Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

na 50ccm mopedih tega ne rabiš

ja sej to :slap: sm probavu policaja prepričat da tega za H kat. ne nucaš pa je reku kr sej je vseen pa me spustil naprej :unsure: policaji nimajo pojma :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha hvala.. ta zakon bo pa že aprila ane, če se prov spomnem? :headbang: pa bo še vedno tako, da če plačaš takoj, da je pol manj?

Hehe a pol te še zmer niso ustavli, ko si mel izpit? :) A je kej od motorja odvisno kere bolj ustavljajo, kere manj?

Preden storiš neumnost še enkrat premisli! Se je pametno voziti brez izpita? Lahko, da te ne ustavijo in boš kdaj padel ali povzročil/bil udeležen v prometni nesreči, kdo bo takrat stroške kril? Nihče drug kot ti in ne žel si, da kakšnega Audija ali BMWja nabašeš. Pri svojih letih bi lahko imel toliko pameti in naredil izpit, ki nikakor ni nek bav-bav, seveda, če imaš kvalitetnega inštruktorja. Tudi kontrola prometa s strani policije se vsako leto povečuje in ni hudič, da tudi tebi nebi enkrat lizike pokazali, 125ccm skuter pa ni nek dirkalni stroj s katerim bi jim pobegnil - seveda tega ne podpiram.

Tako,da...odločitev je na tebi, če si se pripravljen voziti v strahu in, če upaš tvegati potem kar, na tem forumu ti definitivno ne želimo slabo, zato ti vsaj jaz priporočam opravlanje izpita.

Pa srečno! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima Roky kar prav. Izpit imaš narejen v slabem mesecu dni, košta te pa približno toliko kot kazen, kar pomeni, da ga dobiš not prvič k te ustavijo. Sej verjamem, da je malce bedno delati izpit za A neomejeno, vozil boš pa 125ccm skuter, ki gre manj kot pa predelan 50ccm od sosedovega mulčka, a zakon je zakon, jebi ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Preden storiš neumnost še enkrat premisli! Se je pametno voziti brez izpita? Lahko, da te ne ustavijo in boš kdaj padel ali povzročil/bil udeležen v prometni nesreči, kdo bo takrat stroške kril? Nihče drug kot ti in ne žel si, da kakšnega Audija ali BMWja nabašeš. Pri svojih letih bi lahko imel toliko pameti in naredil izpit, ki nikakor ni nek bav-bav, seveda, če imaš kvalitetnega inštruktorja. Tudi kontrola prometa s strani policije se vsako leto povečuje in ni hudič, da tudi tebi nebi enkrat lizike pokazali, 125ccm skuter pa ni nek dirkalni stroj s katerim bi jim pobegnil - seveda tega ne podpiram.

Tako,da...odločitev je na tebi, če si se pripravljen voziti v strahu in, če upaš tvegati potem kar, na tem forumu ti definitivno ne želimo slabo, zato ti vsaj jaz priporočam opravlanje izpita.

Pa srečno! B)

roky a maš že izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase ustavljajo kot nori. Mene so v zadnjem mesecu dvakrat. Drugač pa brez izpita nimaš kej delat na cesti, ker ne ogrožaš samo sebe ampak tudi ostale udeležense v prometu!!! V avtošoli se namreč dejansko kaj naučiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Zadnje čase ustavljajo kot nori. Mene so v zadnjem mesecu dvakrat. Drugač pa brez izpita nimaš kej delat na cesti, ker ne ogrožaš samo sebe ampak tudi ostale udeležense v prometu!!! V avtošoli se namreč dejansko kaj naučiš.

Se ne strinjam, poznam kar nekaj ljudi brez izpita, ki manj ogrožajo ostale udeležence v prometu kot prej omenjeni (z izpitom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne strinjam, poznam kar nekaj ljudi brez izpita, ki manj ogrožajo ostale udeležence v prometu kot prej omenjeni (z izpitom).

Se mi zdi, da je odvisno tudi kakšen motor imaš. Sosed je imel najprej čopreja, nato CBF600, sedaj Fazer 1000, 

naredil cca. 30.000km tudi tuje države in ga niso ustavl niti ENKRAT! 

Mislim, da te policaji prej ustavijo če imaš SS motor, kot pa primer turer ali naked ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je odvisno tudi kakšen motor imaš. Sosed je imel najprej čopreja, nato CBF600, sedaj Fazer 1000,

naredil cca. 30.000km tudi tuje države in ga niso ustavl niti ENKRAT!

