Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

kaksne probleme mas lahko zarad blokad?? gledajo tko ko te ustavjo tut ce se 50 pelas mim? kaj ce te dobijo na radar

če se peleš 50 mim ne boš imel problemov. če te na radar dobijo več kot 50, takrat se zakomplicira. kazen za prehitro vožnjo, povrnitev motorja v prvotno (legalno) stanje na tvoje stroške, verjetn sm še kej pozabu. zdej se pa neki govori še o zaplembi motorja, o čimer pa ne vem veliko, obstaja pa tema o tem (poglej tja). priporočam omejevalnik obratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+kazen za neregistriran motor in vožnjo brez izpita! Se pravi čim gre motor več k 45 oz starejši več k 50, ti z izpitom za H kategorijo nimaš več izpita za tak skuter, registracija pa tudi nič ne velja, ker ni več kolo z motorjem (od je ane, ampak gre več kot 45, tako da si ne moreš nič pomagat) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+kazen za neregistriran motor in vožnjo brez izpita! Se pravi čim gre motor več k 45 oz starejši več k 50, ti z izpitom za H kategorijo nimaš več izpita za tak skuter, registracija pa tudi nič ne velja, ker ni več kolo z motorjem (od je ane, ampak gre več kot 45, tako da si ne moreš nič pomagat) :whistle:

sranje je pol s tem blokadam ce te dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantki ne bit preveč pogumni..zdej so začel neki na veliko zaplembe delat..usaj po LJ je tko

niso normalni debilčki eni :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 dnevoma so me ustavl, sem dobu kazen, potem mi je policaj govoru o zaplembi, ker nisem hotu dat tablco dol z motorja, sam on se motorja nesme dotikat kar se ga tudi ni pa je reku, da bo na amzs poklicu in da mi ga bojo odpelal oni na moje stroške! hotu mi je pa tudi dat štempel u vozniško kar pomeni prepoved vožnje za kuko ti on reče, pol moraš pa it na upravno po novo vozniško ker ti več ne vela, pa še plačat moraš novo :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

včeraj so me pa spet ustavl in so se odmah u motor zapičl in mi je naštevu vse kar nebi smeu met gor, js sem samo reku, da ja, da mi je fotr to zrihtu, po sva se pa zmenla da grem čez bres kazni :naughty:

Popravljeno . Popravil kit_80ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksne probleme mas lahko zarad blokad?? gledajo tko ko te ustavjo tut ce se 50 pelas mim? kaj ce te dobijo na radar

dej si mal nazaj preber preden spet sprašuješ iste zadeve kot so omenjene že 100x!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa zadnja stvar.. nikoli ne gocori da ti je fotr rihtal! Lahko on 3x bolj najebe kot ti..

so what? :naughty: ne zezam se, veš ka je, pozna mojga fotra pa je vedu pol kdo sem k sem ga enkrat vidu k je biu pr fotru u trgovin! Ma upam vsaj da me neojo nekoč spremlal do tehničnega, ka pol sem pa naribu po celi črti :headbang:

Popravljeno . Popravil kit_80ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni ste na tem forumu zgleda da sam zato da nadzirate kdaj bo ker kej prevec napisu pa neki skus tezite s tem :hmm: ....tih bot pol ce se ti ne da udgovort men se ne da tam iskat po iskalniku k nucas 1dan da kej najdes k je tulk tega napiss blokade pa ti vrze 150 tem usaka ma 50 strani zej pa vedi ke bos najdu odgovorn na svoje uprasanje..............HVALA ZA RAZUMEVANJE..... :cry: .....sej po eni strani razumm delo moderatorjev sam je ponavad tko da so drugi bol glasni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej glih zato so tako dolge teme, ker je v eni temi ena in ista stvar povedana 100x pa še vedno se najde folk, ki 100x povpraša po njej.

drugače pa se strinjam s tabo ja, zdej je že tako ratalo in nimaš kej vplivat na to, zato tisti, k vejo naj odgovorijo, drugi pa si ne nabijejte postov :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi sam neki prasu!!

kako je s tem ce te poslje policaj na tehnicni pregled? kaj peljes ti motor al ti ga peljejo oni?

mislm ce gres ti mimo njih 80km/h kaj ti ga zaplenijo na kraju mesta al gres lohko ti se domow?

sorry ce je blo to ze kje napisano!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men jo je hotu prepovedat k sem palu gumo, pa je reku če mi da štempel u vozniško(prepoved nadaljne vožnej+nova vozniška) pa sem reku da ne, ka mi sam še tega manka

do tehničnega pa te bojo spremlal le ob delovnih dneh, ko delajo tehnični,drgač ti pa lahk dajo povabilo:D, al ti pa bojo odpelal motor na tvoje stroške :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej oni me ustavijo in mi na mestu uzamejo motor, da ga js ne morm domov pelat??

Ob delovnikih ce te ustavjo pa ti gre prehitr oni sam popakirajo radar in te spremljajo do tehnicnega(nc negres domov avspuha zabijat pa blokad not rint :trance_33_sleep: )ampak to se baje zgodi le redko kdaj in ce te on dobi ko tehnicni nedela ti nebojo nic do naslednič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob delovnikih ce te ustavjo pa ti gre prehitr oni sam popakirajo radar in te spremljajo do tehnicnega(nc negres domov avspuha zabijat pa blokad not rint :trance_33_sleep: )ampak to se baje zgodi le redko kdaj in ce te on dobi ko tehnicni nedela ti nebojo nic do naslednič

tako je :OK: :OK:

sam mislim da ti ga lahk azplenijo če se ne motim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj sam veš da vedno riskiraš. Če tveganja ne moreš sprejet pač furaš 45km/h :whistle: Simple as that :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom velik bom policaj!!!! :OK:

da nebom inel problemov z policaji!! :kva2:

bos pol siht zgubu kmal:D ....sej policaji tuki je enkrt en z motorjm tuk prnoru mi hise pa je omejitu 50 :rolleyes: tko da lah bi nas tut oni razumel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za A kategorijo k je jakna obvezna, pa rokavice tud..

Kje si pa te buče prebral? :headbang:

Obvezna je samo čelada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4x sem vprašal predavatelja če je to res (na CPP) pa mi je povedal da je tako in potem še iz nekje citiral :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa te buče prebral? :headbang:

Obvezna je samo čelada.

ko sem delala izpit (1 mesec in pol nazaj) za A, je inštruktor reku, da moram imeti rokavice, čelado in čevlje čez gleženj. da je to obvezno. če bi nas ustavili policisti, bi dobili kazen, če ne bi bilo tega.

v praksi pa še nisem videla, da bi koga kaznovali, če ne bi imel rokavic ali visokih čevljev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!