Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

Jest še nism slišov da bi ti policaj neki testerov tvoj motor...tko da ti sam not dej pa se voz.

Ja fora je da js sm pa že slišu :krneki:

Pa slišu sm tut da kazni niso nizke :cry::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Pred 2 dnevoma so ustavili eno punco na skutiču,ko se je peljala čez en klanec v Lukovici..Štopali so jo,odvzeli njenega italjeta,ga na njene stroške peljali serviserju da je dal nazaj originalne dele,spet nazaj na policijsko,in odvzeli izpit.Pelala se je okoli 85 km/h.Plačala pa je 60 tisočakov zaradi prehitre vožnje,65 tisočakov za nazaj dat blokade in nov auspuh,ter 20 tisočakov prevoz do serviserja in nazaj do policijske postaje.Zdaj pa še mora plačati koliko dni bo motor tam na policijski stal torej še plus .........dnarja...zdej pa komentirejte če se sploh splača še obdržat motor...

življenje je krivično.....

Mene je lovila policija. Brez izpita za 125 ccm, s čelado in vso opremo, registriran. star awn 12 let... na srečo sem jim ušel ampak me vseeno zanimajo kakšne kazni so. Odgovorite prosim!

drgač mam pa: Yamaha dt 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je lovila policija. Brez izpita za 125 ccm, s čelado in vso opremo, registriran. star sem 12 let... na srečo sem jim ušel ampak me vseeno zanimajo kakšne kazni so. Odgovorite prosim!

drgač mam pa: Yamaha dt 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je lovila policija. Brez izpita za 125 ccm, s čelado in vso opremo, registriran. star awn 12 let... na srečo sem jim ušel ampak me vseeno zanimajo kakšne kazni so. Odgovorite prosim!

drgač mam pa: Yamaha dt 125

Registriran? imaš srečo da si niso zapisali tablice..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojga frenda so zadnič ustavl k je biu na skutrju 250ccm, pa mu niso dal nč kazni ..... fnt ma pa sam izpit za avto :P :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so pred 1 tednom dobil k sva se z frendom vozila na mopedu brez čelad (na srečo sva še mladoletna so mal bol popustlivi :) ), naju je spustu da sva šla dam peš, pa medtem mi je naštevou kakšno kazn bi dobila, kazni so take da kr glava boli

500€ brez registracije

120€ brez izpita

200€ brez čelade

170€ za vožnjo sopotnika (moped je registriran za 1 osebo)

potem sem ga še uprašu kakšna je kazen če imaš predelan skuter na 70ccm pa imaš vozniško za 50ccm

400€ če nimaš homologacije potem pa še odvisno kok močno maš predelavo

pa še zaplenjo ti ga, pa po pravilih mora tak motor v stiskalnico

za skuter so pa iste kazni sam nevem kakšne so če vozš več k 50km/h pa če sopotnik nima čelade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so pred 1 tednom dobil k sva se z frendom vozila na mopedu brez čelad (na srečo sva še mladoletna so mal bol popustlivi :) ), naju je spustu da sva šla dam peš, pa medtem mi je naštevou kakšno kazn bi dobila, kazni so take da kr glava boli

500€ brez registracije

120€ brez izpita

200€ brez čelade

170€ za vožnjo sopotnika (moped je registriran za 1 osebo)

potem sem ga še uprašu kakšna je kazen če imaš predelan skuter na 70ccm pa imaš vozniško za 50ccm

400€ če nimaš homologacije potem pa še odvisno kok močno maš predelavo

pa še zaplenjo ti ga, pa po pravilih mora tak motor v stiskalnico

za skuter so pa iste kazni sam nevem kakšne so če vozš več k 50km/h pa če sopotnik nima čelade

Brez izpita samo 120€...? To pa ne bi verjel.

