Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

Zanimivo bi bilo vprašati koga na zavarovalnici, ki se ukvarja z obveznimi zavarovanji za skuterje ali ti obvezno zavarovanje velja če si povzročitelj nesreče s predelanim skuterjem (ki kot tak izgubi homologacijo), ko je treba pokriti škodo.

sosed mi je zavarovalni agent in sem ga to vprašal.

rekel je da ti policija napiše kazen za neizpravem/predelan skuter.

to se zgodi tudi če NISI kriv v nesreči. seveda to policaji morajo najprej ugotoviti, če je predelan ali ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mel prometno s skuterom brez blokad. In to tako da mi je policija vzela prednost jaz pa sem se seveda v njih zabil. Pa je policist priznal krvido in niso niti vprašali, če je slučajno kaj neizpravnega na skuteru..... B)

Tak da dvomim da bojo šli ugotovljat, kaj je s skuterjem, razen seveda, če se z 90km/h nekam zabiješ, potem pa še letiš kakih 30m po zraku, te bi blo že sumljivo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdele me je policaj ustavu.

Letu sem čez naselje 100. In prleti za mano s sireno, me ustav in začne.

-Motor ni vaš (registriran je na mat)

-TAblice nimate na mesu, ki jo je predpisal proizvajalec. 15k sit

-Motor gre več kot 50. Šli ste vsaj 70, 80.

-Zavore vam ne bodo prijele.

-Motor bomo odpeljali na tehničnega in vam ga zaplenili, vi pa boste plačali servis, ko plačate motor dobite nazaj.

No, ne bi bi vam bilo všeč, to kar sem naštel, ane. (Jst rečem ne)

Zdalje ste prišparali veliko vsoto denarja.

Pa reče, naslednič, ko vidim ta motor s tablico na istem mestu na cesti, bomo storili vse kar sem vam naštel.

Pol pa gre.

jst pa sam :lol1: , pa se odpeljem :yea2:

Popravljeno . Popravil psyho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam pri koli na levi strani

tam jo ma vsak drugi mariborski skuter. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Samo en warning. :)

Danes, ko sem se peljal domov sem videl novo pridobitev mariborske policije.

Tisto zlajnano belo opel vectro so menjali :)

Zdaj majo čist novo srebrno hondo accord, alu felne, meglenke... na prvi pogled je kr fancy (p**** kaj delajo z našim dnarom :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: )

No v glavnem na armaturki majo pol radar, ki zgleda na prvi pogled kot neki handycam :)

Samo v opozorilo :P

PS: Not pa sedita dva uniformirana škifa (zelo nevpadljiva modra uniforma :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ezanima kok je kazn če te dubijo z neregistriranim motorjem(če se ti seveda ne userje da jim spizdiš al pa da ti skos prste pogledajo.

a mi kdo proda tisto stvar za tablco okol vrtet. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo en warning. :)

Danes, ko sem se peljal domov sem videl novo pridobitev mariborske policije.

Tisto zlajnano belo opel vectro so menjali :)

Zdaj majo čist novo srebrno hondo accord, alu felne, meglenke... na prvi pogled je kr fancy (p**** kaj delajo z našim dnarom  :fight2:  :fight2:  :fight2:  :fight2: )

No v glavnem na armaturki majo pol radar, ki zgleda na prvi pogled kot neki handycam :)

Samo v opozorilo :P

PS: Not pa sedita dva uniformirana škifa (zelo nevpadljiva modra uniforma :lol1: )

M|t3k tnx da si povedal .) Dobro da vem da nebojo kake dirke z accordom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se druga kot ponavljat ne znajo :doze:  :)

ja _Roba_ sej jaz jo mam zaj tuji tam ker nevem kam jo naj drugače dam :?

za accorda pa jaz že kaki mesec vem ker bi malo mankalo pa bi me lahko vstavo :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da sem mogo povedat, ker sem prav šokiran bil... Sem mislo da kr en stoji ob cesti, poleg se pa ob oknu zunaj en meni z njim... Pol pa vidim da sta v avtu policaja, oni poleg pa ma ovo položnico v roki pa mi je blo vse jasno.. :P

Mater policija se je pa izpopolnila... Poleg tega sem še bral, da so nekaj sto radarjev postavli ob tunele in (na) avtoceste... ne me držat za besedo glede tega :)

Norci so...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega sem še bral, da so nekaj sto radarjev postavli ob tunele in (na) avtoceste... ne me držat za besedo glede tega :)

Norci so...

Em.. ne drži. Do zdej je samo en in to pred tunelom Golovec u Lj. 100% informacija iz prve roke. Sej še Tunelou nimamo 100 u sloveniji kaj šele nekaj sto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da sem mogo povedat, ker sem prav šokiran bil... Sem mislo da kr en stoji ob cesti, poleg se pa ob oknu zunaj en meni z njim... Pol pa vidim da sta v avtu policaja, oni poleg pa ma ovo položnico v roki pa mi je blo vse jasno.. :P

Mater policija se je pa izpopolnila... Poleg tega sem še bral, da so nekaj sto radarjev postavli ob tunele in (na) avtoceste... ne me držat za besedo glede tega :)

Norci so...

