Skoči na vsebino

Letalske karte do Pariza


Priporočene objave

A mogoce kdo ve, kako bi se dalo dobiti kaksen cenejsi let kot je 158.000 SIT od Ljubljane do Pariza od 8.-11. aprila 2003?

Lahko tudi iz trsta, Celovca in podobno, pa da me vse skupaj pride cenejse?! Ryanair leti iz Milana, ampak po vseh preracunavanjih pride skoraj isto (najem, parkiranje, taksi in podobno)... Vsi drzavni prevozniki imajo cene drazje kot Adria Airways... tako da Austrian in Alitalia odpadeta....

Ima kdo kaksno resitev? Hvala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa skor ne verjamem, da se ne bi dalo dobit kakega prostega sedeža na kakem čarterju :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce vkljucim spanje sob-ned, pride karta 67.000 SIT. Ampak to me ne zanima... zanima me samo med tednom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi leteti preko Zuricha ali Frankfurta. Utegneš sicer nekaj časa čakati na povezavo, vendar pride lahko dosti ceneje. Prijatelj je iz Pariza priletel z agencijo Wasteels, ki pri nas skrbi samo za železniške karte. Letel je pa s Swiss airom in je bilo menda 30 ali 40 % ceneje kot direkten let z Adrio. Je pa tega že nekaj let in ne vem, če še drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!