Skoči na vsebino

Mr.EVIAN!


J

Priporočene objave

Z lahkimi srčki sva odšla na kavico. Pravzaprav bi si lahko privoščila cele galone kavice. Prišparala sva namreč par mio. toloresov! B)

Hvala, Mr. Peugeot.

V zadevi Peugeot priporočam Modri Lev in gospodiča Marka Lipužiča... Prodajalec, ki se posveti z dušo in telesom vsaki stranki. Tudi pojmi, kot so popust, ugodnost, želja stranke in podobni mu niso tuji.

In še več - vse skupaj opravi s prijaznim nasmehom na obrazu, tako da res ne vem, kako je lahko postal prodajalec avtomobilov. No ja, tudi Jerry Lewis je prodajal avtomobile v Arizona Dreamu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: kugllagerji, :lol: .....si verjetno misli (bom dobil plačo, pa če ti kaj kupiš ali ne, če bom prijazen ali ne, si bom kr raje kugllagerje rolal, who gives a rats ass?).....kugllagerji hahaha.......haha.....haha.....

Mam pa eno kratko zgodbico, ki mi jo ljudje večkrat povejo, da so slišali, meni se je pa dejansko zgodila! Nekaj let nazaj sem kupil fotoaparat v Kobe na Japonskem. Zelo prijazen prodajalec mi je postavil na pult štiri podobne kamere v istem cenovnem razredu. Odločim se za Minolta 303Si Super, malo se scenkamo, done deal. Prodajalec gre po skladiščih, da mi najde kompletno dokumentacijo za ta model, zraven mi prinese še torbico, par filtrov in rolo filma. Te zadnje dodatke vse zastonj v znak dobre volje. Skupaj pogledava če so zraven vsa navodila itn...in prideva do zaključka, da ni zraven prilozenih navodil za točno ta 303Si-Super, temveč za 303 brez teh oznak , oz. prilozena so bila navodila za en model brez nekih funkcij......V tem trenutku se mi začne gospod prodajalec na vse pretege opravičevat in mi zagotavljat, da so oni odgovorni zato in, da mi bojo to uredili v najkrajšem času. Prodajalec je začel prepisovati vse moje podatke iz passporta in mi vmes povedal, da mi bojo poslali mednarodno garancijo z manjkajočimi navodili na moj domači naslov. Ah nič, meni se je mudilo na pivo, se zahvalim in grem slikat Japončke kako igrajo pachinko.

Čez nekaj mesecev pridem domov in me čaka pošta poslana direkt iz fabrike, in ne od prodajalca, kar bi sicer pričakoval! V veliki debeli tabac koverti pa najdem ta prava navodili za moj aparat, dodatne brošure in naslednjo izjavo natipkano z mehanskem tipkalnem stroju:

(prepisujem)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Sir.

Thank you very much for your purchasing Minolta 303Si SUPER

at your recent visit to Japan.

We are pleased to enclose herewith the INTERNATIONAL

WARRANTY CERTIFICATE.

We beleive that you will enjoy many good pictures and be

satisfied with Minolta.

Very truly yours,

Minolta Co.,Ltd.

Tokyo Japan

NS Takanawa Bldg., 19-13 Takanawa 2-chome, Minatoku, Tokyo 108, Japan

---------------------------------------------------------------------------------------------------

To je odnos, ne pa :lol: Kugllagerji :rolleyes: !Vem kje ne bom kupoval peugeota, če še kdaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa odslej kupoval samo še japonske piđoje znamke minolta, zlasti če jih bo prodajal gospod Marko Lipužič osebno, z dušo in telesom. Problem rešen. B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja,ce bi jih (pezoje namrec) prodajala recimo mlajsa sestra,ali vsaj fletna sodelavka,gospoda M.L. bi tisto z "duso & telesom" jaz osebno lazje ......recimo..... "prenesel". :)

dottore saj vem,da spet cepim dolge,raznobarvne,mikroskopsko tanke valje s najzgornejse "okoncine".... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padrino, ne boste verjeli, tudi mene je takoj zbodla tista malenkost "z dušo & telesom"

Po sistemu beseda-ni-konj sem se obrnil na Symčija, pa mi je rade volje pojasnil, da je duša sicer res od g.Marka, telo pa od ene druge...osebice

Sem si seveda mislil:"No, to bi pa mogoče šlo."

Na dolgo razglabljati o tem na forumu pa nekako nisem hotel. Ni v moji naturi, če se razumeva. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pepi:

Lahko bi bilo tudi takole, ko sta pristopila k prodajalcu, bi vas ta sprejel z begajočim pogledom, večji del uprtim v tla in bi še z rokami okoli nog mize in stola šaril, upajoč da bo stvar le našel. Nakar bi vidva prijazna kot sta, pokleknila in pomagala presneto stvar iskati, no ko od tega iskanja ne bi bilo nobenega učinka, tako z njegove kot z vajine strani, bi se prijazni prodajalec zravnal in rekel: "nič ne de, bom pa drugo naredil".

In nadaljeval tam, kjer sta ga vidva na začetku opazila.

Kakšenkrat je vse stvar timinga.

