Skoči na vsebino

Definicija zenske


Priporočene objave

No zdej pa mene zanima kok smo kej stare (beri mlade) motosvetovke gor na forumu? :)

Ajde da jest začnem, sm 25........ rosno mlada pupika!!!!

LP Tjaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a znate še kaj druga ko nas obirat ?! 44grrr.gif

koliko si ze stara? .....ko bos v "obiralni" starosti se pa zopet oglasi.... :twisted:

OBIRALNI STAROSTI ?! Zaj pa ti men nekaj povej .... Ti maš kaj proti meni al se mi samo zdi da se vedno nekaj na mene spravlaš ?! :evil: :evil:

P.S.: Beseda "NAS" je mišlena kot vse ženske nasploh ne ravno mene al pa kaj .... :evil: :x

to ti bo ata razlozil....... da se ne vmesavam v vzgojo tujih otrok. :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he. Tale naša bauca me pa vedno bolj na Vrtnico spominja.  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ah ... ni šans ... Vrtnica je bistveno bolj ""pametna"" :!: :twisted: :wink: ... in utrgan cvet :oops: 8) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he. Tale naša bauca me pa vedno bolj na Vrtnico spominja.  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ah ... ni šans ... Vrtnica je bistveno bolj ""pametna"" :!: :twisted: :wink: ... in utrgan cvet :oops: 8) :)

Bolj pametna ?!?!

Hvala ...... :roll: :shock: :? :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a znate še kaj druga ko nas obirat ?! 44grrr.gif

koliko si ze stara? .....ko bos v "obiralni" starosti se pa zopet oglasi.... :twisted:

OBIRALNI STAROSTI ?! Zaj pa ti men nekaj povej .... Ti maš kaj proti meni al se mi samo zdi da se vedno nekaj na mene spravlaš ?! :evil: :evil:

P.S.: Beseda "NAS" je mišlena kot vse ženske nasploh ne ravno mene al pa kaj .... :evil: :x

to ti bo ata razlozil....... da se ne vmesavam v vzgojo tujih otrok. :wink: 8)

Kaj mi bo razložo?! :x :x :twisted: :x :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a znate še kaj druga ko nas obirat ?! 44grrr.gif

koliko si ze stara? .....ko bos v "obiralni" starosti se pa zopet oglasi.... :twisted:

OBIRALNI STAROSTI ?! Zaj pa ti men nekaj povej .... Ti maš kaj proti meni al se mi samo zdi da se vedno nekaj na mene spravlaš ?! :evil: :evil:

P.S.: Beseda "NAS" je mišlena kot vse ženske nasploh ne ravno mene al pa kaj .... :evil: :x

Joj si lušna, ko se tkole jeziš ... si še mala a ne :twisted: ... sej bo boljš, sam da bo čez legalnih 18 ... :D

Ti bom jaz dala lušna ja .... sam da te vidim .... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da Ice nima nič proti tebi, ampak govora je bilo o ženskah, ti pa si (roko na srce) še otrok (kar pa v resnici nič slabega), torej .... :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Ja veeeem jaz to !! :?

Sej nisem misla nič takega no .... najbolš da sploh neham pisat na forum .... :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he. Tale naša bauca me pa vedno bolj na Vrtnico spominja.  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ja, kje pa je Vrtnuljčica? :twisted:

Jo je baubau odneso --> kaj je niti na babji shod ne bo?

Mogoče bi lahko Bauca in Vrtnica imeli posebno sekcijo :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:!:  :twisted:  :wink:  ... in utrgan cvet  :oops:  8)  :)

Wanna bet? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Mogoče bi lahko Bauca in Vrtnica imeli posebno sekcijo  :idea:

In kakšna sekcija naj bi to bila .... ?! :oops:

Podmladek :) --> obe sta zelo mladi, približno 14 let -

Bauca, ti kar tako lepo počasi naprej :) Pa tavelke punce poslušat (jaz jih tut zmer poslušam, ko mi kaj rečejo :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti bo ata razlozil....... da se ne vmesavam v vzgojo tujih otrok. :wink:  8)

Kaj mi bo razložo?! :x :x :twisted: :x :x

smiri zifce...... ko bo cas bo cajt. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he. Tale naša bauca me pa vedno bolj na Vrtnico spominja.  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ah ... ni šans ... Vrtnica je bistveno bolj ""pametna"" :!: :twisted: :wink: ... in utrgan cvet :oops: 8) :)

Bolj pametna ?!?!

Hvala ...... :roll: :shock: :? :x

saj to ni nujno bolje ... sploh sem pa uporabil DVOJNE ""narekovaje""... a veš ... :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ne.

Skoz razmišljam o ženskah. Potem pa o motorjih. Potem pa o ženskah. Potem pa o ženskah na motorjih. In vse variacije na temo. Vedno so pa zraven ženske  :lol:

AUČ....pa potem sploh kaj spiš,ko razmišljaš o tako lepih stvareh......

HINT: dodaj motorju z žensko še saksofon,pa potem probaj zaspati,če lahko......

Tale s saksofonom je pa deep :lol: Zazanavam nekakšen globlji pomen tega seksofona, ups! pardon - saksofona. :P

bmw - ti že veš, da zadnje dni nisem imel težave s spanjem... razen, da ga je blo premalo :silly: :sleeping:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he. Tale naša bauca me pa vedno bolj na Vrtnico spominja. :twisted: :twisted: :twisted:

ah ... ni šans ... Vrtnica je bistveno bolj ""pametna"" :!: :twisted: :wink: ... in utrgan cvet :oops: 8) :)

Bolj pametna ?!?!

Hvala ...... :roll: :shock: :? :x

saj to ni nujno bolje ... sploh sem pa uporabil DVOJNE ""narekovaje""... a veš ... :wink: :arrow:

Oproščeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!