Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

pa drugače se dobro počutiš? tudi prebereš tisto kar napišeš? nebuloze do nezavesti......

Itak da preberem!! Sam ne vem zakaj bereš ti če je pa tolk težko??

Po tvoje je pa najbolj sam kimat al kaj? :OK: :grim :yes: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pisanje pa jamranje glede vsega pač ne pomaga. lahko se spremeni zakone, ne pa tudi ljudi, ki jih izvajajo :) upam da se razume. so tud policisti le ludje...ki jih je prav tako strah...kar pa seveda še ni opravičilo za NEdajanje kazni tistim, ki si jih še toliko bolj zaslužijo vendar zaradi takšnih in drgačnih stvari uidejo :) ampk še vedno se mi zdi najbol diskriminatornih tehle 45 km/h. se člouk zard teh 70 km/h, kokr se pele s skuterom, počut kot največji kriminalec :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da preberem!! Sam ne vem zakaj bereš ti če je pa tolk težko??

Po tvoje je pa najbolj sam kimat al kaj? :OK: :grim :yes: :worship:

Brati pametne poste ni težko....brati nebuloze je pa muka....

Nikjer nisem napisal, da je najbolje kimat. Celo nasprotno. Zaželeno je uporabljat tisto zadevo med ušesi ki se ji reče možgani in premišljevati.

Obtoževati policaje da so samo za drek mešat je milo rečeno smešno. Si znaš predstavljati družbo brez policije? Jaz si jo ne, saj je človeška narava sila zanimiva.Zakoni niso narejeni zaradi filanja proračuna, temveč da ščiti posameznika pred družbo in družbo pred posameznikom. Če že omenjaš "licence".....kriteriji za odvzem "licence" so določeni v zakonu (ZVCP) in ko jih dosežeš, si "faca dneva". Pa pešec seveda....

PS: etiketirati nekoga s "pravovernim teslom" zato ker je pač drugačnega mišljenja in drugače vidi stvari kot ti je žalostno, se ti ne zdi? Zaželeno je obdržati neki kuturni nivo in razviti konstruktivno debato, saj v nasprotnem nisi nič boljši kot tisti ki ga etiketiraš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ziuce mi gre to k te bo polcaj jebu k bos meu odblokeran motor pa najverjetneje ga je meu tut on v otrostvo pa se je vec pelu kukr se je lohk ce je sploh meu izpit k jih pa gledas na cest kaj pocnejo te pa skor kap resno ( samo so se zascitl s tem da jih ne smes slikat da ni nobenih dokazou) :headbang::headbang::headbang::headbang:

so pa tut uredu kapsi da se razumemo take bi mogl met( k te ne kaznuje za usak drek ce mas npr odblokeran motor pa ve da ni to nc tazga , da kaznuje tist npr k pjani vozjo itd itd ...)

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je za vse enak in predvideva enake kazni za enake prekrške. Saj nihče ne sili nikogar, da krši predpise. Če si ne moreš privoščiti plačila kazni si tudi kršitve predpisa nebi smel ali drugače, če lahko hitro voziš/brez izpita/(vstavi poljuben prekršek) lahko tudi dobro plačaš.

Vozniški izpit pa ni nikakršna izobrazba temveč potrdilo, ki ti ga izda država, da naj bi bil sposoben upravjati s kategorijo vozila za katerega se izpit izda in naj bi bil podučen o vseh zahtevah in dolžnostih pri upravljanju s tem vozilom. Nekakšna licenca za vožnjo torej. Če se izkaže, da tega nisi sposoben je edino pravilno, da se ti ta licenca odvzame.

k pravs da so prometne nesrece kjer so tut smrtne zrtve

pa ti bom jest tkole povedu. Ves kok cajta ze delajo pisto( kao delajo) pa je se zdej ni in pol mi ti povej kje se nej zdivjajo motoristi ( je res da eni bi se se zmeri tut ce bi bla pista hotl kazat na cesti kok dobri so ) sam npr bom povedu primer . Zadnc sva sla z fotrom na rakitno da sm ga mau sliku . Moj fotr se dobr pele ampak k sm pa tm ene mulce gledu( 20-30let) se je pa moj fotr prot njim nikakvo pelu zto k sm se pol z njimi pogovarju so usak dan gor po 2-3 ure pa skos gor pa dol in so se zlo prtozil k ni piste ( evo pa jih je ze par k bi jih slo na pisto ( moj fotr tut pa mrs ker se zravn)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brati pametne poste ni težko....brati nebuloze je pa muka....

