurno je bil z ksnm tomosom zvecer domov z gostilne ki je 1km stran od njegovga doma (tko sklepam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde človek, ki se lepo po predpisih pelje iz 500 metrov oddaljene gostilne naj mu bo, MLADOLETNIKU, ki pa je PIJAN, BREZ ČELADE, BREZ IZPITA, IN KI NE UPOŠTEVA SIGNALIZACIJE, pa nimam kaj skozi prste gledat.

saj res, da sem se že jaz kdaj peljal z apn, ko sem spil kakšno pivo v bližnji gostilni. ampak brez čelade in brez izpita nikoli. predvsem tisto "brez čelade me najbolj moti", P****, če se že nekaj fijakaš si daj vsaj helmo na bučo, pa čeglih je prazna :headbang:

Popravljeno . Popravil cation
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. Pa še neki mi je govoru, da zdej kao 1 let ne bom mogu nobenga izpita delat. A je to res al mi je sam bučke prodaju ?

še premal... ponavadi dajo 2 leti :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boj se, če bo sodnica ženska. Jih boš fasal brez milosti. Pa si v bistvu zaslužiš kaj milosti s strani sodnika?

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sej jst ce se peljem po vasi do frenda si tudi nedam zmeri celado in lohk bi me lih takrat ustavli pol bi pa zgledalo kot da se nikoli ne vozm z čelado al kako. sej ves kko je to ce gres do gostilne pol se pa mal zavlece in je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem se samo 1x peljala brez čelade, pa še takrat sem plačala :angry:

pelala pa sem se 100 metrov... od hiše do hiše, a glej ga zlomka... vmes pa policaj :eek:

zdaj pa čelado kr na glavo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe danes pa je res en dan:

dve punci iz paralelke so si sposodile motor od prijatelja. peljale sta se 1 krog po mestu. takoj ko sta štartali so jih videli policaji in vozili okoli 3km za njimi brez nobene signalizacije. ko sta se ustavili takoj še policaja.punca ki je vozila je bila brez izpita in obe brez čelade. policaj je poklical še lastnika motorja.in vse 3 popisal. nič ni rekel glede kazni.

kaj lahko pričakujejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!