Skoči na vsebino

Stanovnik pri nas - sr, 12.03.03


Priporočene objave

Pa najlepsa hvala tistim, ki so vceraj kljub temu, da smo imeli pomembnega gosta, veselo na ves glas klepetali in se krohotali, da se vprasanj, ki smo jih postavljali ni cisto nic slisalo.

Eni, ki jih ni zanimalo so bli fer in so sli klepetat ven oz. dol, enim se je pa sladko jebalo. Hvala vam.

Tadej

Hvala za zahvalo - spodaj je bil super pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pa seveda vsem vam motosvetovcem, ki ste se v izjemnem številu udeležili zadeve... a je kdo štel? Nas je bilo tam okrog 100...

Vsekakor preveč za tisto "luknjo", zraka pa premalo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za zahvalo - spodaj je bil super pir.

yep,pa še poklepetati se je dalo.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo srečo, da je Stanovnik tako zelo kul tipo in se bo verjetno naslednjič kljub tistim rezgetalom v ozadju spet odzval povabilu. Jaz se na njegovem mestu gotovo ne bi.

Če bi se tisti, ki so se drli v ozadju in se jim je jebalo za Stanovnika lepo vsi po vrsti spokali v spodnje nadstropje, bi bilo življenje zdoraj mnogo prijetnejše!

Brez ozvočenje bi se šli lahko samo branje iz ustnic.

Bravo prinašalcu ozvočenja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo srečo, da je Stanovnik tako zelo kul tipo in se bo verjetno naslednjič kljub tistim rezgetalom v ozadju spet odzval povabilu.

Res zelo zelo nevljudno so se nekateri režali v ozadju... zanimivo je bilo, da so trije lai štirje preglasili hočkotovo xxx watno ozvočenje.

Drugič raje ostanite doma..

Kakorkoli že, kapo dol Miranu. Spoznali smo njegovo letošnjo (in tudi siceršnjo) zgodbo...

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli že, kapo dol Miranu.

Prebral in gledal na TV sem že precej intervjujev z Miranom Stanovnikom, tokrat pa sem ga imel prvič priložnost poslušati v živo. Ne le, da je vrhunski športnik, je tudi velik človek - iskren, pošten in jasnih misli. Hvaležen sem Miranu za obisk, predavanje in odlične odgovore na naša vprašanja. Upam, da nas bo še obiskal - ne glede na res nevljudne "back vokale".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste pa tako paniko zagnal zarad ozadja ... saj ni blo tko grozn .,.. lahko bi pa rekli, pa bi navil ozvočenje do amena ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem imel tud prvič priložnost Mirana poslušat v živo - res je prava legenda :D !

Se pa strinjam z ostalimi,da so bli eni zadej mal preveč glasni, vendar se Miran ni pustil zmotit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, naj se pohvalim, da sem med tistimi srečneži, ki so imeli priložnost Mirana doživet na Motosvetovi sredi že tretjič. Vsakokrat se pa veselim njegove pripovedi. Tokrat je pa bilo še toliko bolj fajn, ker je bilo tudi ozvočenje in je imelo možnost večje število ljudi slišat kaj pripoveduje in ne samo tisti v neposredni bližini.

Nekaj časa sem bila čisto spredaj, potem pa sem šla malo bolj v ozadje pa sem še vedno vse slišala, kar je imel Miran za povedat. Kakih motečih glasov (priznam) sploh nisem opazila.

Čelado dol pred Miranom in hvala tistim, ki ste zrihtali ozvočenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelado dol pred Miranom in hvala tistim, ki ste zrihtali ozvočenje.

... a si mislila ... khmmm :oops: :oops: 8) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Dec je v LJ. V sredo pridem v OLP. S seboj bom imel prenosnika s slikami. Ce je kaksna moznost, da se da projecirat na vecje, bi bilo ok ce pa ne pa tudi ok.

Kdaj se normalno dobite? Mislim, da okoli 20:00. ??

LP

Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah vem da ima možnost suzuki dobit projektor pa mislim da tud še kdo drug! Mogoče se bo kdo javil :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo pa upajmo da čim prej spet pride v OLP s kkšne dirke in 4h dolgo kaseto :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da ni dirku v Pordenonu.

Bolj težko bi... z zlomljenima rebrama in luknjo v prsni mišici... :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No' date=' naj se pohvalim, da sem med tistimi srečneži, ki so imeli priložnost Mirana doživet na Motosvetovi sredi že tretjič. quote']

Eh, jaz ga pa vidim skoraj vsak dan v liftu mojga bloka in ga tako doživljam še-pa-još :) Mislim, njega in njegovo zgledno parkirano landcruiserko ...

Pa še en hec si dovolim:

ženske: ne samo čelado, tudi gate dol pred Stanovnikom :) 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!