Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

Slava mu? Zato ker je ogrožal sebe in druge? Tudi sam sem pogledal njegove posnetke, ampak sem hitro ugasnil, ker

ne podpiram take vožnje. Če ne zaradi njega, zaradi drugih. Bil je totalen norc. Ne rečem da ni znal peljat, ampak

kar je počel je norost. Zaradi takih potem mladi gledajo in se že vidijo kako so na motorju in gasa do daske. To ni to.

Sam poglej kolk je takih posnetkov na internetu, ampak zame so tisti, ki norijo in se za povrh še snemajo navadni

kreteni. No kljub temu, naj počiva v miru, saj je bil le človek s preveč želje po adrenalinu.

Ne bodi tako prepričan, da je preminil, sicer pa vsak naj dela kar želi (slednje je itak nemogoče preprečiti, tako da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodi tako prepričan, da je preminil, sicer pa vsak naj dela kar želi (slednje je itak nemogoče preprečiti, tako da ...

Boli mene za njega. Kaj bi si mislil če bi ubil še kašnega nedolžnega človeka, ki se je normalno

peljal po avtocesti?

Naj vsak dela kar želi, samo da ne poškoduje še drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli mene za njega. Kaj bi si mislil če bi ubil še kašnega nedolžnega človeka, ki se je normalno

peljal po avtocesti?

Naj vsak dela kar želi, samo da ne poškoduje še drugega.

Vsekakor, ampak žal predvsem motoriste bolj ogroža vsaka druga ženska, ki sicer vozi počasi, vendar predvideva situacije v prometu na nivoju inteligenčnega kvocienta dvoletnega otroka. No, saj tudi kar nekaj pripadnikov moškega spola.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor, ampak žal predvsem motoriste bolj ogroža vsaka druga ženska, ki sicer vozi počasi, vendar predvideva situacije v prometu na nivoju inteligenčnega kvocienta dvoletnega otroka. No, saj tudi kar nekaj pripadnikov moškega spola.

To so pa pač naravni talenti za povzročanje nesreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je ghost rider tisto, kar se občuduje....potem jaz občudujem tiste, ki ga občudujejo... :headbang:

sama se nikoli ne bom niti približno tako spretno vozila z motorjem...ampak malo pameti pa ne škodi vzeti s sabo, ko sedeš na motor..ali?

ampak grem nazaj na temo...policija... prejšnjič se peljem domov in pazi to-policijska patrulja!! kaj dela? spi!!!! nisem vedela, da imajo policaji iste pravice kot dežurni zdravniki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je ghost rider tisto, kar se občuduje....potem jaz občudujem tiste, ki ga občudujejo... :headbang:

sama se nikoli ne bom niti približno tako spretno vozila z motorjem...ampak malo pameti pa ne škodi vzeti s sabo, ko sedeš na motor..ali?

ampak grem nazaj na temo...policija... prejšnjič se peljem domov in pazi to-policijska patrulja!! kaj dela? spi!!!! nisem vedela, da imajo policaji iste pravice kot dežurni zdravniki....

so nekoga pač dolgo čakali, pa so malo zadremali

kje pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Imam eno vprašanje. Imam izpit za avto in zraven sem dubil izpit za H kategorijo se pravi 50ccm. Imam namen kupit moped kot je Aprilia RS50, ki pa gre več kot 45kmh. Zdaj pa me zanima, ce policist ugotivi, da mi gre več kot 45kmh, kakšna kazen mi sledi. Mi lahko odvzamejo tudi izpit za avto.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam eno vprašanje. Imam izpit za avto in zraven sem dubil izpit za H kategorijo se pravi 50ccm. Imam namen kupit moped kot je Aprilia RS50, ki pa gre več kot 45kmh. Zdaj pa me zanima, ce policist ugotivi, da mi gre več kot 45kmh, kakšna kazen mi sledi. Mi lahko odvzamejo tudi izpit za avto.

lp.

Ne, pa ne se obremenjevat z takšnimi malenkostmi, ki jim niti prekršek ne moreš reči, kupi in se vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam eno vprašanje. Imam izpit za avto in zraven sem dubil izpit za H kategorijo se pravi 50ccm. Imam namen kupit moped kot je Aprilia RS50, ki pa gre več kot 45kmh. Zdaj pa me zanima, ce policist ugotivi, da mi gre več kot 45kmh, kakšna kazen mi sledi. Mi lahko odvzamejo tudi izpit za avto.

lp.

Izpit za avto ne, lahko ti pa odvzamejo motor (preverjeno)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit za avto ne, lahko ti pa odvzamejo motor (preverjeno)!Izpit za avto ne, lahko ti pa odvzamejo motor (preverjeno)!

Ja kako pa dobis motor nazaj. Je treba placat kazen(kolikšna je) ali ti ga nazaj zablokirajo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako pa dobis motor nazaj. Je treba placat kazen(kolikšna je) ali ti ga nazaj zablokirajo??

Ko plačaš kazen ga dobiš nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polek kazni ti na pooblaščenem servisu motor nazaj zablokadirajo :) kar moraš seveda tudi plačat. Alaj pa še ležarino za motor, ki se obračunava po dnevih. Pri naših sodnih zaostankih tudi to kr nekaj nanese.

