Skoči na vsebino

J.R.R. Tolkien in vse o Ardi


Priporočene objave

Tule se nisva povsem razumela. DVD od TT je že za dobit, samo nočejo pa dati zraven še devedeja z dodatki. Ni šans, da bom gledal Divx na platnu. B)

Hm, a ti misliš, da bi naredili en tak šesturni polmaraton? To bi raje prihranil za naslednje poletje, ko bo še ROTK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, vem da je TTT že na DVDju, a le tista verzija iz kina - una "taprava" (pol ure daljša) pride šele sredi novembra. DivX sem omenil le kot rezervo.

Ampak res sem mislil na izvedbo polmaratona, ja. Drugo leto bo itaq maraton, tko da nimamo kej šparat, a ne :D Meni bi se tale polmaratonček RES prilegel - a tebi ne??? Samo dovolj zgodaj (popoldne, al pa kar s kosilom) moramo začet :blink: B) :P

A velja???

Namarie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se razumemo. A ti bi čakal na podaljšano verzijo?

Mogoče bi pa kar z brunchom začeli? Vmes pa mal trimčkat, da se ne bomo zasedel.

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ne, pravzaprav ne bi čakal. Itaq se že dolgo nismo videli in bi se mi prileglo kar, hm, čimprej :)

Trimčkanje? Pa saj se spomniš - prave hobbitske zabave nikoli ne vsebujejo trimčkanja, samo hrano in pijačo, in to čim več in čim bolj raznovrstno (medtem ko oni gledajo filma :P ) Lahko začnemo tudi z brunchom, ni blema - čeprav bi Pippin temu najbrž rekel "elevensis", kajne? Če se bomo zasedeli se pa še vedno lahko uležemo, pa mal prigriznemo al pa spijemo, a ne :lol1:

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Dogovori o praznovanju so v teku :OK:

Mustang: tole bo POLmaraton, ker bosta samo dva filma (heh, bolj 1+3/4 :wacko: )

Kletar moj: od kdaj pa tebe zanima Tolkien??? Da nisi zamešal tegale "polmaratona" s čim drugim :? :D

Ein: jasno da si/sta not B)

Obvestim, ko bo znanega kaj več, do takrat pa

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kletar moj: od kdaj pa tebe zanima Tolkien??? Da nisi zamešal tegale "polmaratona" s čim drugim :? :D

seveda me zanima ... ne pa zelo poglobljeno ... saj veš, dobra družba, film, čips in pivce je vedno zmagovalna kombinacija ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, če pride pa še Hotsch-majster, sem se pa zajebal, ker sem rekel da prinesem pivo (gallons and gallons)! :lol:

Hecam se, da ne bo pomote :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, samo toliko v info. Zadeva je v pripravah, preštejem vse zainteresirane in objavim datum in kraj dogodka. Seveda po PM-u. Zvedeli boste vsaj dva vikenda prej, da ne bo kakšnih opdovedi. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo LotRoljupci, nova novica za tiste, ki bi šli v London na premiero RotK (ki je 17 decembra):

- tja (Trst - London Stanstead) v torek, 16.12.2993 ob 14:30 za 1 (en) € (+ letališke takse) :kva1:

- nazaj v petek, 19.12.2003 ob 11:05 za (žal že) 39.99 € (+ letališke takse)

A se strinjate z datumi??? Če da, HITRO povejte, da se začnemo čimprej prijavljati. Aja, spali bi v F1 hotelu v Barkingu, tako kot lani, cena je (še vedno) 27.95 funta (40 €) na noč za sobo (do 3 osebe so lahko v eni sobi).

HITRO RAZMIŠLJAJTE, Ryan Air ne bo v nedogled tako poceni!