Mislim, da te policaji prej ustavijo če imaš SS motor, kot pa primer turer ali naked ;)

To itak, vendar vprašenje je, katerih dejansko več ustavijo (saj tisti z športnimi motorji (vseh vrst) ne ustavljajo radi)).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itak, vendar vprašenje je, katerih dejansko več ustavijo (saj tisti z športnimi motorji (vseh vrst) ne ustavljajo radi)).

Sem bil pa prepričan, da glih SS motorje ustavljajo  :whistle: No čim manj zapletov s policaji vam želim :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pa prepričan, da glih SS motorje ustavljajo :whistle: No čim manj zapletov s policaji vam želim :D

Tudi jaz želim vsem čim manj srečanj z policaji; pa še en nasvet(izključno moje mnenje, da me ne bo kdo napadal), če misliš, da si naredil nekaj narobe, ne ustavi(razen v extremnih pogojih npr. spolzka cesta, zaprta cesta par metrov naprej ali nepoznavanje lastnih zmožnosti(slabo obvladovanje motocikla), če misliš, da nisi naredil ničesar narobe, pa normalno, da ustaviš, pa še kako rečeš (saj določeni policaji so kar OK, sem se letos z enim pogovarjal o vožnji po zadnjem kolesu (svoji ter nasplošno), po tem, ko me je rutinsko ustavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz želim vsem čim manj srečanj z policaji; pa še en nasvet(izključno moje mnenje, da me ne bo kdo napadal), če misliš, da si naredil nekaj narobe, ne ustavi(razen v extremnih pogojih npr. spolzka cesta, zaprta cesta par metrov naprej ali nepoznavanje lastnih zmožnosti(slabo obvladovanje motocikla), če misliš, da nisi naredil ničesar narobe, pa normalno, da ustaviš, pa še kako rečeš (saj določeni policaji so kar OK, sem se letos z enim pogovarjal o vožnji po zadnjem kolesu (svoji ter nasplošno), po tem, ko me je rutinsko ustavil.

Jst mam eno hinavsko foro :D Če pokaže z loparčkom nate, se nardiš neumnega in pogledaš nazaj, kao da

ne veš al je teb pokazu al drugmu :D heeh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam eno hinavsko foro :D Če pokaže z loparčkom nate, se nardiš neumnega in pogledaš nazaj, kao da

ne veš al je teb pokazu al drugmu :D heeh

Ampak nekateri policaji pa niso neumni in bodo šli za tabo, potem je pa spet vse odvisno od tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak nekateri policaji pa niso neumni in bodo šli za tabo, potem je pa spet vse odvisno od tebe.

Eh sj se hecam :D Jst bom v vsakem primeru ustavu-tudi brez izpita  :worship: Bežat je pa itaq bz, ker te bojo enkrat dobil 100% 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne brez izpita. Brezveze, bos nekje videl policiaja pa te bo 20 min stiskal a bo ubrnu zatabo a te bo ustavu a bo kaj. Bos za ovinkam vidu policaja pa bos trznu, nabiu prvo bremzo pa sel po tleh.

Izpit sem naredil 30.7.2008

pa so me ustavili:

Na brniku ob 23.30, kontrola dokumentov ter vprašanje če sem pil kaj alkoholnega (seveda ne)

Potem na avtocesti motorist, kontrola dokumentov ter kratka debata

Potem sredi Kranja, kao ker vozim po mestnem jedru brez dovolilnice ( ni vprasal po dokumentih)

Se pravi 3x v zelo kratkem obdobju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne brez izpita. Brezveze, bos nekje videl policiaja pa te bo 20 min stiskal a bo ubrnu zatabo a te bo ustavu a bo kaj. Bos za ovinkam vidu policaja pa bos trznu, nabiu prvo bremzo pa sel po tleh.

Izpit sem naredil 30.7.2008

pa so me ustavili:

Na brniku ob 23.30, kontrola dokumentov ter vprašanje če sem pil kaj alkoholnega (seveda ne)

Potem na avtocesti motorist, kontrola dokumentov ter kratka debata

Potem sredi Kranja, kao ker vozim po mestnem jedru brez dovolilnice ( ni vprasal po dokumentih)

Se pravi 3x v zelo kratkem obdobju...

