Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

Fora je pr teh kaznih ko jih domu dobis pa teh zadevah ... te ustavjo in pol ti ne dobis pou leta nc domu in si ze vs veseu da nebos nc dubu pol pa dobis ko si ze pozabu ka je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konc avgusta so radarji ponavadi pri šolah :naughty:

in v začetku septembra!

kokr jst vem glede tega če si mladoletn..ne dobiš nč za plačat niti starši. Dobiš sodnika za prekrške, ki ti v tem primeru dodeli ukor.

Usaj tko je blo pr mene parkrat ko sm biu tm :)

brezskrbi, da bojo staršem poslal... zakaj nebi, če jim je do dohodek? misliš, da bodo zastojn delal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ne vem kako je to drugje..samo v Ljubljani, če si mladoleten ne plača nobeden nič :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ne vem kako je to drugje..samo v Ljubljani, če si mladoleten ne plača nobeden nič :whistle:

V lj sploh nobenga ne ustavjo. Tist 1% ne šteje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal vec povej..... si v kak avto prletu ob zdrzsu?

ne nisem v avto priletu

desni ovinek, pesek, in mi je odneslo zadnjo gumo

bila sva lazje poskodovana

policaj je rekal da bova mogla oba na sodisce

kaj pa bodo povedali ? al vprasali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce imas ti izpit in vse ok in ce lahko peljes na svojem motorju sovoznico (nevem pr skuterjih je tko da mors met 2 let izkusen po tem ko naredis izpit)...in ce je mela sovoznica celado, mislm da nebo njo doletela nobena kazen .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Uprašanje,ali lahko 14 letna oseba z izpitom za skuterja prestopi mejo s svojim motorčkom (rumena tablica )sam ali v spremstvu polnoletne osebe,oz. ali je in kako izvedljivo in za katere mejne prehode?

Vprašanje posredujem od mojega kolega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da moraš bit 15 star če češ sam čez mejo. Drugače pa ob spremstvu lahko če starš oz skrbnik napiše neko potrdilo da lahko gre..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce imas ti izpit in vse ok in ce lahko peljes na svojem motorju sovoznico (nevem pr skuterjih je tko da mors met 2 let izkusen po tem ko naredis izpit)...in ce je mela sovoznica celado, mislm da nebo njo doletela nobena kazen .

do 16 leta ne smeš vozit nikogar zadaj. sem ravno zadnjič brala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da moraš bit 15 star če češ sam čez mejo. Drugače pa ob spremstvu lahko če starš oz skrbnik napiše neko potrdilo da lahko gre..

A to velja tudi tako,da se sam pelje s svojim motorčkom in v spremstvo drugega motorčka čez mejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to velja tudi tako,da se sam pelje s svojim motorčkom in v spremstvo drugega motorčka čez mejo?

Ugibam da ne..pametno bi bilo povprašati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwem če lih kdo upošteva to

zadnjič se je fantov bratec vozil z motorjem... izpit ima manj kot 1 mesec, pa še eno deklino je vozil zadaj brez čelade. :angry: smo mu malo zagrozili... upam, da bo pomagalo in da bo to upošteval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič se je fantov bratec vozil z motorjem... izpit ima manj kot 1 mesec, pa še eno deklino je vozil zadaj brez čelade. :angry: smo mu malo zagrozili... upam, da bo pomagalo in da bo to upošteval.

To brez čelade je čist druga stvar :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nisem v avto priletu

desni ovinek, pesek, in mi je odneslo zadnjo gumo

bila sva lazje poskodovana

policaj je rekal da bova mogla oba na sodisce

kaj pa bodo povedali ? al vprasali

Pa zih je policaj napisal v zapisnik prevelika hitrost :headbang: :headbang: , matr so neumni, tko je enmu frendu napisov je mev isti problem kt ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To brez čelade je čist druga stvar :whistle:

ja vem ja... jst sem napisala, da smo mu ravno s tem, da ni dovolj star zagrozili ne pa s čelado :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem ja... jst sem napisala, da smo mu ravno s tem, da ni dovolj star zagrozili ne pa s čelado :whistle:

mah dovolj star, jaz sn se vozo že tak mali, da me je sestrična na apn-a gor dala, ker sn bil premali da bi gor zlezo pa do tal segno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja prijatelica ima tatu policaja pa smo vrgli debato pa je reku da njega ne briga al gre motor 300 (50ccm) al 45 njega briga čelada, prometna, vozniška to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak tukaj v N.G ne poznam niti 1 ki ga bi ustavli zaradi prevelike hitrosti (50ccm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!