Nikjer nisem napisal, da je najbolje kimat. Celo nasprotno. Zaželeno je uporabljat tisto zadevo med ušesi ki se ji reče možgani in premišljevati.

Obtoževati policaje da so samo za drek mešat je milo rečeno smešno. Si znaš predstavljati družbo brez policije? Jaz si jo ne, saj je človeška narava sila zanimiva.Zakoni niso narejeni zaradi filanja proračuna, temveč da ščiti posameznika pred družbo in družbo pred posameznikom. Če že omenjaš "licence".....kriteriji za odvzem "licence" so določeni v zakonu (ZVCP) in ko jih dosežeš, si "faca dneva". Pa pešec seveda....

PS: etiketirati nekoga s "pravovernim teslom" zato ker je pač drugačnega mišljenja in drugače vidi stvari kot ti je žalostno, se ti ne zdi? Zaželeno je obdržati neki kuturni nivo in razviti konstruktivno debato, saj v nasprotnem nisi nič boljši kot tisti ki ga etiketiraš....

Kar se tiče zakonov se pač ne strinjam s tabo ker je morje dokazov da to ni res. O njih pa pišeš tako kot da se tebe ne tičejo ali pa sploh nisi voznik, s čimer se ni lih za hvalit .)

Seveda je "pravičen" nadzor potreben ampak ne takle kot ga imamo. Če bi iste kazni doletele vse, takih zakonov nebi bilo. Pa nej že zrihtajo Strojane in podobne telebane ki so experti za kršenje zakonov. Kt sem že povedal z obveznim gps oddajnikom bi lahko v trenutku naredil red in nafilal blagajno. Sam kam to pele?? Kaj bo z ljudmi ki jim je vozilo eksistenca? Narod bo popenil. V par letih boš tud ti brez izpita če se količkaj voziš in moraš kdaj kam prit. Tud če si policaj k jih vsak dan vidimo kao na nujni vožnji (z sireno dela prekršek nakar jo ugasne) z mobiteli in prehitro vožnjo

S tvojim p.s.-om se kar strinjam. Žal sem se mal preveč razvnel kar ni lih neka kvaliteta ampak tako pač je. Leta pač to prinesejo. Ravno tako sem skor prtisnu enga polcajčka k mi je pisal polžnico češ da sem telefoniral v avtu pa sem se kumi nekak ohladu. Sem se spomnil na frenda ki je to naredil pa so ga na povšetovi tko obdelal da je zjutraj bingljal na centrelni. Itak pa je imel že dost problemov.

Če smo kul smo kul če smo pa že malce na 6, pol pa mal zanese in počnemo tud neumnosti. Smo samo ljudje. Sori!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso policaji krivi da so zakoni taki kot so.. vsak normaln pa te bo spustil z oblokiranem skuterjem če se boš po pameti peljal. Vsaj takšne sem mel js izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso policaji krivi da so zakoni taki kot so.. vsak normaln pa te bo spustil z oblokiranem skuterjem če se boš po pameti peljal. Vsaj takšne sem mel js izkušnje.