Tudi pri proizvodnji kugellagerjev

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padrino, ne boste verjeli, tudi mene je takoj zbodla tista malenkost "z dušo & telesom"

Po sistemu beseda-ni-konj sem se obrnil na Symčija, pa mi je rade volje pojasnil, da je duša sicer res od g.Marka, telo pa od ene druge...osebice

Sem si seveda mislil:"No, to bi pa mogoče šlo."

Na dolgo razglabljati o tem na forumu pa nekako nisem hotel. Ni v moji naturi, če se razumeva.  :)

jah........ tudi v nepovedanem je veliko povedanega.maj mistejka tu mejka..... habibibati ga.....

sem ravno moker ratal danes...... natancno ene 5-krat..... vse za vecje dobro seved

(......ali iz ciste lenobe; seminidalodezneganavlectipress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem ravno moker ratal danes...... natancno ene 5-krat.....

Tole je pa informacija, ki me žalosti :(

Yst sem pa suh, veste. Že od zgodovinskega solorajderskega vobčesojuznega kongresa naprej. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Z veseljem vam sporočam, da se je danes zgodil Mr.Malgaj! :)

Zgodil se je pa na naslednji način:

leva šipa mojega priljubljenega twingića se je odločila, da hoče štrajkati. To pa počne tako, da navzdol gre, navzgor pa le ob izdatni pomoči. Ni ravno, da bi se človek ob tla metal, pa vendar...

In ker me je danes pot vodila ravno mimo Renault Malgaja na Tržaški cesti v Ljubljani, se mi je utrnila misel, da bi mi tam utegnili pomagati. Rečeno-storjeno. Parkiram twingića in se bodro utaborim ob sprejemnem pultu. Na drugi strani nikogar. Nekaj opajacenih mehanikov se je sicer spreletavalo tam okoli, vendar po vsem videzu niso bili pristojni za moj primer.

Stojim takole potrpežljivo kakih 5 minut in si požvižgavam. Dan je bil lep, mudilo se mi pravzaprav ni in takole potihceno me je začelo celo zanimati, če se bo kdo sploh zmenil zame. In res se je. Eden od opajacencev, čeden, plavolas primerek moškega spola, ki se je že parkrat spreletel skozi sprejemno pisarno, se je naenkrat postavil na drugo stran šanka in postal "uradna oseba". Po vsem sodeč je imel pomembne opravke z anteno svojega mobitela, vendar mi je dal z mimiko vendar znak, da smem govoriti. Nisem si pustil 2x reči, v skopih besedah sem pojasnil svojo zagato. Odrešitev je bila bliskovita:

"Vodila so fuč. Nimamo jih na zalogi."

In se je posvetil svojim nohtom, ker je z anteno očitno že opravil.

"Hvaljen Jezus!" sem rekel in odšel, olajšan, da ni hujšega. Dan je bil še vedno lep.

In tule je sporočilo za Mr.Malgaja:

Mirno se posvečajte svojim nohtom in svoji anteni, jaz vas ne bom več nadlegoval. Niti s servisi niti z nakupom kakega avtomobila. Oprostite da sem vas motil in zbogom. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa veš da si bil ti na predpraznični dan na servisu in so vsi bili z mislim že drugje samo pri tvojih steklih ne. Mogoče bo po praznikih drugače. Mogoče te bodo bolj upoštevali če si kupiš vsaj Vel Satisa. Mogoče bo bolje da zamenjaš servis, ali pa bognedaj avtomobilsko znamko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa veš da si bil ti na predpraznični dan na servisu in so vsi bili z mislim že drugje samo pri tvojih steklih ne. Mogoče bo po praznikih drugače. Mogoče te bodo bolj upoštevali če si kupiš vsaj Vel Satisa. Mogoče bo bolje da zamenjaš servis, ali pa bognedaj avtomobilsko znamko.

Aha to bo to, zato sva z mojim dragim v torek v bufu v Mercator centru KP ene 10min sedela za mizo, upajoč, da naju postrežejo z željenimi napitki in ko sva nič hudega sluteč pomahala natikarju, ki je letel mimu naju že enih desetič, naju je le-ta pogledal nekako takole :angry: in zažvrgolel: "ja, ja, ja ... dejta no ... " ter odfrčal dalje ... midva sva pogledala nekako tako :blink: ali celo tako :wacko: ... vstala ter s suhimi usti odpujsala domov, kjer sva si natočila v kozarce sok iz granatnega jabolka in uživala drug ob drugem v domači dnevni sobi ... leteči natikar je naredil dobro delo, kajti imela sva se blazno fajn in pila sok, ki ga njihov buf itaq ne premore :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tule je sporočilo za Mr.Malgaja:

Mirno se posvečajte svojim nohtom in svoji anteni, jaz vas ne bom več nadlegoval. Niti s servisi niti z nakupom kakega avtomobila. Oprostite da sem vas motil in zbogom

ja jebi ga...si bil na napačnem mestu ob napačnem času...sicer malagaja ne poznam ampak razumem tvojo ogorčenost in podpiram tvoj sklep.....pri Pleškotu je situacija do sedaj uporabljenih storitev bila na čisto nasprotni ravni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!