Skoči na vsebino

J.R.R. Tolkien in vse o Ardi


Priporočene objave

Le tako naprej, Teya!!!

Torej nas je že šest! Cool...

Hehehe... ne preveč na glas govorit da LOTR berem namesto tečnih knjig za izpite... Bom kregana ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, Teya... sej sm čist potih napisal B)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ok, profesor, ne se jezit! :D

Sem samo hotel spodbost in spomnit, če to še velja oz. če je prišlo do kakšnih sprememb.

Lep pozdrav vsem! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda, ni blema :) Sam mal vas hecam. Bomo kaj dorekli s tem v zvezi še v soboto na FS XVI, velja? A pridete, Middle-earthovci?

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda, ni blema :) Sam mal vas hecam. Bomo kaj dorekli s tem v zvezi še v soboto na FS XVI, velja? A pridete, Middle-earthovci?

Namarie.

Jest ne. Žal. Naslednja dva vikenda sem še popolnoma zasedena. :( :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, nisem mogel priti (čeprav sem imel namen) - nekaj je prišlo vmes...

Somo kaj dorekli kar kakšno sredo v OLP-u, če ste za.

Lep pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hola!

Torej, Middle-earthovci, sobota in s tem naš piknik se bližata. Včeraj sem spet malo skočil do Rabeljskega jezera, želel sem namreč preveriti, kako je tam s kurjenjem v naravi pri toliko požarih. Heh, še dobro da sem vprašal - povedali so mi, da se sme zakuriti le z dovoljenjem nekakšne gozdarske službe, ki izdaja dovolilnice (najbrž ob hudih varnostnih ukrepih). In glede na to, da se je kmalu potem fajn pokadilo iz bližnjega gozda, pa helikopter hitro gasit pa to... bo težka z dovoljenjem :(

To mi baš nebi, se mi zdi, zato sem poiskal eno malo gostilnico na "začetku" jezera, kjer lahko kaj pojemo (do 20 ure zvečer), potem zaprejo. Spimo pa lahko na drugi strani zalivčka kjer je en mali polotok, porasel z drevesi in na sredi je ostanek nekakšnega stolpa... kar cool... Tam bi lahko kakšne lučke pržgal in čvekal dokler nam paše :rolleyes: (mam slike samo jih nimam kam dat, da bi jih lahko videli - bom prinesel v sredo s seboj v OLPa).

Druga varianta (bolj rezerva) pa je Soča malo naprej od Tolmina (tudi slike).

Malo premislite in napišite kako se vam zdi tole (če ma kdo kaj placa na Netu mu lahko pošljem slikce da se bomo lažje odločili). Dorečemo v sredo zato le pridite.

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal galerija ta hip ne dela (al pa sem jest preneumen, kar je seveda tudi možno), tako da bom prinesel slikce pokazat v sredo v OLPa.

A ste potem vsi za to, da se dobimo v soboto popoldne na obali pri tisti gostilni, tam večerjamo in se kopamo/čvekamo/zabavamo/spimo na (pol)otočku? Dejte kakšen glas...

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se sliši Rablejsko jezero prav super, čeprav bom močno pogrešal taborni ogenj... A se mogoče lahko prešvercamo s kakšnimi svečami ali bakljami?

Stolp?! Kaj lepšega si sploh lahko želimo?

Torej, jezdeci Rohana: zajahajte svoje konje in gremo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo, pa sem dočakal še navdušenje :D

Torej tudi meni manjka nekakšen plamen, delam na tem, da bi imeli nekaj... Sporočim, ko bom videl kako tista reč izgleda.

Poročam jutri, v sredo, v OLP.

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Z velikim veseljem vam sporočam, da sem končno (tik, a še vedno pred 1.TSSMSLME!!!) dobil naročeno knjigo Roberta Fosterja, The complete guide to Middle-earth. Bom imel v soboto s seboj :D !

Se vidimo zvečer v OLPu, zaradi drugih obveznosti pridem šele okoli 21 ure.

