Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

Kazen če si brez izpita je 500€.Pomojem se bl splača bežat :D :chase:

ja samo če te dobijo ko si jim hotel uiti te zelo najebeš, čepa jim že uideš pa se te bodo zapomnili in te bo ustavil tudi če se boš peljal po predpisih.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno, koliko je za nekoga vredno življenje in koliko je pripravljen rezkirati. Ker stroški pogreba so večji, a na srečo ne bremenijo mrtvega. Potem pa lahko tam gori razlagaš, kako si prišparal 500. eur.

Že, že, vendar nekdo, ki se ne zna do neke mere kontrolirat, bo itak prej ko slej na "oni strani", če bo bežal ali ne; če se pa znaš vsaj do neke mere kontrolirat(čustva), pa pobeg ni tako zelo tvegan, vsekakor pa noben ne more čisto izklopit misli, da so zadaj "škifi". Bežat se pa vsekakor splača, seveda ne za vsako ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo če te dobijo ko si jim hotel uiti te zelo najebeš, čepa jim že uideš pa se te bodo zapomnili in te bo ustavil tudi če se boš peljal po predpisih.. :BUA:

Oglasi se, ko boš imel malce več izkušenj z temi zadevami (neposrednih ali posrednih).

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič me ustavijo blue angels in možak mi izreče standardno proceduro besed ( jo vsi poznamo, a ne ? ), nato pa mi pove, da sem prehitro peljal in sicer 12 preveč ! :photo:

Pa mu odgovorim :o marička, ja to pa res, ni kaj prav imate .)

On mi pa odgovori :) ja gospod, a veste, da ste danes eden redkih, ki ne zanika tega in se ne pizdi, da to pa že ni res, vam pa radar ne dela, nemogoče in tako naprej :blink: veste kaj, če imate vso opremo v avtu in niste pil alkohola vas pa spustim z opominom naprej ! :010

No in tako je res bilo, vsaka mu čast, pa še pomagalo je, zdaj ravno tam res vozim natančno kot je dovoljeno in nič več !

Lepa beseda lepo mesto najde in brez slabe vesti se nimaš koga bat !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je imel oni ex na zgornji sliki na desni nogi škorenj, na levi pa tenisk. haha

Si pomislu, da je morda una teniska od kakega nedolžnega otroka, ki je nastradal zaradi enga maniaka?!?!?

Že samo iz tvojih postov se vidi, koliko let imaš. Na napačno stran si se prišu hvalit o svojih podvigih. Žal take maniake kot si ti, ki se iz tragedij drugih še norca delate, velemogočnih fantičev, ki se "znate kontrolirat"... strezne samo takrat, ko na obzorju matildo zagledate. Obenem ste pa tolko egoistični, da vas boli k.... ko se igrate z usodo nedolžnih.

Dejte si japonski trak zavezat na čelado, ker takih kamikaz ne želim pozdravljat na cesti. :closedeyes:

@fireball :worship:

Smo tudi taki, ki cenimo vaše delo in smo vam hvaležni za vaš trud za izboljšanje naše varnosti. Tudi sam še nisem imel slabe izkušnje s policisti. Zavedat se je treba, da so tudi možje v modrem navadni ljudje in da je to le njihov poklic. In da tudi njim ni vseeno.

Prav tako se mi zdi napačno zagovarjanje, da se spizdi pred svojo odgovornostjo. Če si že tak frajer, da divjaš čez naselje, pol podi tudi tak dec, in prevzemi odgovornost za svoje dejanje. Slabiči so tisti, ki stisnejo rep med noge, ne heroji. Še najlažja oblika je denarna kazen...to zlahka pozabiš. Če pa imaš koga na vesti, dvomim, da gre tko zlahka mimo.

moje skromno mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pomislu, da je morda una teniska od kakega nedolžnega otroka, ki je nastradal zaradi enga maniaka?!?!?

