Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

jaz bi samo nekaj vprašal... pač policija me je ustavla na skutero :headbang: ker sem z ovinka prišel nisem pravi čas videl znaka ki je daleč na menoj bil in sem jim vzel prednost :headbang: ko me je ustavil je nekaj napiso na listek pa reko naj bi... a ve kdo kaj napiše na tisti listek? :unsure: malo me skrbi

naj bo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, sem bil prav živčen, rekel je naj mi bo tokrat

muči me pa prav tisto ko je neka zapiso :huh:

Popravljeno . Popravil strike2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nej te ne skrbi to si je sam zapisnik naredu, če si mladoleten ti nebojo nč nardil, drgač pa ni šlo za nek hud prekršek ponavad dajo sam opozorilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nej te ne skrbi to si je sam zapisnik naredu, če si mladoleten ti nebojo nč nardil, drgač pa ni šlo za nek hud prekršek ponavad dajo sam opozorilo

aja hvala zdaj si me umiril :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja hvala zdaj si me umiril :rolleyes:

Smrk si je zapisal podatke tako da če boš še delal težave imaš zalogo na lagerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so ustavljali vse motoriste, ki so odhajali iz motozbora od Škrpjonov. Stali so na prvem parjirišču od zbora proti Krški vasi. Kao redna kontrola dokumentov in poostren nadzor nad motoristi, ker se je na prejšnjem zboru v okolici KK v začetko prejšnjega meseca en motorist smrtno ponesrečil. Povedal mi je, da bodo imeli v okolici motozbora poostren nadzor preko celega vikenda.

Previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dejte mi povedat ali je možno, da ti zasežejo skuter, če je neizpraven oz. ni tehnično brezhiben?

Pa ne mi predvidevat, ampak izkušnje ali del zakona, ki piše o zasegu neizpravnega skuterja, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojemu frendu so ga zdej ker je mel dol blokade in so ga na radar dobili potem pa še na valčke in so motor poslali nekam v šentjernej al kam in je reku da bo mogu sm nekej plačat (okoli 200 eur) za blokiranje motorja .

Mel pa je gor še avspuh leovince ZX

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz poznam enega, ki so mu vzeli Aprilio Areo. Sicer je bila predelana na 70cc. Uglavnem predelali so jo nazaj, njemu pa nabili približno 1000€ kazni (s stroški predelave vred).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Dans so me "škifi" stopal pa so si zapisal ime pa priimek pa tablicoo

Paa nwm a to te vedn popise al kaa?

Drugac ce bi naredo kk prekršek bi mi vrjeto tak al tak rekooo

Hvalaa za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!