Meni ni nič pomagalo, čeprav sem vedel, da majo belo opel vectro, sem pred njimi ven zletel na travnik (prvič v življunju nisem ovinka zvozil, pa še takrat sem ču wiuu,wiuuuuuuuuuu) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tistem pravilniku za radarske meritve sem zasledil to:

2. Delovni pogoji:

– okoliška temperatura od 0 °C do +50 °C.

Ko se bom zdaj enkrat pozimi prehitro pelal pa me bodo ustavli jim lahko rečem, da je premrzlo da bi njihova naprava pravilno delovala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja tko je! Mene so pred 2 mescoma dobil na radar! 75 km/h reku je da bo dal sodnika za prekrske! Samo se cakam in upam da kazen ne bo prevelka kar se bo zlo tezko zgodil! cudm pa se da je bil mlad polcaj pa hkrat ni bil zatezen k ponavad so lih te ta mladi frajerji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pa dobl prd bajto ko sm z šole domu pršu.(to je blo na 1 septembra).

in sicer scooterja so mi zaplenili pa predelava pol nazaj v isto stanje kot original.

Pa prevoz sm tut plaču.Sam sreča da sm pooblaščenga serviserja za Gilero v Celju poznal pa da sm se z njim use zmenu.Plaču sm pa 33500 sit.Za prevoz in predelavo sreča da sm meu use original dele.Aja pa sodnika za prekrške sm dobu.

Sam do zdej še nč ni pršl na dom tak da upam da tut ne bo.

Drugač sm pa že doma bil ko me je ustavlu pa sm nazaj pršu jo kak budala sm biu.Mi je žau da nism doma počaku pa se jim smeju. :(

Ta dnar bi pa lahka zapravu za kak športni del.

Pa je šou dnar tist kar sm zaslužu čez počitnice.

Ta dan si bom za skos zapomnu,ej mater jim jebem kurbe modre. :devil:

Pa zakaj glih jst. :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :cry: :cry:

Pejte štrajkat policaji :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pa dobl prd bajto ko sm z šole domu pršu.(to je blo na 1 septembra).

in sicer scooterja so mi zaplenili pa predelava pol nazaj v isto stanje kot original.

Če so te dobili na domačem dvorišču oz. so ti sledili in te"dobili" šele na domačem dvorišču, bi se lahko zgovarju, da so na privatnem ozemlju, pa če nimajo naloga, nimajo kaj iskati tam. Če so ti sledili do doma, ne velja, saj bi te moral ustavt na licu mesta...

Ne vem kako se je zgodil, lahk pa mal namiga z v bodoče... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa polcaji niso motorja nc odpelal sam reku je da mi bo dal predlog za sodnika za prekrske! Je reku kr pust ga nej gre k se mi je se u solo mudil! kako kazen ti ponavad sodnik za prekrske da ce ti niso motorja odpelal ze prej na servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em.. ne drži. Do zdej je samo en in to pred tunelom Golovec u Lj. 100% informacija iz prve roke. Sej še Tunelou nimamo 100 u sloveniji kaj šele nekaj sto...

SI mislim... sem prebral nekje o neki številki blizu 400 :) mislim da...

Je pa blo rečeno da še bojo ob avtocestah, na onih tablah za razvrstitev itd.

Te pa ne bodo ustavljali ampak ti slikco domov poslali s položnico :)

Še enkrat: BAJE

Niso preverjene informacije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene so vstavli ko sem šel domu iz šole pa sem od dvojetažnega mosta gor celo kolno prehitevo.pol pa je vžagu sireno pa se z ročno pred mano sparkiro pa se neke začel pizdit pol pa mi je reko naj grem na autobusno postajo pa je predledo papire in reko da bo to za sodnika ampak ker me je prvič vstavo nebo poslal naprej je pa reko PAZI DA ŠE TE ENKRAT NE DOBIM :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SI mislim... sem prebral nekje o neki številki blizu 400 :)

Nisi bral, samo slišal si. Res se je govorlo o številki 400 samo lahko ti zagotovim, da to ne pomeni 400 radarjev.

Poglej: navadna radarska pištola stane nekje okol 7.000€. Tak radar, kot pa je na Golvcu pa stane nekaj miljonškov. Pomnoži to s 400 in ti bo jasno, da ministrstvo nima toliko denarja. Morš vedt da je u SLO 12 prometnih policij in da bi vsaka postaja pol dobila več kot 30 radarjev. V velik Policijskih postaj sploh ni 30 policajev. Eden je tole zlo fajn napihnu. Pol za rokovanje s tem radarji je treba na tečaj it. . Lahko pa da je postavljeno 400 točk, kjer bodo tel radarji oz. ta en radar montiran.

Tko da nč bat - zaenkat svetujem počas pelat le pod Golovcem....

LP, Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!