Že samo iz tvojih postov se vidi, koliko let imaš. Na napačno stran si se prišu hvalit o svojih podvigih. Žal take maniake kot si ti, ki se iz tragedij drugih še norca delate, velemogočnih fantičev, ki se "znate kontrolirat"... strezne samo takrat, ko na obzorju matildo zagledate. Obenem ste pa tolko egoistični, da vas boli k.... ko se igrate z usodo nedolžnih.

Dejte si japonski trak zavezat na čelado, ker takih kamikaz ne želim pozdravljat na cesti. :closedeyes:

@fireball :worship:

Smo tudi taki, ki cenimo vaše delo in smo vam hvaležni za vaš trud za izboljšanje naše varnosti. Tudi sam še nisem imel slabe izkušnje s policisti. Zavedat se je treba, da so tudi možje v modrem navadni ljudje in da je to le njihov poklic. In da tudi njim ni vseeno.

Prav tako se mi zdi napačno zagovarjanje, da se spizdi pred svojo odgovornostjo. Če si že tak frajer, da divjaš čez naselje, pol podi tudi tak dec, in prevzemi odgovornost za svoje dejanje. Slabiči so tisti, ki stisnejo rep med noge, ne heroji. Še najlažja oblika je denarna kazen...to zlahka pozabiš. Če pa imaš koga na vesti, dvomim, da gre tko zlahka mimo.

moje skromno mnenje

se strinjam :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav tako se mi zdi napačno zagovarjanje, da se spizdi pred svojo odgovornostjo. Če si že tak frajer, da divjaš čez naselje, pol podi tudi tak dec, in prevzemi odgovornost za svoje dejanje. Slabiči so tisti, ki stisnejo rep med noge, ne heroji. Še najlažja oblika je denarna kazen...to zlahka pozabiš. Če pa imaš koga na vesti, dvomim, da gre tko zlahka mimo.

moje skromno mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pomislu, da je morda una teniska od kakega nedolžnega otroka, ki je nastradal zaradi enga maniaka?!?!?

Že samo iz tvojih postov se vidi, koliko let imaš. Na napačno stran si se prišu hvalit o svojih podvigih. Žal take maniake kot si ti, ki se iz tragedij drugih še norca delate, velemogočnih fantičev, ki se "znate kontrolirat"... strezne samo takrat, ko na obzorju matildo zagledate. Obenem ste pa tolko egoistični, da vas boli k.... ko se igrate z usodo nedolžnih.

Dejte si japonski trak zavezat na čelado, ker takih kamikaz ne želim pozdravljat na cesti. :closedeyes:

@fireball :worship:

Smo tudi taki, ki cenimo vaše delo in smo vam hvaležni za vaš trud za izboljšanje naše varnosti. Tudi sam še nisem imel slabe izkušnje s policisti. Zavedat se je treba, da so tudi možje v modrem navadni ljudje in da je to le njihov poklic. In da tudi njim ni vseeno.

Prav tako se mi zdi napačno zagovarjanje, da se spizdi pred svojo odgovornostjo. Če si že tak frajer, da divjaš čez naselje, pol podi tudi tak dec, in prevzemi odgovornost za svoje dejanje. Slabiči so tisti, ki stisnejo rep med noge, ne heroji. Še najlažja oblika je denarna kazen...to zlahka pozabiš. Če pa imaš koga na vesti, dvomim, da gre tko zlahka mimo.

moje skromno mnenje

Dvomim, da je tista teniska od kakega otroka, očitno ti že malo vid peša, če ne vidiš velikosti, sicer pa je bilo to mišljeno v hecu. Mislim tudi, da se znam kontrolirat, kot sem že napisal, matildo pa vidim vsak dan in to v službi, kjer vsak dan pomagam ljudem v kritičnem stanju, tudi motoristom(se je že začelo), tudi ostavim, kadar ne naredim nobenega prekrška, če pa naredim prekršek pa sigurno ne in nikoli ne bom, saj ne vem zakaj bi brez potrebe poslabševal svoj finančni položaj, sicer pa tudi zame policisti niso slabi in imam z njimi dobre izkušnje, saj so me že kar nekajkrat spustili z avtom pri dokaj težkih prekrških(rdeča, čez dve polni, ipd.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj še :angry:

