Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

mene na skuterju še niso ustavli (sej se tk nebi ustavu). Drgač so me pa enkrat v civilu ustavli ko sm bil na piciklu pa sm se držal kolega na skuterju... pa me je sam zapisu, pa je reku da ce mi picikl ne gre dovolj. pa sm reku da tk kmal motor dobim. pa se je nasmejal pa reku: "pol se pa še tk vidimo." :lol1: aja pa enkrat v 6em razredu s kolegom na avtomatiku, brez celad in izpita(reg. še ni bila obvezna) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mene tut niso nikol ustavl z scooterjem.Sam ko so me pa so mi pa scooter zaplenil pol sm pa doma noru ko je fotr zravn policajev potegnu :angry: pol mi je pa fot reku prav ti je sm ti reku ka se ti bo naredl ko si tak norc ko me ne poslušaš

jst pa nazaj ka me briga bom že zrihtu pol pa spet isto in pogovor se je nadaljeval še dolgo potem.........

Sam žau mi je ko se mi je to moglo naredit na mamin rojstni dan.Aaaa je bla mama žalostna pa živčna pa je rekla Jožek zdej si me pa res užalu pa zakaj naju z očijom ne poslušaš.Pa ful ji je na jok šlo.Pa sej je blo men tut ful žau .

Sam ko sm jih vidu policaje pa sm mislu da oni mene ne vidjo jst pa kr gas.

Joooo pa zaka nism bremzu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marsikaj glede policijskih zadev lahko vprasate tudi TUKAJ (forum o zadevah v zvezi s policijo), je nekaj policajev tud registriranih (tud en al dva moderatorja sta policaja). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanc so ns ustavl policajcki,sredi naselja (vozu je bratranc,moja malenkost bla zraven na biciklu :lol: ),nosu je celado,hitrost je dosegla vesoljnih 15km/h, vozil smo po pravilih(sam moped ni bil registriran,pa izpita se ni blo),policaj je prgonu mim ns,znak s sireno,pol je pa z rocno ustavu posrek po cesti :BUA: ,pa se ni dal nc zment,voznik fasu sodnika, o njegovi prihodnosti se ima zjasniti v kratkem :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

77 eh jst pa 75! sam zdej je nov zakon da more it skuter sam 45 dobr da se ni 2005 ker ce ne bi jst orng kazn dubu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

77 eh jst pa 75! sam zdej je nov zakon da more it skuter sam 45 dobr da se ni 2005 ker ce ne bi jst orng kazn dubu!

Jst bi se ti pa lahka kr prdružu če bi bil že nov zakon. :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk mene neki zanima!!!Kaj ti zdej policaj nardi ce si brez izpita!!!Po ta novm zakonu ce pels prehitr pa prez ispita z registracijo in celado pa mal predelan!!!kako deluje un umejeval ubratov pa hitrosti!!a lahk kdaj tud tist izklops!!!Jest sm str 12 pa dobim spomlad scooterja pa se izpita nemorm narest!!pa me zanima kaj mi murjak lahk nardi!!!z usem razn ispita pa cist mal predelan plis pomagite!!!! :devil: :devil: :OK: :? :? :? :? O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

Ej folk mene neki zanima!!!Kaj ti zdej policaj nardi ce si brez izpita!!!Po ta novm zakonu ce pels prehitr pa prez ispita z registracijo in celado pa mal predelan!!!kako deluje un umejeval ubratov pa hitrosti!!a lahk kdaj tud tist izklops!!!Jest sm str 12 pa dobim spomlad scooterja pa se izpita nemorm narest!!pa me zanima kaj mi murjak lahk nardi!!!z usem razn ispita pa cist mal predelan plis pomagite!!!! :devil:  :devil:  :OK:  :?  :?  :?  :?  O:-)  O:-)

kaj ti lahko naredi ? vzame skuter in ga da na servis kjer ti dajo originalne dele ......servisiranje moreš plačat ........drugače prodajo skuter in krijejo stroške s tistim denarjem

kazen je res visoka ........en tip se je vozu po Kopru ......

dobili so ga z neregistriranim skuterjem .......in malo neprimerno čelado ........KAZEN. 80k = 80.000 sit .......tko da brez izpita pride lepa vsota

Popravljeno . Popravil Sh0Ck_eR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa je to ker se spilate frajere pa dirkate pa vidite plave pa ze gasaaaaaaa jaz ko jih vidim raje zavijem v stransko ulico ko jih j*** nena foter za njih dela, da mi bo zaradi izpuha zacel gnjavit da mi gre vec ko 45. Brez izpita pa se ni priporocljivo vozit ker ti lahko poleg kazni dajo prepoved za 2 leti da ne smes vozit, tak sem vsaj slisal :fight2: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti zdej policaj nardi ce si brez izpita!!!

vzame ti kabel od modema, da ne mores vec sprasevat neumnih vprasanj.

kaj mislis?? na pjaco te ziher ne bo peljal! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič nisem dobil...niam niti tablice tak da

Aja pol pa tak vredu. Sm mislu da si kej bomu.

Jst sm jim enkat z apn-ko spizdu pa so za mano šli jst pa u hosto pa sm se jim smeju ko niso vedl kje sm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kaj pa naredijo če te dobijo na radar recimo ene 80 km/h

kaj ti vzamejo registracijo al kaj :?

kaj pa če maš ispit za 50ccm in voziš močnej scooter :?

kaka je potem kazen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno na kakega policaja naletis. Lahko da ti zapleni skut pa ta ga predelajo da ti gre 45 Km/h ti pa placas za predelavo. ce pa vozis 125 z izpitom za 50ccm je kazen 90K oz 120k po nove letu :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa naredijo če te dobijo na radar recimo ene 80 km/h

kaj ti vzamejo registracijo al kaj 

kaj pa če maš ispit za 50ccm in voziš močnej scooter 

kaka je potem kazen

Saj ti pravim mej jajca ce si ze neki skuteras pa spizdi,al pa mej tolko jajc pa se furaj brez tablice,skoda dnara za drzavo......Ona jebe nas,ti jebi njo,vsaj pri meni je tako......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pri meni je tak,da kje se jas vozim kolko se,in vem kje so lahko radarji,tak da tam pazim......drugace pa gasa.... :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojega kolega so dobli na radar 137kmh...pa so mu zaplenli, vse dele original no3, tiste dele ko je mel prej not jih ni dobil nazaj....pa še kazen je plačal tako da :wacko:

aja edino avspuh (gianellija) so mu gor pustli

mogoče ker ve kaj naredijo s tistimi deli ki jih poberejo vn z skuta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!