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hej, a ni babji shod na en drug vikend? Vem, da sem pri določanju datuma prav posebno pazil, da na "naš" vikend ne bi bilo nič drugega (OK, razen kakšen zbor, ampak to mi ni pomembno)...

Se bomo zmenili zvečer v OLPu.

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

V sredo zvečer v OLPu se nismo nič zmenili: prišla sta le Mačica in Ein (s 1/2) in še onadva le odpovedala udeležbo... :rolleyes:

Piknika torej ne bo, morda kdaj drugič.

Mejte se :D

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res škoda, da je odpadlo!

Jaz sem bil čisto pripravljen na odhod, ko me je Alla (moja predstavnica za stike z javnostjo B) :D ) obvestila, da odpade.

V OLP pa nisem prišel, ker me tam ne boste več videli (iz osebnih razlogov...).

Tako, da res škoda, ker ni šlo ta vikend... mater, 50% interesentov ti odpove (beri: 2) <_<

Jaz sem še zainteresiran, tako da kar se mene tiče se lahko začnemo pogovarjat za naslednji termin (lokacija pa jaz ne bi spremnijal)

Lep pozdrav vsem in lepe sončne vožnje vam želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo, še uradno sporočam da je zaradi ponovnega zanimanja določen nov datum 1.TSSMSLMEja:

sobota, 5. julij 2003

na Rabeljskem jezeru. Tja se lahko (po želji) peljemo skupaj, lahko pa se do ene četrte ure popoldne dobimo kar tam, kakor vam drago. Napišite, kaj bi.

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi samo poročajte, kdaj bo zares, da vas pridem pogledat kolk ste luštni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil čisto pripravljen na odhod, ko me je Alla (moja predstavnica za stike z javnostjo B) :D ) obvestila, da odpade.

Aja?????? :blink: :blink: Od kdaj pa? Pa kolk mam plačano???? :blink:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo, še uradno sporočam da je zaradi ponovnega zanimanja določen nov datum 1.TSSMSLMEja:

sobota, 5. julij 2003

na Rabeljskem jezeru. Tja se lahko (po želji) peljemo skupaj, lahko pa se do ene četrte ure popoldne dobimo kar tam, kakor vam drago. Napišite, kaj bi.

Namarie.

Jaz sem za ta datum.

Predlagam pa, da se peljemo ločeno in dobimo tam. Iz popolnoma tehničnih razlogov. Katana in Sportster pač ne gresta ravno skupaj glede vožnje :D

Mi boš pač natančno razložil kje to je in štartam tri ure pred vami, da se naenkrat dobimo tam :lol:

Hotschko, ti kar pridi pogledat! Bomo imeli tudi mrzlo pivo! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Maca, skoraj čisto natančno si zadela :)

1.TSSMSLME = prvotradicionalnosvetovnosrečanjemotosvetovcevljubiteljevmiddleeartha

ti pa si napisala "prvotradicionalnosvetovnosrečanjemotoristovljubiteljevmiddleeartha" - close enough :D B) .

Namarie.

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Jaz sem za ta datum.

Predlagam pa, da se peljemo ločeno in dobimo tam. Iz popolnoma tehničnih razlogov. Katana in Sportster pač ne gresta ravno skupaj glede vožnje  :D

Mi boš pač natančno razložil kje to je in štartam tri ure pred vami, da se naenkrat dobimo tam  :lol:

Hotschko, ti kar pridi pogledat! Bomo imeli tudi mrzlo pivo!  ;)

Hola!

Mustang, ni blema.

Do prelaza Predel najbrž znaš, ko se potem spustiš po italijanski strani Predela pa prideš točno do jezera, ni druge poti. Tam je na levi strani med drevesi en parkplac in dostop do jezera. Tam bodo naši motorčki, mi pa malo niže na plaži/zalivčku/debeloj senki :blink: :rolleyes: :D ... Če pa boš slučajno prišel do križišča se spomni, da smo zmenjeni kakih 50 m nazaj :D ...

OK?

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!