:topic: si si pa k sebi vzel,a? a ja saj res-samo tisti, ki majo/te velke plače veste kaj pomeni trdo delo.... yeah, right :lol1: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je imel oni ex na zgornji sliki na desni nogi škorenj, na levi pa tenisk. haha

moj prvi pa zadnji post v tej kategoriji:

tega človeka niti ne poznam pa me je ta tvoj post kar pošteno razkuril veš.

si se postavu v položaj katerega od njegovih sorodnikov, ki ČISTO MOGOČE tale trenutek berejo tvoj post na tem forumu?

kak bi se ti počuto če bi o kateremu od tvojih bližnjih take vice pokali če bi bil/-a na sliki cela razmrcvarjen/-a :headbang:

štekam šalo samo do takih pa nimam toleranze sorčy :BUA:

lepo je kaj si napisal v drugih postih sam tale pa ni bil za prčakovat od koga v tvojih letih :trance_33_sleep:

prosu bi tebe pa vse druge da svoj misel za humor pri takih stvareh prihranite za sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prvi pa zadnji post v tej kategoriji:

tega človeka niti ne poznam pa me je ta tvoj post kar pošteno razkuril veš.

si se postavu v položaj katerega od njegovih sorodnikov, ki ČISTO MOGOČE tale trenutek berejo tvoj post na tem forumu?

kak bi se ti počuto če bi o kateremu od tvojih bližnjih take vice pokali če bi bil/-a na sliki cela razmrcvarjen/-a :headbang:

štekam šalo samo do takih pa nimam toleranze sorčy :BUA:

lepo je kaj si napisal v drugih postih sam tale pa ni bil za prčakovat od koga v tvojih letih :trance_33_sleep:

prosu bi tebe pa vse druge da svoj misel za humor pri takih stvareh prihranite za sebe.

Prvo pomisli zakaj sem sploh to napisal, a si prepričan da slika ni zmontirana?!?

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi po tej logiki je ghost rider slabič in ne heroj za kar ga nekateri imajo. :closedeyes:

:grim Če bi imel jajca, bi se v motogp pomeru s pravimi dirkači. V mojih očeh je slabič in zelo slab vzornik mladim nestabilnim motoristom, ki jim adrenalin še prehitro v glavo stopi. :rolleyes: (v drugi temi sem objavu en posnetek tipa, ki je oponašal ghosta...rezultal je bil kamera, ki se je vrtela po tleh) :cry:

Dvomim, da je tista teniska od kakega otroka, očitno ti že malo vid peša, če ne vidiš velikosti, sicer pa je bilo to mišljeno v hecu. Mislim tudi, da se znam kontrolirat, kot sem že napisal, matildo pa vidim vsak dan in to v službi, kjer vsak dan pomagam ljudem v kritičnem stanju, tudi motoristom(se je že začelo), tudi ostavim, kadar ne naredim nobenega prekrška, če pa naredim prekršek pa sigurno ne in nikoli ne bom, saj ne vem zakaj bi brez potrebe poslabševal svoj finančni položaj, sicer pa tudi zame policisti niso slabi in imam z njimi dobre izkušnje, saj so me že kar nekajkrat spustili z avtom pri dokaj težkih prekrških(rdeča, čez dve polni, ipd.).

Pa si morda poskusu kdaj vsaj pomislit, da bi se kaznim (torej prazni denarnici) lahko izognu preprosto tako, da prekrškov ne bi delal?!? Je to res tako hudo težko? Tej policisti, ki so te spustili, ti niso nardili usluge. Samo si najbrž še premlad, da bi se tega zavedal. Sodeč po tvojh postih, se mi zdi, da so ti samo potuho nardili.

Če se že res moremo spuščat do te meje; moj brat ima 16 let, pa ima 43št noge. Tolko o mojem slabem vidu.