Policaji so pač zelo ležerni in dobro vedo kje je senca in kje so omejitve najbolj iracionalne kjer se jih normalen človek res težko drži. Tam pač polnijo malho, medtem ko se jim po Celovški naprimer vsak sončen dan pelje 10 -20 motoristov po zadnjem kolesu 150km/h brez čelad tudi skozi rdečo. O skuteraših nebi zdele. Mnogi tankajo kar brez plačila. Tolk na hitro... o redu. :headbang:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj bi bilo, če ne bi bilo policistov :hmm:;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji so pač zelo ležerni in dobro vedo kje je senca in kje so omejitve najbolj iracionalne kjer se jih normalen človek res težko drži. Tam pač polnijo malho, medtem ko se jim po Celovški naprimer vsak sončen dan pelje 10 -20 motoristov po zadnjem kolesu 150km/h brez čelad tudi skozi rdečo. O skuteraših nebi zdele. Mnogi tankajo kar brez plačila. Tolk na hitro... o redu. :headbang:

Lublana je bolana :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji so pač zelo ležerni in dobro vedo kje je senca in kje so omejitve najbolj iracionalne kjer se jih normalen človek res težko drži. Tam pač polnijo malho, medtem ko se jim po Celovški naprimer vsak sončen dan pelje 10 -20 motoristov po zadnjem kolesu 150km/h brez čelad tudi skozi rdečo. O skuteraših nebi zdele. Mnogi tankajo kar brez plačila. Tolk na hitro... o redu. :headbang:

Se popolnoma strinjam.Le polnjenje drzavne blagajne jih zanima,ne pa za red na cestah.Da o homologacijah sploh nebi razpravljal.Razumem da npr. ne mors met kar nek krs od avspuha gor,ce pa je le ali leovince,arrow,akra (in imas papirje vedno s seboj) in se in se,mislm adijo pamet.pa razni zmigavci,pa nosilci tablic...kot sem reku sam € jih zanimajo,ko najde nekaj nehomologiranega se mu kar nasmeji,ce ima slab dan ti 500€ ne uide.halooo eni tok na mesec zasluzjo ?!? brez besed,skoda razpravljat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem da npr. ne mors met kar nek krs od avspuha gor,ce pa je le ali leovince,arrow,akra (in imas papirje vedno s seboj) in se in se,mislm adijo pamet.pa razni zmigavci,pa nosilci tablic...kot sem reku sam € jih zanimajo,ko najde nekaj nehomologiranega se mu kar nasmeji,ce ima slab dan ti 500€ ne uide.halooo eni tok na mesec zasluzjo ?!? brez besed,skoda razpravljat...

In kakšen imaš izgovor, da tega ti ne homologiraš? Je 38€ preveč denarja? Je bolje se voziti z nevpisanimi deli in potem jokcat kako so policaji pizde ker ti napišejo kazen za prekršek v katerega si se zavestno spustil in že vnaprej točno vedel kakšne so sankcije? Pa pustimo sedaj smiselnost vpisovanja v homologacijski kartonček in podobno, če veš kakšen je zakon in si se zavestno odločil, da se nanj požvižgaš si tudi sprejel vse posledice, ki pritičejo takšnemu ravnanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k pravs da so prometne nesrece kjer so tut smrtne zrtve

pa ti bom jest tkole povedu. Ves kok cajta ze delajo pisto( kao delajo) pa je se zdej ni in pol mi ti povej kje se nej zdivjajo motoristi ( je res da eni bi se se zmeri tut ce bi bla pista hotl kazat na cesti kok dobri so ) sam npr bom povedu primer . Zadnc sva sla z fotrom na rakitno da sm ga mau sliku . Moj fotr se dobr pele ampak k sm pa tm ene mulce gledu( 20-30let) se je pa moj fotr prot njim nikakvo pelu zto k sm se pol z njimi pogovarju so usak dan gor po 2-3 ure pa skos gor pa dol in so se zlo prtozil k ni piste ( evo pa jih je ze par k bi jih slo na pisto ( moj fotr tut pa mrs ker se zravn)

nebuloza.....pist v okolici Slovenije imaš kar nekaj, zato to ni izgovor....aja, niso pred nosom, pa še plačati jih je treba, kajne?

bolje je izpasti lokalni frajer kako ga lahko založiš in seveda te morajo vsi videti, ko pa guma spusti plen je pa botanika s razbitim motorjem (če imaš srečo seveda) in takrat je jokcanje do amena in izgovori....

pista bo, ko bo finančno upravičena in dosti veliko zanimanje investitorjev....za mladce s podivjanimi hormoni jo pač ne bojo šli delat (kao na račun varnosti)

