Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

In kako bi naj policaj ugotovil, al maš športni izpuh ali je to orginalen? :hmm:

Po obliki (ker je zavit) :?

Bolj težko ker so eni že serisjko zaviti B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dušilec ima različne čudne napise na sebi pomojem po tem sklepajo ala polini ala gianelli!pa seveda po zvoki!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dušilec ima različne čudne napise na sebi pomojem po tem sklepajo ala polini ala gianelli!pa seveda po zvoki!! .)

Na Aerox-ovem izpuuhu piše gor "STAGE II", in zaj mi bojo rekli, da je to športni al kaj....... Aja pa gor na plastiki mi piše SUPER-SPORT, to je tudi ful sumljivo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se dobijo eni taki primerki.....

no zaprejo te ne sam gnjavijo pa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje neki bom reku an! zabiti pa glih vsi policaji tu niso an! veš da bo vidu a je avspuh original a ni... sej ene par jih je pa že vidu tip v svoji karieri an... vsaj jst tko sklepam...

aja izjava glede izpuha in prve pomoči... zakaj naj bi meli zarad izpuha prvo pomoč pr seb noooo? pametna glava :P vrjetn res zato k se lohk spečeš :D

loool! kere mate to no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo škif začel polagat pozornost na auspuh, če pride do menjave zračnega filtra (tj. športnega). Drugače pa nebi smelo bit težav, meni niso nikol gnjavli (je pa res, da v štandgasu tudi nisem podiral zvočne bariere). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dušilec ima različne čudne napise na sebi pomojem po tem sklepajo ala polini ala gianelli!pa seveda po zvoki

policist ni serviser da bi ti to govoril :blink: vsaj po zakonu lahko najdeš kako luknjo po moje če ti policaj to reče :hmm:

kakšen inšpektor...to je pa druga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni, ampak ima verjetno pravico da te na izrednega tehničnega da, če sumi na kake predelave pomoje, samo to pol ni vredi :D :) <_<

recimo da nimaš predelano pa nič ne ugotovijo pa še potem moreš ki ti plačat stroške .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc, pol bo treba kej pogruntat..

Kr itak ce prtisnem mal na gas ko speljujem, se prec slisi da ni serijsko ne:) tak da nevem kako bi se lahko se zmuznil..

Tomozuki, kaka je bla tvoja taktika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jrkoti in krušiču se enkrat neke težili jrko je bil z robejevim dnajom te so mu lahko ko je vido gor ovi vlki filter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej če maš orginal filter ni take panike če pa je šp. plus šp. auspuh te pa se že dere ja, pa sliši takoj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z laserjem policaji merijo motoriste v telo pa še to je majhna verjetnost da te pravilno zadane ker mara biti popolnoma ravna površina da se žarek odbije nazaj v merilnik in ne kam drugam.

policist je pa rekel da ca. pri 100m razdalje merjenja rabi ene 15-20cm2 površine da te zmeri.

sj policaji niso neumni da nebi vedl ka mas vse na motorju men je zarad filtra reku če mam to d čebele lovim jst pa nazaj ja take na 2 nogah padajo na filtr k je res lep :afro1: , drugač pa sj majo pravico ti motor zaplent pa ga nazaj v prvotno stanje spravt sam je sam policist reku da tega ne prakticirajo, razen če bi prov piz**** počev pol te pa tud oni zjebejo!

sj oni so neumni ampak ti se mors pa se 100x bl neumnga nardit pa ga ne jebat v glavo pol bo vse ok ko te vstavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc, pol bo treba kej pogruntat..

Kr itak ce prtisnem mal na gas ko speljujem, se prec slisi da ni serijsko ne:) tak da nevem kako bi se lahko se zmuznil..

Tomozuki, kaka je bla tvoja taktika?

Homologacijo sem mel vedno pri sebi, tak da če bi stari modri kaj tečnaro, bi mu hitro pokazal, da je auspuh izpraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz je nisem dobo zravn mojega zx-a pa tud ploščice tiste za homologacijo nima nikjer :) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam o policajih same lepe izkušnje...Čist zmeri sem se izognu....Aja glede prve pomoči...Jst jo mam.Litrca vina pod zicom :D Pa me je enkat res policaj ustavu pa prav vozniško pa prometno...Pa odprem zic odspodi pa litrca :))) Mu dam vozniško pa še pihal sem.Pa napihal 0.00 Pa mu ni blo jasno kako to da 0.00.Ja haloooooo bebo če je flaša bla še polna kar nemorm bit nažgan.Bedak plavi :lol1: :lol1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa odprem zic odspodi pa litrca

No glih to sm študiro zadnič, kaj če furaš pod zicom alkohol uglavnem in te policaj ustavi pa vidi ko odpreš zic, ti lahka kaj sicer če nisi polnoleten?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Ne nič te ne more in ne sme :devil: Če imaš kupljeno te bo mogoče uprašal kje si kupil pa rečeš da si doma vzel...Edino kar bo je da ti bo dal direkt pihat....zato ker si pač sumljiv :lol1:

NP

Popravljeno . Popravil atomaz12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!