Vsak izmed nas je naredu kak prekršek, smo pač ljudje. Ampak hvalit se (oz. celo priporočat!!!) s prekrški in pobegi je pa zame nezrelo in malo bolano. Namesto tega bi lahko svetovali drugim malo več strpnosti in kot sam praviš "kontroliranja". Če bi se kontroliral ne bi delal teh pizdarij, da bi moral pol pred modrimi bežat. Kontroliranje ti koristi da pizdarije sploh ne nardiš, ne potem ko je že prepozno. To je zame kontroliranje.

@ Dadi

:worship: :OK: :grim

Tudi jst si želim, da bi me kera mlada poleg vozniške in prometne, pregledala (pretipala :whistle: ) ali sem tudi oborožen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si morda poskusu kdaj vsaj pomislit, da bi se kaznim (torej prazni denarnici) lahko izognu preprosto tako, da prekrškov ne bi delal?!? Je to res tako hudo težko? Tej policisti, ki so te spustili, ti niso nardili usluge. Samo si najbrž še premlad, da bi se tega zavedal. Sodeč po tvojh postih, se mi zdi, da so ti samo potuho nardili.

Če se že res moremo spuščat do te meje; moj brat ima 16 let, pa ima 43št noge. Tolko o mojem slabem vidu.

Vsak izmed nas je naredu kak prekršek, smo pač ljudje. Ampak hvalit se (oz. celo priporočat!!!) s prekrški in pobegi je pa zame nezrelo in malo bolano. Namesto tega bi lahko svetovali drugim malo več strpnosti in kot sam praviš "kontroliranja". Če bi se kontroliral ne bi delal teh pizdarij, da bi moral pol pred modrimi bežat. Kontroliranje ti koristi da pizdarije sploh ne nardiš, ne potem ko je že prepozno. To je zame kontroliranje.

Poglej, saj ne bežim "serijsko", niti se ne hvalim, podal sem samo dejstva (če naredim prekršek(VEČJI) in bi zaradi tega moral plačat, pač ne ustavim, saj ne bežim potem na polno, z 200 čez naselja itd., ker pri naši policiji to itak ni potrebno, naprej se pač peljem dinamično in s tem ne oškodujem nikogar, policist, ki me je ustavljal in me ni mogel ustaviti zaradi tega ne bo dobil nobene "kazni" in bo konec meseca domov odnesel isto plačo kot bi jo sicer, nikoli pa ne zajebavam policistov in jim kažem ne vem kaj (to je njihova služba), so pa vsekakor dobri in slabi policisti, tako kot povsod drugod. "Divjam" pa izven naselij, po regionalkah, kjer lahko v veliki meri izključim večino nevarnosti, ne vem pa zakaj bi moral plačati kazen npr. če se po regionalki, med njivami, kjer ni žive duše peljem npr po zadnjem kolesu(in se policaji obrnejo in gredo za mano-preverjeno, ker jim je pač dolgčas in je itak tudi v obratni smeri gostilna, kjer bodo šli na malico, ki so si jo zaslužili, ker so pred tem ustavili gospo, ki je peljala 56 kmh namesto 50 kmh).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že zasledil, da nekateri razmišljate, kot jaz.

Vzamimo za primer rahlo prekoračitev hitrosti. Kazen 100 evrov. En delavec bo zaradi tega komaj preživel (če...), kakšen tajkun bo pa pizdil ''kaj hudiča me ustavljate za ta drobiž...'' In bo še bolj bulal po gasu, pa na jezo se ga bo še ulil. Primer: Ravbarkomanda...

Edina pravilna rešitev bi bila Finski sistem kaznovanja. Po zaslužku. Toliko in toliko procentov plače. Plus javno koristno delo. Pobiranje smeti in praznenje košev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je odprta pod skuterji tako da vse te besede v zadnjih postih padejo na suha tla. Glede na to kar vidim po cesti kaj vse ne počne mladina že na skuterjih je škoda besed, ker se mulci itak samo hvalijo kdo je kermu policaju "spizdu" in imajo dvokolesnika v večini primerov izklučno zaradi preseravanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je odprta pod skuterji tako da vse te besede v zadnjih postih padejo na suha tla. Glede na to kar vidim po cesti kaj vse ne počne mladina že na skuterjih je škoda besed, ker se mulci itak samo hvalijo kdo je kermu policaju "spizdu" in imajo dvokolesnika v večini primerov izklučno zaradi preseravanja.