PS: tudi kurblhausou ni v Ljubljani, pa glede na nedojebanost populacije bi jih dosti bolj rabili kot pisto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k pravs da so prometne nesrece kjer so tut smrtne zrtve

pa ti bom jest tkole povedu. Ves kok cajta ze delajo pisto( kao delajo) pa je se zdej ni in pol mi ti povej kje se nej zdivjajo motoristi ( je res da eni bi se se zmeri tut ce bi bla pista hotl kazat na cesti kok dobri so ) sam npr bom povedu primer . Zadnc sva sla z fotrom na rakitno da sm ga mau sliku . Moj fotr se dobr pele ampak k sm pa tm ene mulce gledu( 20-30let) se je pa moj fotr prot njim nikakvo pelu zto k sm se pol z njimi pogovarju so usak dan gor po 2-3 ure pa skos gor pa dol in so se zlo prtozil k ni piste ( evo pa jih je ze par k bi jih slo na pisto ( moj fotr tut pa mrs ker se zravn)

In kdo bo pripravljen vsaki dan dat 100-150 eurov za vožnjo na pisti. Še vedno bo/je divjanje nacesti, pa lahko naredijo 10 pist v sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče zakonov se pač ne strinjam s tabo ker je morje dokazov da to ni res. O njih pa pišeš tako kot da se tebe ne tičejo ali pa sploh nisi voznik, s čimer se ni lih za hvalit .)

Seveda je "pravičen" nadzor potreben ampak ne takle kot ga imamo. Če bi iste kazni doletele vse, takih zakonov nebi bilo. Pa nej že zrihtajo Strojane in podobne telebane ki so experti za kršenje zakonov. Kt sem že povedal z obveznim gps oddajnikom bi lahko v trenutku naredil red in nafilal blagajno. Sam kam to pele?? Kaj bo z ljudmi ki jim je vozilo eksistenca? Narod bo popenil. V par letih boš tud ti brez izpita če se količkaj voziš in moraš kdaj kam prit. Tud če si policaj k jih vsak dan vidimo kao na nujni vožnji (z sireno dela prekršek nakar jo ugasne) z mobiteli in prehitro vožnjo

S tvojim p.s.-om se kar strinjam. Žal sem se mal preveč razvnel kar ni lih neka kvaliteta ampak tako pač je. Leta pač to prinesejo. Ravno tako sem skor prtisnu enga polcajčka k mi je pisal polžnico češ da sem telefoniral v avtu pa sem se kumi nekak ohladu. Sem se spomnil na frenda ki je to naredil pa so ga na povšetovi tko obdelal da je zjutraj bingljal na centrelni. Itak pa je imel že dost problemov.

Če smo kul smo kul če smo pa že malce na 6, pol pa mal zanese in počnemo tud neumnosti. Smo samo ljudje. Sori!

poglej, ravno tako je morje dokazov, da je to res....lahko se prepucavava do onemoglosti.

glede mojega "vozniškega staleža"- od lani aprila do sedaj 44.000 km samo s motorjem....o avtu raje ne bi (je dosti?)

Drugače, kdo je rekel, da je življenje fer? Strojani so že za zapahi, obvezni GPS pa ne bo nikoli zaživel, saj se s tem posega v človekove pravice do zasebnosti....Ljudje, ki jim je vozilo eksistenca ne delajo drastičnih pizdarij...če jih, zavestno sprejmejo kazen in eksistenca ne more biti izgovor (sicer je pa dosti neumno da reskiraš eksistenco zaradi trenutnega poriva ali hormonov,se ti ne zdi?)

Okrog mobilcev....osebno bi uvedel kazen vsaj 1000 EUR za pogovarjanje po telefonu med vožnjo...izterljivo ali rubež....po želji...slušalka stane 20-50 eur in zaradi neuporabe slušalke lahko povzročiš nesrečo....

V Italiji imajo zakon odvzema motorja, če te ujamejo brez čelade.....pa misliš, da se še kdo vozi brez?....se ti zdi to pravično? ni, vendar je red uveden....

