Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

Nič večjih kot pri nas. Ok...pri nas ti položnico napiše, tam moraš pa keširat.

Konec koncev....na istem si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u italiji ma ful teh mulcou predelane skuterčke itak če jim ga sprešajo pol enga ukradenga kupjo pa je hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem potegnila pri zeleni...samo za sekundo 60km/h, da sem speljala iz križišča...v tem vidim civilni policijski avto iz katerega zaflešne rdeč fleš...kaj to pomeni?so me slikali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bla bl podobna uni policijski lucki ker za rdec flesh se nism slisu

reča kvadrat...not pa rdeča krožnica....na zadnji šipi avta.....je kot fleš zasvetla...

Popravljeno . Popravil frfljot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s takim rdečim flešom slikajo tudi iz tistih radarjev na avtocesti. sem videla enega večera, ko sem se s prjatlco peljala na morje... se je tak rdeče zasvetlo... samo ne vem, če so že kaj dobili domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... še to... če so te slikali, ko si se peljala z motorjem... in to od spredaj... se nimaš kaj sekirat. itak nimaš tablice gor na sprednji strani :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp, včeri se je men pripetilo eno srečanje s policaji, in namreč: palu sem gumo sredi mesta, nakar me ustavijo policaji, grozijo da mi bojo motor odpelal, pa da mi bojo na moje stroške vse nazaj povrnl, pol mi je težiw za gumo da nima profila, pa rečem: ja seveda ga nima če sem jo zapalu :naughty: , pol mi teži da je kao 100.000 biwših sit kazen za znucano gumo, pol nazadne sem pa dobu kazen 250 eur

pizda ej, ka js delam za kazni? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino laser je lahko bil da je posvetil ravno v tebe in je zgledal kot fleš

kit80 kaj 250€ za zlizano gumo kaj se jim je zmešalo si preveril a imaš 1mm profila??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino laser je lahko bil da je posvetil ravno v tebe in je zgledal kot fleš

kit80 kaj 250€ za zlizano gumo kaj se jim je zmešalo si preveril a imaš 1mm profila??

stari to je bla kazen sam zarat tega k sem uničevaw okolje ˇkaoˇ100k sit bi mi dau zarat gume ka mam slajs zej:D

pa te kapsi so čis ponorel s temi kaznimi, mene jebejo ja ka mam rumeno tablco, če bi pa kak teškaš kuro bi pa sam gledal,pizda ni blo placa za pobeg, so me zaparkiral k največjega kriminalca :headbang: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!