Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

mene pa zanima ce polcaji kej težijo zarad neonke na motorju :afro1:

ne

kolega je mu pržgano k ga je ustavu pa j čist pozabu da ma pržgano... pa mu je policaj dav za pihat in je šele takt k je pihov vidu da mu neonka gori... pa je 0.0 pihnu pa je loh šu.. policaj ni neonke nč omenu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pod zic spravim(flaša od radenske) 3x pa 4 tamale flaše kokakole(merkatorjeve) pa še par škatlc čikov:) aja pa očala valda :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok dobr sm mislu da ti kej tezijo :yea2:

mene so zaradi tega vstavli, če to smatraš pod teženje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobene nehomologirane stvari ne smes met na motorju. ce si kej glasn, ti kr konkretno zatezijo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ti kapsi težijo ker maš športn filter gor...Kaj pa če imaš original box pa bi dal samo not kako red sponge gobico al pa kej?Bi blo dobr,bi isto zrak vleklo pa zvok bi bil tišji kaj nede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če te fejst zajebavajo ko te ustavijo, če nimaš papirjev zraven :?

ker jaz nikol nimam pri sebi vozniške pa prometne .)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če te fejst zajebavajo ko te ustavijo, če nimaš papirjev zraven :?

ker jaz nikol nimam pri sebi vozniške pa prometne .)

Jah če nimaš vozniške je skor tko k nebi sploh mew ispita narjenga. Čist odvisn od policaja. Za prometno pa itq vid po nalepki de je registriran razn če je preveč zatežen. Pol maš lahk probleme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum, za izpit po centrali preveri lahko mensezdi, samo ne more se prepričat da si to ti če nimaš nekega osebnega dokumenta s sliko .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin tko ja. Mojga bratranca so za avtom ustavli pa ni mew nič s seboj. Pa jim je pokazu službeno izkaznico s sliko in so potem preverli vse. Tko de je pol sam 5000 sit plaču k ni bil prvezan. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje kaj vam je tak problem prefotokoperat izpit pa prometno pa un list dat pod zic.

Lahk maš fotokoperano(barvno) sam mora bit napisan kopija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@atomaz12

tut ce das red sponge gobico notr nebos nikol z njo dosegu tazga zvoka kot sport filter, red sponge ti samo malo vec zraka spusti notr kot original gobica v airboxu. Ce kdo rabi red sponge za SR do letnika 2001 naj PM-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam tud jst redsponge.. Se pozna mal na zvoku..

drgac pa.. itq bom mogu omejevalc nabavt.. bom cimprej si ubodu.. pa pogruntat na kero mesto dat stikalo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo bi bilo vprašati koga na zavarovalnici, ki se ukvarja z obveznimi zavarovanji za skuterje ali ti obvezno zavarovanje velja če si povzročitelj nesreče s predelanim skuterjem (ki kot tak izgubi homologacijo), ko je treba pokriti škodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah...če policija to napiše, pol najbrž nisi, ker skuter...takorekoč spada v 125ccm (kljub temu da ga nemoreš regiatrirat kot 125ccm) in ti tvoje zavarovanje ne velja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnice zaenkrat še ne igrajo na homologacijo.

Zanje je važno, da se ujemajo številke okvirja in oznak motorja in registrska številka.

Lahko te lovijo zgolj na tehnični izpravnosti vozila.

Tega pa kar takole na pamet, da vozilo ni (bilo) tehničo izpravno, ne more nihče napisati. Lahko pa policist odredi izvedbo izrednega tehničnega pregleda, ki potem ugotovi kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!