Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

mene so pa u?erej ustavl- kle pr ns sploh nc ne tezijo ce nimas speglov, zamenan auspuh.... tko da so pr ns še kr ql :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol te lahko zaraji tega ker je preglasn skuter baje ....

čujejo da ni neke ql :) zato jaz vedno mimo radara čisto naprej nagnem pa malo gasa kao da pune tišim po gasu :) :) :) :) :) :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...js pa cakam posto, da vidim ka sm naredu na obisku pr sodniku za prekrske... <_<

jest tud že 11 mescov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='29 Apr 2004 @ 20:50']

zato jaz vedno mimo radara čisto naprej nagnem pa malo gasa kao da pune tišim po gasu :) :) :) :) :) :devil: :devil:

dobra taktika

hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je mene pred leti policaj ustavu, ko sm bil še brez ispita in registracije, sm tut mel veliko srečo.

Ko me vstavi mi malo pridiga, potem pa vpraša kaj nej nardi :P . Pol pa jest rečem da mi nej gume spusti pa da bom šel peš domov :lol1: :lol1: :lol1: , se mi je pa začel režat, pa je reku ''ti pa si faca, se vidmo!'', pa se hoče odpelat. Pol me pa vid da hočem it peš ob motorju, pa pride nazaj pa reče da se nej kr pelem :lol1: :yea2: :lol1: Tko da eni so res face :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da so sam ne smeš jih preveč jebat! Če se z njimi normalno pogovarjaš so čist vredu (no vsaj večina, eni so pa sitni k kurbe)!

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsaj večina, eni so pa sitni k kurbe

po mojih izkusnjah je razmerje med facami in kurbami :P glih obratno... :) ...pa nikol ne gobcam nazaj... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja odvisno pr nas u Škofji Loki so tko no večina modelov je carov! Sitnih ni tolk velik! Vsaj moje izkušnje z njimi so take nevem mogoče ma kdo čist drugačne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja odvisno pr nas u Škofji Loki so tko no večina modelov je carov! Sitnih ni tolk velik! Vsaj moje izkušnje z njimi so take nevem mogoče ma kdo čist drugačne!

mah tud tele loški znajo bit ku*** sploh una blonda je skoz neki pametna.drugač pa jst se nisem mev kksnega opravka z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne veš kva je te tamladi so vsi zagnani pa sitni pa hočjo da je vse po pravilih! Starejši si ga pa vzamejo na izi! Učeri na kresu so se tam eni tipi fajtal, kapsi pa lepo ulival za šankom... :notworthy:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocoj ob 23:55 bo minilo eno leto odkar so me nazadnje ustavili in dali sodnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih izkusnjah je razmerje med facami in kurbami :P glih obratno... :) ...pa nikol ne gobcam nazaj... .)

Največje kršitelje vedno "božajo", nas, ko smo poštimani po zakonodaji pa vedno jebejo :angry: Sej, če bi blo obratno, bi vse tele "ljubljanske standarde" u trenerci bez kacige polovili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh 100hp je po mojem mnenju totalna bedarija. potem bo vseeno, ce kupis 600ccm namesto 900 (govorim za supersport), razen ce odblokiras seveda :D

Ja, medtem ko še zmeraj lahko registiraš povsod v EU McLarena F1 s preko 600KM pa noben nebo niti pisno. Naj se zamislijo najprej... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so ustavili policaji pri 90 km/h. Policist mi enostavno ni mogel nič saj sem mladoleten in mi zato ni mogel napisati kazni. Motorja pa mi tudi ni zasegel ker je bil napisan name in nebi nihce mogel placati da bi mi zamenjali izpuh in dali noter blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so ustavili policaji pri 90 km/h. Policist mi enostavno ni mogel nič saj sem mladoleten in mi zato ni mogel napisati kazni. Motorja pa mi tudi ni zasegel ker je bil napisan name in nebi nihce mogel placati da bi mi zamenjali izpuh in dali noter blokade.

potlej morm it hitr prepisat motor name( je na fotra pisan ) :P

ja sej mene so pa pr 60km/h na radar dubl- sm na sreco so me spustl :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so ustavili policaji pri 90 km/h. Policist mi enostavno ni mogel nič saj sem mladoleten in mi zato ni mogel napisati kazni. Motorja pa mi tudi ni zasegel ker je bil napisan name in nebi nihce mogel placati da bi mi zamenjali izpuh in dali noter blokade.

Kolega enega so tudi dobili in so mu motor zasegli ceprav je mladoleten in se 150k je dobil kazni....da so mu ga sploh nazaj dali...Niso pa nic orginalnega nazaj dali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='2 May 2004 @ 20:50'] jebat ga, bo treba omejevalc kupt :rolleyes:

Al pa K15 z omejevalcem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj, naj kdo poskenira tist nacrt z omejevalcem, da vidim, ce je res tko zajebano to gor montirat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry nimam več načrta čene bi gor dav ,jst am mogu sam 1 žičko zacint na cdi pa eno na nulo dat in to je to.zdj ga morem sam še naštelat pa mi ne ratuje kj preveč.mam 2 kot vijaka pa ne vem zakaj je eden pa zakaj tadrug??? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!