Za čelado sem mislil, je manjša kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so pred 1 tednom dobil k sva se z frendom vozila na mopedu brez čelad (na srečo sva še mladoletna so mal bol popustlivi :) ), naju je spustu da sva šla dam peš, pa medtem mi je naštevou kakšno kazn bi dobila, kazni so take da kr glava boli

500€ brez registracije

120€ brez izpita

200€ brez čelade

170€ za vožnjo sopotnika (moped je registriran za 1 osebo)

potem sem ga še uprašu kakšna je kazen če imaš predelan skuter na 70ccm pa imaš vozniško za 50ccm

400€ če nimaš homologacije potem pa še odvisno kok močno maš predelavo

pa še zaplenjo ti ga, pa po pravilih mora tak motor v stiskalnico

za skuter so pa iste kazni sam nevem kakšne so če vozš več k 50km/h pa če sopotnik nima čelade

če je za ispit taka kazen je to super, greš v enem tednu plačat pa maš 60e. kazni. po takem se ti niti ispita več ne splača iti delat, lahko te 5x ustavijo pa še ne boš tolko plačal kot za ispit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no saj tko mi je polcaj reku da je taka kazn (edin če se nisva razumela) bi pa blo fajn za točne kazni pogledat v kšn zakonik al kje že to piše neki členi pa to, sam fora je k ti lahk dajo prepoved opravljanja izpita, sam zdej nevem kako je to z h kategorijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za brez ispita je polovička 500eu in tut brez reg. je polovička 500eu za brez čelade je polovička 60eu drugače pa še enkrat več če ne plačaš polovičke v enem tednu. Drgač pa neki časa nazaj namesto 50 sem šel 83 sem dobil sodnika in mi je dala samo 3 kazenske točke brez kazni ki bi bla v tem primeru 500eu. nism je dubu pa zato ker sem še mladoletn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je dobr komentiru:

''Čestitke Kresalčki,

kaznovali ste človeka z zvito tablico.Zdaj si lahko odahnemo in ponovno pridemo ven iz hiš,kjer smo se skrivali zaradi splošne nevarnosti.

Ščitite cigane in pedre,kaznujete pa mularijo ki vozi 60 namesto 50.

Upam da to vaši nadrejeni opazijo in vas tudi za to ustrezno nagradijo in povišajo.Kaj bi mi brez vas...''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je dobr komentiru:

''Čestitke Kresalčki,

kaznovali ste človeka z zvito tablico.Zdaj si lahko odahnemo in ponovno pridemo ven iz hiš,kjer smo se skrivali zaradi splošne nevarnosti.

Ščitite cigane in pedre,kaznujete pa mularijo ki vozi 60 namesto 50.

Upam da to vaši nadrejeni opazijo in vas tudi za to ustrezno nagradijo in povišajo.Kaj bi mi brez vas...''

živa resnica :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<h1 class="page_title">Novice :: Visoka kazen zaradi predelanega skuterja</h1>Včeraj dopoldan so prometni policisti v Kopru zasegli kolo z motorjem znamke Piaggio Zip 50, ki ga je vozil 27-letni voznik iz okolice Pirana. Ker je bil skuter predelan in je razvil večjo hitrost od 50 km/h, so ga odpeljali na tehnični pregled.

Po postopku ga je prevzel sodni izvršitelj. Voznika smo denarno kaznovali za 1.048 EUR zaradi poteka veljavnosti registracije, zvite reg. tablice in uporabe nehomologiranega izpušnega lonca. Zaradi nedovoljenih predelav vozila sledi še prijava sodniku za prekrške.

http://obala.net/novice/article/22217

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je dobr komentiru:

''Čestitke Kresalčki,

kaznovali ste človeka z zvito tablico.Zdaj si lahko odahnemo in ponovno pridemo ven iz hiš,kjer smo se skrivali zaradi splošne nevarnosti.

Ščitite cigane in pedre,kaznujete pa mularijo ki vozi 60 namesto 50.

Upam da to vaši nadrejeni opazijo in vas tudi za to ustrezno nagradijo in povišajo.Kaj bi mi brez vas...''

eh sej nemorš pomagat hmal bojo cigani zasedl slovenijo, pol bojo pa mel kej za delat nad cigani, k se bojo usi vozil z tablicami iz odpada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znam da je malo off topic ampak sm slišal da bodo te iz ministrstva zakon o H kategoriji premaknili na 16 let za 125 ccm pa na 18 spet mi bojo življenje skrajšali #%*&/()@"!$%/8

jo to bi treba fse da ne rečem kaj :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res. H kategorija se bo res prestavila na 15 let, A2 bi pa zaenkrat naj ostal na 16 ;)

A1¸je 16 let ne A2, pa tud neki se govori da nej bi prestavl A3 brez omejitve na 24 let al neki tazga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!