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo LotRoljupci, nova novica za tiste, ki bi šli v London na premiero RotK (ki je 17 decembra):

- tja (Trst - London Stanstead) v torek, 16.12.2993 ob 14:30 za 1 (en) € (+ letališke takse) :kva1:

- nazaj v petek, 19.12.2003 ob 11:05 za (žal že) 39.99 € (+ letališke takse)

A se strinjate z datumi??? Če da, HITRO povejte, da se začnemo čimprej prijavljati. Aja, spali bi v F1 hotelu v Barkingu, tako kot lani, cena je (še vedno) 27.95 funta (40 €) na noč za sobo (do 3 osebe so lahko v eni sobi).

HITRO RAZMIŠLJAJTE, Ryan Air ne bo v nedogled tako poceni!

Namarie.

A lahko rezerviramo karte za kino preko neta? Da se ne bomo sli samo obrnit v London....

Bad dreams reminded me.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Karte za kino pa ne vem - mislim da ja, sej se lahko še v našem Koloseju, a ne, samo zdele nimam časa tega poiskat po Netu... Kino bo pa najbrž Odeon ali kaj takega...

A bi se dalo tebi??? :notworthy:

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Karte za kino pa ne vem - mislim da ja, sej se lahko še v našem Koloseju, a ne, samo zdele nimam časa tega poiskat po Netu... Kino bo pa najbrž Odeon ali kaj takega...

A bi se dalo tebi??? :notworthy:

Namarie.

pogledal, nasel, ampak se da rezervirat za termin kakih 10 dni naprej... kar pomeni, da je treba nekoga dobit v Londonu, ki bi sel to nabavit :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce morda kdo se ne ve - premiera RoTK v Sloveniji je bila prestavljena iz prvotnega 18. decembra na 8. januar. AAAAAA!

LP,

Andrej

P.S. Ce boste res pripravili kak screening maraton in se ne branite neznancev, mi prosim posljite PM. Prinesem gajbo pira. Drugace pa imam doma angleske DVD-je razsirjene verzije The Fellowship of the Ring. The Two Towers EE pa je tudi ze narocen in naj bi po izracunih prispel nekje konec novembra. Brez podnapisov, though.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hola!

Evo, dobili smo vezo v Londonu (sestrična od naše Alle), ki nam je pripravljena kupiti karte za kino, ko se bodo začele prodajati. YESSSSSSSSSS!!!

Stroški so zaenkrat takile (odvisni kako hitri boste s plačilom, karte za avion se dražijo... ):

- spanje v F1 hotelu v Barkingu 40 €/noč/sobo

- avion (easyJet) 73 € povratna karta za eno osebo (končna cena z vsemi taksami)

Termin je 19.12. do 22.12. Jest poleg ogleda filma (in nakupa jate knjig v Foylesu - vseh 12 knjig iz zbirke Lost Tales) planiram še ogled Stonehengeja...

Kdo bi šel??? Ima kdo še kakšno vprašanje???

Namarie.

Popravljeno . Popravil cyc
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še nekaj odličnih podnapisov iz LOTR:TTT :D

http://public.planetmirror.com/pub/engrish...tions/index.htm

This webpage celebrates the wonderful engrish subtitles featured in an asian bootleg DVD of Lord of The Rings - The Two Towers. What you see is exactly what appears on the TV screen. The first half of the movie has the most screengrabs, as there is more action than talking later on, and the subtitle writers eventually started getting the name of the characters right. Have fun!

Here's a definition of the word "engrish" from an online dictionary:

"Engrish is a slang term which refers to an English language phrase that arose through poor translation of another language (usually Japanese) into English, or sometimes, poor translation of English into another language followed by good translation back into English. This used to be a frequent occurrence with product manuals, which might say something like "to make speed up find up out document", but it's less frequent today. Another source of poor translation is an unchecked machine-produced translation, such as that from the Babelfish service."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elf name:

Lúthien Amandil

Alla B)

Hola!

Luthien??? Uauuuuuuu! A veš da to pomeni Enchantress... (kar najbrž ni treba prevajat)??? Res B)

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!