In kot je že Drejči napisal...če zavestno kršiš zakon, potem imej jajca in plačaj...osebno bi samo izterjave uvedel bolj dosledno...

Državljan ima najprej obveznosti (do družbe, zakonov,pravil) in šele nato pravice in ne obratno..če se tega ne držimo sledijo sankcije in smo si sami krivi......žal to vse prevečkrat pozabljamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo bo pripravljen vsaki dan dat 100-150 eurov za vožnjo na pisti. Še vedno bo/je divjanje nacesti, pa lahko naredijo 10 pist v sloveniji.

ravno to je poanta.....raje reskirajo življenje na cesti kot pa nekaj denarja za pisto....dilema je res strašna....in ko potem kakšnemu rossiju ne znese se pa rip-a v temah,pizdi čez ceste,jokca kako ni pist za znoret,itd.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšen imaš izgovor, da tega ti ne homologiraš? Je 38€ preveč denarja? Je bolje se voziti z nevpisanimi deli in potem jokcat kako so policaji pizde ker ti napišejo kazen za prekršek v katerega si se zavestno spustil in že vnaprej točno vedel kakšne so sankcije? Pa pustimo sedaj smiselnost vpisovanja v homologacijski kartonček in podobno, če veš kakšen je zakon in si se zavestno odločil, da se nanj požvižgaš si tudi sprejel vse posledice, ki pritičejo takšnemu ravnanju.

LP.Ker me pac ne poznas ne mores vedt da si ustrelil cisto mimo z homologacijami.Se v casih ko so bili popularni podaljski na avtih in ostala roba,sem zmetal vec kot 300€ samo za te homolagicije,ker pac nisem miren ce vem da nekaj ne stima in potem samo cakas kdaj te bodo ustavili.38€ je drobiz napram kazni ki jo dobis,in ne ni mi skoda denarja za homologacijo,vendar se mi zdi absurdno kaj vse je dandanes potrebno homologirati.Ze ko kupis izdelek ga preplacas,potem pa se lpp-ju za homologacijo,potem pa reci da to ni nabiranje denarja.Se malo manjka pa bo potrebno homologirati tepihe v avtih,in ventilcke na platiscih (no mal ze pretiravam)tko da jz cim si zrihtam kartoncek,grem vpisat.... ,moje splosno mnenje glede homologacij je, da je to eno navadno sranje..sicer kaj pa sem jaz za politike ki sprejemajo zakone,le ena riba v morju.dost off topic..Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno to je poanta.....raje reskirajo življenje na cesti kot pa nekaj denarja za pisto....dilema je res strašna....in ko potem kakšnemu rossiju ne znese se pa rip-a v temah,pizdi čez ceste,jokca kako ni pist za znoret,itd.....

Vsi pač nimajo toliko denarja, da bi si lahko privoščili pisto xx krat, malo tolerance ne škodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa mi povej eno DOBRO pisto k jo mamo ( pa nemi govort o ksnem mobikrogu al pa racelandu itd) pa npr da nebi kdo reku za pisto u logatcu k ce tm fuknes mas mn sans da prezvis kukr ce na cest fuknes( sam beton je tm) no da slism?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa mi povej eno DOBRO pisto k jo mamo ( pa nemi govort o ksnem mobikrogu al pa racelandu itd) pa npr da nebi kdo reku za pisto u logatcu k ce tm fuknes mas mn sans da prezvis kukr ce na cest fuknes( sam beton je tm) no da slism?

Ma sej nima kej rečt. Človk je tko k še par sogovornikov zadovoljen v sistemu ki mu nudi vse kar potrebuje. Zanj je Grobnik pa Avstija tolk bliz de ni za govort.Pa sej vidiš kolk kilometrov dela pa mu nihče nič noče. Bogve če ni leteči?? Vsaj težko bi si razložil kako nardi tolk kilometrov z vožnjo po predpisih :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa mi povej eno DOBRO pisto k jo mamo ( pa nemi govort o ksnem mobikrogu al pa racelandu itd) pa npr da nebi kdo reku za pisto u logatcu k ce tm fuknes mas mn sans da prezvis kukr ce na cest fuknes( sam beton je tm) no da slism?