3× je zelo veliko, glede na to, da imaš izpit šele od julija :worship:  Seveda je pa tudi odvisno kje se voziš in kako ;) Na

določenih odsekih policajev sploh ni, drugje jih je kot listja. Ko jih vidiš, ne delaš panike in voziš mirno naprej, kot da ni nič :D 

No če me ustavijo nisem čisto brez izpita, ampak vem da sodnika to ne bo zanimalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sj se hecam :D Jst bom v vsakem primeru ustavu-tudi brez izpita :worship: Bežat je pa itaq bz, ker te bojo enkrat dobil 100%

To, da je bežat brezveze ni res, mogoče je nevarno, nepremišljeno,.. ni pa brezveze, saj tudi če imaš izpit za neomejeno(ga imam ja) in pelješ 100% čez omejitev enostavno ni logike, da ustaviš, oz. pri vseh ekstremnih prekrških, no če pa je pa tudi tvoja stvar. (še mnenje: če ne moreš pobegnit, pač ne divjaj (al pa plačaj))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da je bežat brezveze ni res, mogoče je nevarno, nepremišljeno,.. ni pa brezveze, saj tudi če imaš izpit za neomejeno(ga imam ja) in pelješ 100% čez omejitev enostavno ni logike, da ustaviš, oz. pri vseh ekstremnih prekrških, no če pa je pa tudi tvoja stvar. (še mnenje: če ne moreš pobegnit, pač ne divjaj (al pa plačaj))

Če greš 100% čez omejitev ni možnosti da ustaviš pred policaji ;)  Oz. je zelo majhna.

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak nekateri policaji pa niso neumni in bodo šli za tabo, potem je pa spet vse odvisno od tebe.

Ma s čim bodo šli za tabo ??? Z ŠKODO ? Daj daj, veš kolikokrat so šli z alfo z mano pa prijateljem po autocesti. Par sekund vozim v prvi da me vidi vsaj une pol sekunde potem pa gasa se pospravu na vozni pas nazaj.

Aja ne z škodo, saj imajo tudi BMW 318 stari še. Uuuu z unim te sigurno ujamejo. Vsaj po avtocesti te vjamejo anede

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš 100% čez omejitev ni možnosti da ustaviš pred policaji ;) Oz. je zelo majhna.

Tudi tako bi lahko rekli ja, pa še lepše izpade, a ne?! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma s čim bodo šli za tabo ??? Z ŠKODO ? Daj daj, veš kolikokrat so šli z alfo z mano pa prijateljem po autocesti. Par sekund vozim v prvi da me vidi vsaj une pol sekunde potem pa gasa se pospravu na vozni pas nazaj.

Aja ne z škodo, saj imajo tudi BMW 318 stari še. Uuuu z unim te sigurno ujamejo. Vsaj po avtocesti te vjamejo anede

To je res da te z škodo in podobnimi avtomobili težko ujeli. Toda če se zavzamejo, te bodo ujeli 100%! Pokliče še druge patrulje,

kakšnega letečmana, zaprejo pot itd. 

Sploh pa nebi smel razmišljat o bežanju pred policaji  :whistle:  Če bo le mogoče, ustavim (tudi brez izpita)!

Tudi tako bi lahko rekli ja, pa še lepše izpade, a ne?! :worship: :worship: :worship:

Res je :D  :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz če je le mogoče ustavim, vendar če sem že prekoračil hitrost za 50% ali več se ne ustavim. Škoda, sploh pa če poznam cesto ali je raven odsek. Še vedno mamo 3 sekunde do sto ali pa nad 5 sekund z škodo ali ne vemkoliko za aute. + to da morajo vse spakirati v auto in vžgati šele potem pa se odpravit za tabo. Se pravi maš dober kilometer če ne dva predosti.

Neumnost razmišljanje a tudi neumna tema. Sploh o tem ne razmišljam, če že maš za narest narediš an boh. Sploh pa na obali ne bežim ker poznam več al manj vse policaje (skup treniramo)

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz če je le mogoče ustavim, vendar če sem že prekoračil hitrost za 50% ali več se ne ustavim. Škoda, sploh pa če poznam cesto ali je raven odsek. Še vedno mamo 3 sekunde do sto ali pa nad 5 sekund z škodo ali ne vemkoliko za aute. + to da morajo vse spakirati v auto in vžgati šele potem pa se odpravit za tabo. Se pravi maš dober kilometer če ne dva predosti.

Neumnost razmišljanje a tudi neumna tema. Sploh o tem ne razmišljam, če že maš za narest narediš an boh. Sploh pa na obali ne bežim ker poznam več al manj vse policaje (skup treniramo)

Boš zrihtu če me bojo na obali ustavl :D Haha :D  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!