Skoči na vsebino

J.R.R. Tolkien in vse o Ardi


Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Hola!

Dan D se bliža, do sobote in našega dolgo napovedanega JRRT piknika (oz uradno je to 1. TSSMSLME) gremo le še trikrat spančkat :D

Kdo bo prišel? Včeraj sta se mi žal spet odjavila Einherjar in sopreproga, tako da bi se blo fajn mal preštet. Prosim vse ki pridete, da tule napišete.

Jest mam namen po pikniku v nedeljo zjutraj izletek podaljšat v Dolomite (do torka - če bo le vreme), tko da če nobenega ne bo mi rajši zdej povejte, da se že v soboto zapeljem malo bližje Dolomitom.

Namarie.

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi vas z veseljem obiskal, ker se bom predvidoma klatil po tistem koncu. Grem po nakupih v Beljak, nazaj grede bi pa itak lahko šel čez Predel. Ne bom pa dolgo ostal, ker mam zvečer obveznosti - sestanek Franja in prijateljičina tridesetletnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Lucky, prjatu, izgleda da sva edina, ki bi prišla tja :unsure: ...

Mogoče bi bilo bolje, da grem jest s tabi v Beljak, bi moral kupiti spalno srajčko/pelerinco za mojo Suziko (tastaro mi je raztrgala nevihta v San Marinu) in se potem podam naprej v Dolomite? Hmmm...

Torej JRRT druščina, se vidimo/piknikiramo enkrat drugič.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ, dopusti so, pa gre folk raje proti tavelki mlakuži. :P Če hočeš v Beljak, me pokliči, jaz bom startal iz Kamnika okoli 10. - 10h30. Mam zjutri napovedan en obisk, pa prej ne morem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se žal nisem prej oglasil, ker sem včeraj ponoči prišel z morja...

Stvari so prav sumljivo naključne :P

Z bmw-jem se pogovarjava, da greva jutri dopoldne v Beljak v Hein Gericke, jaz grem pa potem popoldne tudi na sestanek od Franje. Tako, da bi mogoče vseeno lahko kaj uskladili...

Če pa Einherjerja in Mačice spet ne bo, nam pa spet pade udeležba za (in na) 50%. Pa še vreme...

Upam, da bo to sporočilo prebrano še ob pravem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hja, uživajte v Heineju G., jest grem zjutraj še v trgovino potem pa (mimo Rabeljskega jezera) v Dolomite. Z malo sreče bom po zvoženih kakih 7 prelazih spal v Canazeiju :D

V torek zvečer sem spet nazaj. Mejte se in pazite nase.

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Spet malo po dolgem času oživljam tole temo...

Vse poznavalce sprašujem, če mogoče kdo ve, kako so se imenovali konji, na katerih so jezdili Nazguli. Sem malo listal po knjigi, pa sem ugotovil, da je pravi projekt iskat določeno besedo med vsemi tistimi stranmi :lol:

Torej, če kdo ve, bom vesel podatka...

Lepo se imejte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pa če to ni hecno pol pa ne vem, kaj je... sem glih šel malo oživit tale topic z eno idejo, pa evo ga Mustanga, se že valja tlele noter :D

Zato najprej zaslužiš odgovor: v knjigah so večkrat omenjeni v začetku od Rohancev kupljeni in kasneje ukradeni (ker jih Rohanci niso hoteli več prodajati Sauronu, ko so ga spoznali), posebno vzgojeni veliki črni konji za Nazgule. Nikjer pa zraven nisem zasledil imen. Je pa tudi res, da še nisem prebral vseh knjig :rolleyes: . Če/ko bom kaj našel, sporočim. OK?

Pa še moja ideja: a bi tko načeloma šel tudi letos kdo pogledat premiero tretjega filma v London - seveda ne za Božič ampak par dni prej???

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako so se imenovali...konji pač... in vsak taprav konj mora bit seveda črn, pasme so bile pa honda, yamaha, kawasaki, suzuki, bmw, moto guzzi, ktm, MZ in aprilia.

Hobiti so imeli seveda tomose in simsone ipd... :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za trud, Suzuki! Bom poskusil kje zbrskat to informacijo (skoraj dvomim, da bi master Tolkien spustil kaj takega :D ).

Glede Londona je pa odlična ideja, samo: finance, finance...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako so se imenovali...konji pač... in vsak taprav konj mora bit seveda črn, pasme so bile pa honda, yamaha, kawasaki, suzuki, bmw, moto guzzi, ktm, MZ in aprilia.

Hobiti so imeli seveda tomose in simsone ipd... :P

LP

strom: ni smešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za trud, Suzuki! Bom poskusil kje zbrskat to informacijo (skoraj dvomim, da bi master Tolkien spustil kaj takega :D ).

Glede Londona je pa odlična ideja, samo: finance, finance...

Hola!

Ej, ni blema, saj veš...

London pa ni za zjokat drag. Ko smo šli lani nas je prišla pot, bivanje, futr, pivo, vse skupaj približno 35 kSIT za tri dni. Se ti zdi to ful preveč???

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Producenti so kokr nek sempl skup sestavl, da malo folk zrajcajo, itak pa k nam pride 3 del šele Januarja - če ne bojo prej kake CD-je izdal da se bo heknel :D :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pa še tole: ROTK bo prišel na filmska platna 17. decembra 2003, torej se lahko začnemo dogovarjat za London, kogar to zanima...

Sem šel pogledat še na RyanAir, pa je ta hip (povratna) karta za tiste dni 160 €... bo treba počakat na kakšno znižanje, tako kot lani...

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola -pero-!

Ne sekiraj se, nič hudega se ne dogaja. Delajo le reklamo za nakup DVD verzijo filma TTT, ki je pravkar izšla na 2 DVDjih (26. avgusta) in za v naročilo ponujajo podaljšano verzijo TTT, ki bo na 4 DVDjih izšla 18. novembra (spet 30 min daljša kot v kinu). In pa seveda popagirajo ROTK, tretji del filma, ki bo v kino prišel 17. decembra letos. Pa taki štosi... :rolleyes:

Sicer imaš pa itaq vse na na official siteu www.lordoftherings.net - v angleščini je najbrž bolj razumljivo kot italijansko, kajne?

Il signore degli anelli = The Lord of the Rings

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :lol: jebemti ta italjanščina, jest sm pa mislu da je "Il signore degli anelli" kak friki podnaslov

kaksnga dela :blink: :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hola!

Spet je leto naokoli in tu je 22. september ko imata, da vas spomnim, Bilbo in Frodo rojstni dan.

Vse naj!!!!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa vse najboljše.

Zaznal v medijih, da so vam, navdušencem, v Londonu, v Tehniškem muzeju menda, odprli razstavo na to temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bi pa bil počasi spet čas za ogled LOTR na velikem platnu. No, ja malo manjšem, pa vseeno. Odkar je izšel drugi DVD, sem si ga ogledal že dvakrat, edino do drugega ploščka se še nisem dokopal, ker ga v videoteki nočejo posodit. :( Bom začel pospešeno iskat videoprojektor, pol bo pa žurka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

E moj Lucky, tu sam te čekao :OK: Yeeesssssssss :kva1:

Mam že vse rezervne dele in orodje za torto naredit zbrane :P

PS če ne bo šlo drugače, bom prinesel divX od TTTja, FOTR mam pa itaq "tapravi"!

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!