Skoči na vsebino

Definicija zenske


Priporočene objave

Sposobnost rojevanja - po moje je to prekletstvo rojevanja... nosis nekaj 9 mesecev, ven gre iz tebe z nenormalno bolecino pa se garancije nimas, ce ti izdelek ni vsec...

Nevednež! Ne govori o rečeh, ki jih ne poznaš :evil: :evil: :evil:

Kako ne vem, k da nisem se nikoli na trdo sral :>

(pa ne me prevec resno jemat - ne maram otrok)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sposobnost rojevanja - po moje je to prekletstvo rojevanja... nosis nekaj 9 mesecev, ven gre iz tebe z nenormalno bolecino pa se garancije nimas, ce ti izdelek ni vsec...

Nevednež! Ne govori o rečeh, ki jih ne poznaš :evil: :evil: :evil:

Kako ne vem, k da nisem se nikoli na trdo sral :>

(pa ne me prevec resno jemat - ne maram otrok)

ok time out... einherjer probi stisnit lubenico iz limone potem pa povej kolk te je vse bolelo... :twisted:

(lepo da priznas) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne me prevec resno jemat - ne maram otrok)

Vegetarianec :?: :?:

Ne, ampak ne maram tega mehkega/mastnega mesa - tudi odojki mi ne disijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo...šovinizem ni ravno enostranska zadeva....za vsako stvarjo je pošten razlog...vzgibi so morda zgrešeni ampak pripeljejo do rezultata...

Dejstvo pa je, da za "kvazi" feminizmom in zavzemanju za "ženske" pravice in "žensko" enakopravnost stoji največkrat frustracija zaradi:

-pomanjkanja "ženske" samozavesti

-slaba izkušnja z moškimi

-odpor do organskih stvari

-vse zgoraj našteto v enem paketu

-nezmožnostjo sproščanja...kjerkoli

Feminizem je poudarjanje lastne nesposobnosti.

Zakaj trdim to z vso suverenostjo? Zaradi čisto razložljivih stvari. Moške poganja testosteron. Ženske estrogen. Vsak ima malce drugega in več prvega.

In če pri moškem testosteron aromatizira, nastane estrogen in "ženski" svet je kot na dlani. Po domače - tečen si kot prehlajena, zafrustrirana, PMS nadloga. Jebiga, treba se je gledat in treba je druge videt.

In probat razumet.

Če pa je v ženski skrit moški se pa absolutno vdam. Potem so stvari samo še bolne in 9mm welcome....in obratno.

Sieg!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem ali sem neumen ali kaj ker vstopam v tole debato ali kaj - karkoli rečeš, te šavsne ena ali pa druga stran :lol:

Menim, da so ženske nekaj najlepšega na svetu: rad jih gledam, voham, slišim (res, da ne čisto vsega in vedno :? ), čutim, okusim in se včasih počutim kar pijan v njihovi družbi...

Ampak ne z vsemi :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seksizem s strani moškega lahko izvira iz obdobja predšolskega otroka, ko se otrok znajde v Ojdipskem konfliktu (po Freudu). Ker sta ljubezen do matere in sovraštvo do očeta za superego nesprejemljivi občutji, otrok (praviloma) ta konflikt razreši tako, da se identificira z očetom. To je ugodna in "pravilna" razrešitev. Ta identifikacija pa lahko pelje v takšen ekstrem, da otrok zasovraži mater in se pretirano identificira z moško vlogo. To se lahko zgodi na podlagi nizkega samospoštovanja, tiranskega očeta ali drugih vplivov okolja. Takšno stališče se lahko potencira še v adolescenci, se utrdi in nato lahko postane trajna osebnostna poteza. Dodaten dejavnik je, da je takšen moški skoraj vedno razočaran v partnerskih zvezah in so za vse hudo krive ženske. Začaran krog je v tem, da v zvezo vztopa z že izoblikovanimi stališči in vzroci vedenja, ki neugodno vplivajo na potek partnerstva (razen če najde takšno žensko, ki uživa v stalnem zaničevanju).