pista namenjena motorjem v logatcu ima bore malo betona okoli.

tisto kar ima beton in ograjo, pa ni za motorna koelsa.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pač nimajo toliko denarja, da bi si lahko privoščili pisto xx krat, malo tolerance ne škodi.

seveda da nimajo toliko denarja...se ti zdi, da če bi pisto naredili v Sloveniji bi bila zastonj? Ravno tako bi jo bilo potrebno plačati (uporabo seveda)...in kaj zdaj? O kakšni toleranci je tukaj govora? Tisti ki želi dirkati se lahko komot vsede na motor (ali pa naloži motor na prikolico) ter se odpelje na Grobnik ali marof ,plača uporabnino in dirka po mili volji....za tiste s "cenejšimi kartami" pa na žalost ostane cesta, vendar potem ne cvilit čez policijo, kaznimi, nesrečami, saj zavestno prevzemajo riziko.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej nima kej rečt. Človk je tko k še par sogovornikov zadovoljen v sistemu ki mu nudi vse kar potrebuje. Zanj je Grobnik pa Avstija tolk bliz de ni za govort.Pa sej vidiš kolk kilometrov dela pa mu nihče nič noče. Bogve če ni leteči?? Vsaj težko bi si razložil kako nardi tolk kilometrov z vožnjo po predpisih :eek:

samo za tebe (večina forumašev me pozna, zato za njih ni potrebna razlaga).....NISEM leteči, niti imam kakršnekoli veze s policijo....dnevno delam vsaj 150km s motorjem (če ne dežuje seveda) po mestu....če najdeš boljši način kako sredi dneva priti iz enega konca Ljubljane na drugi (oziroma najti parkinge sredi Ljubljane) mi prosim povej....zaenkrat se je motor izkazal kot najboljša rešitev. In kje sem napisal, da vozim čisto po predpisih? Samo vozim in če ga userjem plačam kazen brez jokcanja in pripomb (BTW, zadnjih 10 let še nisem plačal kazni ne na motorju ne v avtu).

In sistem v katerem živimo ni idealen...daleč od tega....vendar ne jokcam kako napačen in krivičen je, temveč se trudim iz njega izvleči najboljše.

Nekateri imamo motor za delovni stroj in ne samo za poziranje. In za nekatere je austrija in Grobnik preblizu....nekateri se raje odpeljemo v Črno Goro ali Bosno na kavo in čevape....

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa mi povej eno DOBRO pisto k jo mamo ( pa nemi govort o ksnem mobikrogu al pa racelandu itd) pa npr da nebi kdo reku za pisto u logatcu k ce tm fuknes mas mn sans da prezvis kukr ce na cest fuknes( sam beton je tm) no da slism?

verjetno je nimamo, ne vem, saj ne hodim po pistah.....vem samo da ne Grobnik ne Marof nista daleč.....in če si kupil takšen motor za na pisto, si moral to vzeti v zakup da pista ni ravno pred vrati, kajne? Če ti je pa to predaleč oziroma predrago pa prijateljski nasvet da čimprej prodaj motor, saj ti z vsakoletnim porastom prometa enkrat ne bo zneslo dirkanje po cesti......in takrat je še dobro če samo boli in denarnica trpi....

PS: nekateri forumaši redno prakticirajo nalaganje motorja na prikolico ter celodnevni obisk piste, kjer poiščejo mejo na motorju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa mi povej eno DOBRO pisto k jo mamo ( pa nemi govort o ksnem mobikrogu al pa racelandu itd) pa npr da nebi kdo reku za pisto u logatcu k ce tm fuknes mas mn sans da prezvis kukr ce na cest fuknes( sam beton je tm) no da slism?

Glej si bil kdaj na keri od teh dveh pist mobi ali raceland. Mobi nažalost več neobratuje. Na racelandu pa se glih tak lahko navoziš, sploh če gledam da furaš tzr 50. Drugače pa tak ko so ti vsi rekli naložit mofo na prikolico pa proti grobniki ali marofi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!