Kolega je plačal vse skupaj 2000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi predelav se preveč sekiraš. če pogledaš ker pa ma 50ccm moped da mu gre 50 ( razen 4t ) skoraj vsak pa nekaj narejeno da mu bol gre, so pa tudi izjeme. mislim da predelava nebi smela biti problem. pri nas nima nišče problemom s tem da bi mu npr. policaji vzeli moped zaradi predelav. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi predelav se preveč sekiraš. če pogledaš ker pa ma 50ccm moped da mu gre 50 ( razen 4t ) skoraj vsak pa nekaj narejeno da mu bol gre, so pa tudi izjeme. mislim da predelava nebi smela biti problem. pri nas nima nišče problemom s tem da bi mu npr. policaji vzeli moped zaradi predelav. :worship: :worship:

Se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš met res nesrečo da te dobijo recimo če maš sm odblokiranga. Če se kolkrtolk popameti pa popredpisih pelješ čez vas te tut nebo kr tko na radar dubu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi predelav se preveč sekiraš. če pogledaš ker pa ma 50ccm moped da mu gre 50 ( razen 4t ) skoraj vsak pa nekaj narejeno da mu bol gre, so pa tudi izjeme. mislim da predelava nebi smela biti problem. pri nas nima nišče problemom s tem da bi mu npr. policaji vzeli moped zaradi predelav. :worship: :worship:

Kolega je imel nesrečo pa so se vpiknili v to. Ne vem pa koliko je potem plačal. (Aprilia SR 50 - samo odbolkirana)

Drugega pa so dobili na radar, odvzeli motor in nato zahtevali zanj več kot pa je bil vreden. Plačal je le kazen,moped pa jim je kar pustil in kupil drugega. (Aprilia Area, 70 kit)

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slava mu? Zato ker je ogrožal sebe in druge? Tudi sam sem pogledal njegove posnetke, ampak sem hitro ugasnil, ker

ne podpiram take vožnje. Če ne zaradi njega, zaradi drugih. Bil je totalen norc. Ne rečem da ni znal peljat, ampak

kar je počel je norost. Zaradi takih potem mladi gledajo in se že vidijo kako so na motorju in gasa do daske. To ni to.

Sam poglej kolk je takih posnetkov na internetu, ampak zame so tisti, ki norijo in se za povrh še snemajo navadni

kreteni. No kljub temu, naj počiva v miru, saj je bil le človek s preveč želje po adrenalinu.

Emmm..kdo je to GhostRider?

Oprostite za OFF ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jih ne izivaš in se ne voziš tam kjer veš da največkrat stojijo te nebodo tak hitro ustavili. mene ko so ustavili so mi samo za gumo težili za predelave pa čisto nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so tud sam za prometno pa vozniško rekl pa mam 180 registriran pod 50, sm šou pa seveda 50kmh ker sem jih že prej opazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so tud sam za prometno pa vozniško rekl pa mam 180 registriran pod 50, sm šou pa seveda 50kmh ker sem jih že prej opazu.

ZELO pametno žlajfi za 50 ccm mopi gre pa 100 + Km/h.Samo v opomin imam soseda,ki je pred parimi meseci z takim navitim skuterjem izgubil nogo in bo invalid zaradi take nepremišljenosti celo življenje.Saj nerečem,če ga malo naviješ za par kilometrov tako,da avte neoviraš do max.70 Km/h kar je več je pač preveč in tudi sam gištel je prešvoh premajhna kolesa itd. in ne samo zavore. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZELO pametno žlajfi za 50 ccm mopi gre pa 100 + Km/h.Samo v opomin imam soseda,ki je pred parimi meseci z takim navitim skuterjem izgubil nogo in bo invalid zaradi take nepremišljenosti celo življenje.Saj nerečem,če ga malo naviješ za par kilometrov tako,da avte neoviraš do max.70 Km/h kar je več je pač preveč in tudi sam gištel je prešvoh premajhna kolesa itd. in ne samo zavore. :hmm:

No sej skuter je cel od 180, ma tud žlajfe pa gištel od 180 je pa res vseen nevaren predvsem zarad gum.Na ovinkih res ni treba pretiravat na ravnini se da it pa brez problema 100+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZELO pametno žlajfi za 50 ccm mopi gre pa 100 + Km/h.Samo v opomin imam soseda,ki je pred parimi meseci z takim navitim skuterjem izgubil nogo in bo invalid zaradi take nepremišljenosti celo življenje.Saj nerečem,če ga malo naviješ za par kilometrov tako,da avte neoviraš do max.70 Km/h kar je več je pač preveč in tudi sam gištel je prešvoh premajhna kolesa itd. in ne samo zavore. :hmm:

Skuteri niso za take hitrosti. pol si kupite vsaj neke 50ccm motore ki imajo malo večja kolesa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima če policaji ko te ustavijo kj pregledajo kok prestav maš na APN. Rad bi si dal peto prestavo not pa bi se rad najprej prepričal če kj gledajo. Odkar imam izpit me še niso vstavli tako da še ne vem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!