tole je bila nekakšna schnellkurs psihoanaliza - upam, da nisem preveč naložil. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, nekako si opisal vse simptome zasvojenca :P

To je pa tako, če nimaš droge... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem ali sem neumen ali kaj ker vstopam v tole debato ali kaj - karkoli rečeš, te šavsne ena ali pa druga stran  :lol:

yep,....nekako kot tanek led,a ne?....... :wink:

Menim, da so ženske nekaj najlepšega na svetu: rad jih gledam, voham, slišim (res, da ne čisto vsega in vedno  :? ), čutim, okusim in se včasih počutim kar pijan v njihovi družbi...

Ampak ne z vsemi  :twisted:

se strinjam...na kratko boginje.....samo ko bi jih človek lahko razumel... :roll: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a znate še kaj druga ko nas obirat ?! 44grrr.gif

koliko si ze stara? .....ko bos v "obiralni" starosti se pa zopet oglasi.... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a znate še kaj druga ko nas obirat ?! 44grrr.gif

Ne.

Skoz razmišljam o ženskah. Potem pa o motorjih. Potem pa o ženskah. Potem pa o ženskah na motorjih. In vse variacije na temo. Vedno so pa zraven ženske :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ne.

Skoz razmišljam o ženskah. Potem pa o motorjih. Potem pa o ženskah. Potem pa o ženskah na motorjih. In vse variacije na temo. Vedno so pa zraven ženske  :lol:

AUČ....pa potem sploh kaj spiš,ko razmišljaš o tako lepih stvareh......

HINT: dodaj motorju z žensko še saksofon,pa potem probaj zaspati,če lahko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znamo, pa ti ne bomo pokazali. Bi utegnil IKE postati tečen.

veeeeeeeeš kaj ti .... le zakaj bi on bil tečn .... on je mirne narave .... :P :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a znate še kaj druga ko nas obirat ?! 44grrr.gif

koliko si ze stara? .....ko bos v "obiralni" starosti se pa zopet oglasi.... :twisted:

OBIRALNI STAROSTI ?! Zaj pa ti men nekaj povej .... Ti maš kaj proti meni al se mi samo zdi da se vedno nekaj na mene spravlaš ?! :evil: :evil:

P.S.: Beseda "NAS" je mišlena kot vse ženske nasploh ne ravno mene al pa kaj .... :evil: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znamo, pa ti ne bomo pokazali. Bi utegnil IKE postati tečen.

veeeeeeeeš kaj ti .... le zakaj bi on bil tečn .... on je mirne narave .... :P :roll:

A potem se štajerska IKEbana ne imenuje po njem :?: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a znate še kaj druga ko nas obirat ?! 44grrr.gif

koliko si ze stara? .....ko bos v "obiralni" starosti se pa zopet oglasi.... :twisted:

OBIRALNI STAROSTI ?! Zaj pa ti men nekaj povej .... Ti maš kaj proti meni al se mi samo zdi da se vedno nekaj na mene spravlaš ?! :evil: :evil:

P.S.: Beseda "NAS" je mišlena kot vse ženske nasploh ne ravno mene al pa kaj .... :evil: :x

Joj si lušna, ko se tkole jeziš ... si še mala a ne :twisted: ... sej bo boljš, sam da bo čez legalnih 18 ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a znate še kaj druga ko nas obirat ?! 44grrr.gif

koliko si ze stara? .....ko bos v "obiralni" starosti se pa zopet oglasi.... :twisted:

OBIRALNI STAROSTI ?! Zaj pa ti men nekaj povej .... Ti maš kaj proti meni al se mi samo zdi da se vedno nekaj na mene spravlaš ?! :evil: :evil:

P.S.: Beseda "NAS" je mišlena kot vse ženske nasploh ne ravno mene al pa kaj .... :evil: :x

Mislim, da Ice nima nič proti tebi, ampak govora je bilo o ženskah, ti pa si (roko na srce) še otrok (kar pa v resnici nič slabega), torej .... :wink: :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he. Tale naša bauca me pa vedno bolj na Vrtnico spominja. :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!