Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

a je velik za podirat skuter ?

cdi=?

nula=?

kaj nastelat, a na kolk obratov in to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jat sm sam 2 šravfa odšravfov d sm do cdi-ja pršu pa zacinu,maso sm pa na akumulator na - dav.

ja za naštelat na kolk obratov ti največ motor gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh una blonda je skoz neki pametna.

policajke so na splosno vse pametne da nam bog pomagi. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policajke so na splosno vse pametne da nam bog pomagi. <_<

pa še blond je k se komej zadržujes policajka pa še blond pa pride do tebe pa dokumente prosim :) pol pa sam umreš od smeha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
:hmm: O:-) :doze: :blink: ;) kaj policija ti lahk kaj nardi če se voziš športnim izpuhom ??? :?

Mi vsi kaj smo tukaj na forumu pa mamo druge izpuhe smo vsi bli ze pridrzani po 24ur na PP :cry:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi vsi kaj smo tukaj na forumu pa mamo druge izpuhe smo vsi bli ze pridrzani po 24ur na PP :cry:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa či maš valčke menjane te tuji policija priderži tak da ne rajši nič menjavat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog ne daj tankat 98ko namest 95ke!!! te bojo se cariniki zaprl!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog ne daj tankat 98ko namest 95ke!!! te bojo se cariniki zaprl!! :wacko:

To tak al tak za 98 mores pristopno izjavo napisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sintetično olje pa orožni list rabiš :lol1:

drugače pa ne se rajše jebat s takimi pri naši policiji+politikih še bojo ki to uvedli :lol1: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so lansko leto (v novembru) dobili v Murski Soboti na radar... pelaj sem se 75. Samo enkrat je škif pred mene stopil pa z loparjem zmahal. No pa sem se komaj ustavil ker sem za prekasno zagledal. Pol pa mi je začel kazen pisat, on drugi škif pa je šel do skuterja pa me je začel spraševat, če ta majhna čebelica res toliko gre. Pol pa je videl, da imam še obrabljene gume (zadnja je bila brez profila, sprednja pa je še imela) je v zapisnik pod opombe še napisal, da imam pnevmatike gor formula 1 :>> Mislim halo... no in moral bi iti k sodniku, vendar do sedaj še nisem nič dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te je policist meril z tistim laserjem, se lahko pritožiš, saj bi naj z tistim policisti merili v tablice, ti pa imaš tablico od zadaj.

torej....

če pa te je meril z radarjem (foto, ali kak je že tisto) pa nimaš velikih možnosti za pritožbo, lahko pa tudi kaj probaš :)

p.s. to je nasvet od soseda ki je zavarovalni agent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te je policist meril z tistim laserjem, se lahko pritožiš, saj bi naj z tistim policisti merili v tablice, ti pa imaš tablico od zadaj.

torej....

če pa te je meril z radarjem (foto, ali kak je že tisto) pa nimaš velikih možnosti za pritožbo, lahko pa tudi kaj probaš :)

p.s. to je nasvet od soseda ki je zavarovalni agent.

Meril me je z laserjem, zato ker mi slike ni pokazal. Vendar pa sem se pozanimal, ko so bili tisti dnevi VARNOSTNE VOŽNJE S SKUTERJI (organizirala je Policija, imeli pa so Aprilie SR), kako me lahko dobijo s skuterjem na radar. Policist mi je odgovoril, da sploh ni problema, da me lahko na vsak način dobijo. Laserski žarek se lahko odbije od vsakega dela telesa in skuterja, tako da ni problem, da te nebi mogli dobit. Povedal pa mi je tudi, da sedaj, ko te dobijo, da ti gre skuter več kot 50 km/h, da te takoj odpeljejo na tehničnega. No potem pa sem mu rekel, da mene niso, ko so me dobili... Odgovor policista : Si pa imel srečo, da si naletel na dobrega policista. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno mej kaki krof v kuferamu če te ustavi pri prevlki hitrosti :)

