Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

pobje now zakon so sprejel, fsaj js sem tak slišu

policisti nesmejo loviti voznika motornega kolesa, ker se je zgodilo preveč nesreč s smrtnim izidom ker so jih lovil policaji

fsaj neki, men je blo čudno zadnč ko sem se pelu 80 po vasi, pa je bla lih patrola, pa me je policaj sam gledu, js njega gledam dam 2 nižje pa gasa začnem bežat, gledam al gre za mano, pa ni blo nobenga pol, pol sem pa zvdu za zakon :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to drži? :krneki: :whistle:

edit: No da vam kr povem, če se policaj pelje za tabo z lučmi to ne pomeni lovljenje. Lučke pač pomenijo da moraš ustavit, to je to.. kar pa lovljenje definira pa nevem, verjetno da če ti divjaš, da on ne sme za tabo.. tak je zle stric policaj povedu :whistle:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to drži? :krneki: :whistle:

edit: No da vam kr povem, če se policaj pelje za tabo z lučmi to ne pomeni lovljenje. Lučke pač pomenijo da moraš ustavit, to je to.. kar pa lovljenje definira pa nevem, verjetno da če ti divjaš, da on ne sme za tabo.. tak je zle stric policaj povedu :whistle:

neki tacga ja, sej tut pomojem nebojo šli za tabo če boš dau gasa, sam mi tamali bol teško, premal hp :winkiss: drgač pa če ti pridejo z lučkami za tabo pa veš da nis nč naredu ti pa nima kej bit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki tacga ja, sej tut pomojem nebojo šli za tabo če boš dau gasa, sam mi tamali bol teško, premal hp :winkiss: drgač pa če ti pridejo z lučkami za tabo pa veš da nis nč naredu ti pa nima kej bit :naughty:

se ti je že velikrat nardil so se polcaji za tabo vozil z lučkam pa nisi nč narjedu :lol1:

mogoče jih sam testirajo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to me pa prou res zanima da te policija ne sme lovit pa se bom začel z vsemi mopedi po mestu vozit pa na koncu bom spizdu pa ne bo nč :slap: res pa je ko so prijateljico dobili brez izpita.......... niso vklopili sirene so samo vozili za njo in čakali kdaj se bo ustavila. te zakone pa res spreminjajo kot vreme.dobrodošli v sloveniji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res ne, zej sem še zvedu da se bres jakne sploh nesmeš vozt :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

kr neki bedirajo te kapsi :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res ne, zej sem še zvedu da se bres jakne sploh nesmeš vozt :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

kr neki bedirajo te kapsi :yawn:

To je za A kategorijo k je jakna obvezna, pa rokavice tud..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn že ni.. js sem v kratkih samo takrat če grem tule 200m za savinjo k se gremo kopat, je pa res da na skuterju smo bli kr dost v krazkih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tem pa vrei :naughty: pol se lah vozm u kratkih ko je vroče :whistle:

ne priporočam u kratkih, vetr te fajn prepiha ko sploh ne čutiš, pa tud u primeri padca ni fajn! men se je zdle po mesci pa pou koža zaflikala. sm z minimoto pr 60km/h padu u kratkih hlačih pa majci :slap: . če bi beu douge hlače pa jakno mi nebi blo nč, bi se sam po asvalti zapelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje now zakon so sprejel, fsaj js sem tak slišu

policisti nesmejo loviti voznika motornega kolesa, ker se je zgodilo preveč nesreč s smrtnim izidom ker so jih lovil policaji

to je že nekaj časa. jst se spovnem, da je to že u veljavi kar nekaj časa... par let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje now zakon so sprejel, fsaj js sem tak slišu

policisti nesmejo loviti voznika motornega kolesa, ker se je zgodilo preveč nesreč s smrtnim izidom ker so jih lovil policaji

to je že nekaj časa. jst se spovnem, da je to že u veljavi kar nekaj časa... par let...

a mi lahko pomagate najti ta zakon na www.uradni-list.si :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se s punco peljema iz obale in v eni vasi pred Postojno pred nama zavije na cesto policija. Jaz lepo vozim za njim ene par minut, potem pa vidim skozi okno maha z tisto rdečo podolgovato lučjo. Se ustavimo in reče da sem imel dolgo luč prižgano. Fora je da je nisem imel ampak mi kratka mal visoko sveti. Če se sam peljem je ravno na meji, če je pa kdo zadaj pa se motor ravno toliko spusti da luči svetijo višje. Mi reče naj prižgem dolgo pa pravi "ja, sej ko sem v ogledalo gledal ste imeli obe luči prižgani kot sedaj" (če imam kratke pa samo desna gori). Pa mu rečem da ne, da je narobe videl. Potem preveri če imam obvezno opremo in mu rečem da nimam prve pomoči (beri: ni se mi je še dalo it kupit)... Potem mi reče naj malo počakam pa ga na hitro prekinem in mu spet zatežim da 100000% nisem imel dolge, ker sem še gledal, ko sem za njim vozil. No, potem se je pa omehčal pa me spustil brez kazni.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meu si srečo, men je zadnč skor zarat tega a nisem meu prve pomoči stisnu še eno vlko kazen :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meu si srečo, men je zadnč skor zarat tega a nisem meu prve pomoči stisnu še eno vlko kazen :headbang:

Ti si H kategorija in prve pomoči ne rabiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res kaj ti bo težiu za prvo pomoč če maš moped ne pa motorno kolo :headbang: :headbang:

pizda ti policaji še zakonov ne znajo morjo zmeram u tisto knjigco gledat

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bi blo pa pametno met za usak slučaj, nesreča nikol ne počiva

Popravljeno . Popravil kit_80ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res kaj ti bo težiu za prvo pomoč če maš moped ne pa motorno kolo :headbang: :headbang:

pizda ti policaji še zakonov ne znajo morjo zmeram u tisto knjigco gledat

si ziher da jih ne poznajo. večkrat pride do tega da jih mi ne poznamo, policaji pa to izkoriščajo..

sam bi blo pa pametno met za usak slučaj, nesreča nikol ne počiva

ja če se raztreščiš ti prva pomoč ne pomaga veliko, om manjši padcih je pa ne rabiš. pa ponavadi rabiš tudi nekoga da ti pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksne probleme mas lahko zarad blokad?? gledajo tko ko te ustavjo tut ce se 50 pelas mim? kaj ce te dobijo na radar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!