Oprosti ampak to ti nedam prov :whistle: ... No saj kar se tiče glede mene. Skuter mam samo lepo odblokiran in uživam u vožni brez kakega večjega pretiravanja. Policajom spizdit to s skutrjom skor ni mogoče :whistle: .. tko da se s tem tut neda hvalt. mogoče se s tem hvaljo kaki mulci ko sploh nimajo skutrja pa pol kr neki nabijajo kako so spizdl in folk vrjame dokler pač nezvejo da skuterja sploh nima :D.recimo

Besede tut nevem če padajo glih na suha tla.. Nas mulcov se bo mogoče zdj še kej prjel pa lahko še spremenimo način vožnje in ostalo obnašanje na cesti.. :trance_33_sleep:

EAST:((Pa si morda poskusu kdaj vsaj pomislit, da bi se kaznim (torej prazni denarnici) lahko izognu preprosto tako, da prekrškov ne bi delal?!? Je to res tako hudo težko?))Tole si res dobr napisu večina pomojem na to rešitev pomisl nazadnje :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem napisal v večini primerov, če se med njimi ne najdeš toliko bolje. Bil ustavljen že nekajkrat, samo kontrola dokumentov, sam en je v krškem mal hodil okol skuterja pa gledal kaj je to zaena kubatura, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motofrik za ministra! :worship:

tak sistem kazni se meni zdi pač cuden-vsi enaki pred zakonom...me prav zanima, kaj to v realnosti pomeni....''včasih imam celo občutek, da se ta fraza ministrici vriva kot mašilo za nabiranje časa za krojenje odgovorov ali replik njenim sotrpinom.dejansko jo ponavlja tako kot Bush besedo : therorist. (kaj bi bilo pametneje napisati na službena vozila organov pregona pa naj vsak zase presodi)''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba...

upam, da vas ne bo preveč pretreslo, ampak....

Ghost rider je zaključil poklicno kariero.

In menim, da mi ni treba niti namignit kako je preminil. Slava mu, bil je eden boljših motoristov, ki sem jih spremljal pa kljub temu... bil je hiter in spreten, pa vendar prepočasen in preneroden za usodo, ki ga je na koncu le ujela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba...

upam, da vas ne bo preveč pretreslo, ampak....

Ghost rider je zaključil poklicno kariero.

In menim, da mi ni treba niti namignit kako je preminil. Slava mu, bil je eden boljših motoristov, ki sem jih spremljal pa kljub temu... bil je hiter in spreten, pa vendar prepočasen in preneroden za usodo, ki ga je na koncu le ujela.

Kdaj pa bi naj ex-al.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba...

upam, da vas ne bo preveč pretreslo, ampak....

Ghost rider je zaključil poklicno kariero.

In menim, da mi ni treba niti namignit kako je preminil. Slava mu, bil je eden boljših motoristov, ki sem jih spremljal pa kljub temu... bil je hiter in spreten, pa vendar prepočasen in preneroden za usodo, ki ga je na koncu le ujela.

Slava mu? Zato ker je ogrožal sebe in druge? Tudi sam sem pogledal njegove posnetke, ampak sem hitro ugasnil, ker

ne podpiram take vožnje. Če ne zaradi njega, zaradi drugih. Bil je totalen norc. Ne rečem da ni znal peljat, ampak

kar je počel je norost. Zaradi takih potem mladi gledajo in se že vidijo kako so na motorju in gasa do daske. To ni to.

Sam poglej kolk je takih posnetkov na internetu, ampak zame so tisti, ki norijo in se za povrh še snemajo navadni

kreteni. No kljub temu, naj počiva v miru, saj je bil le človek s preveč želje po adrenalinu.

Popravljeno . Popravil Cut_Lee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!