da boš samo opomin dobil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meril me je z laserjem, zato ker mi slike ni pokazal. Vendar pa sem se pozanimal, ko so bili tisti dnevi VARNOSTNE VOŽNJE S SKUTERJI (organizirala je Policija, imeli pa so Aprilie SR), kako me lahko dobijo s skuterjem na radar. Policist mi je odgovoril, da sploh ni problema, da me lahko na vsak način dobijo. Laserski žarek se lahko odbije od vsakega dela telesa in skuterja, tako da ni problem, da te nebi mogli dobit. Povedal pa mi je tudi, da sedaj, ko te dobijo, da ti gre skuter več kot 50 km/h, da te takoj odpeljejo na tehničnega. No potem pa sem mu rekel, da mene niso, ko so me dobili... Odgovor policista : Si pa imel srečo, da si naletel na dobrega policista. :P :P :P

za odsev laserja MORA BITI RAVNA POVRŠINA

če ti bodo kaj gnjavli se pritoži, če se pa nočeš pa plačaj :lol:

p.s. če te že meri z laserjem ti more prvo še dokazat da si bil ti, saj ni imel slike tablice in nič :) ja ja, dečko to so pa finte veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za odsev laserja MORA BITI RAVNA POVRŠINA

če ti bodo kaj gnjavli se pritoži, če se pa nočeš pa plačaj :lol:

p.s. če te že meri z laserjem ti more prvo še dokazat da si bil ti, saj ni imel slike tablice in nič :) ja ja, dečko to so pa finte veš :P

Hja, saj sem jaz tudi tako mislil, vendar mi je policist tedaj rekel, da me lahko zmeri kam me hoče. Dodal pa je še, da ni pomembno od materiala površine, od katere se odbije. Glede tega, da mi more dokazat, da je to zmeril meni. Povem ti primer, ko so očeta ustavli, da ga je na laser dobil na avto. Pred njim pa je peljal še en avto, vendar je ustavil mojega očeta. No in potem je očetu rekel, da je peljal prehitro. Moj oče pa se je branil s tem, da je pred njim peljal še en avto in da mi naj dokaže, da je izmeril to njemu, ne pa onemu naprej. Policist pa njemu je odgovoril : JAZ SEM HODIL V ŠOLO IN SEM SE ZA TO USPOSOBIL. MENI MORETE VERJETI KER SEM URADNA OSEBA IN IMAM V VSAKEM PRIMERU PRAV. Za nekaj dni je prišla domov položnica...

No jaz za moj prekršek (75km/h) po Murski Soboti še nisem dobil pa mislim, da ga ne bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj mu naj ce je uradna oseba :wacko: sej mi ni tezko z njimi na postajo it nebi blo ne prvic ne zadnjic...Ko bi mel dokaze potem bi verjel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi URADNE osebe lažejo in prvi ki jih s tem mislim so POLICISTI.

zmerom nam prikrivajo resnici, da sebi delajo dobro luč, nam pa slabo.

pohčijem se pa na vse policiste, ki nam neke vedno gnjavijo z zakoni a sami pa jih ne upoštevajo (npr. policist telefonira med vožnjo)

v tem sta dva prekrška:

- telefoniranje med vožjo

- telefoniranje v službenem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  O:-)  :doze:  :blink:  ;) kaj policija ti lahk kaj nardi če se voziš športnim izpuhom ??? :?

Če je homologiran in ga nisi spreminjal nimajo nobenega argumenta, lahko ti pregledajo obvezno opremo in če nimaš kompleta za prvo pomoč si ga naj.. Če pa je izpuh predelan oziroma brez homologacije, potem pa ti tudi komplet za prvo pomoč ne pomaga. To velja v primeru da imaš skuter popolnoma izpraven (nič nehomologiranih delov, gume,..)

Popravljeno . Popravil dule3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je homologiran in ga nisi spreminjal nimajo nobenega argumenta, lahko ti pregledajo obvezno opremo in če nimaš kompleta za prvo pomoč si ga naj.. Če pa je izpuh predelan oziroma brez homologacije, potem pa ti tudi komplet za prvo pomoč ne pomaga. To velja v primeru da imaš skuter popolnoma izpraven (nič nehomologiranih delov, gume,..)

to za prvo pomoč.....kam te piz** naj jas pravim to škatlico v rs-ko ki ma tak mali plac da samo olje notr dobim in je polno...kaj te si naj v rudzaki to sebo vozin al kaj si mislijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loooooooooooool

ja ker se lahko spečeš gor da si pol prste zamotaš, al pa da s forpantom čistiš izp. pline :lol1:

drugače pa je prva pomoč obvezna oprema v skuterju ja :)

jaz ne poznam nobenega ko bi jo mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!