Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?


Mavti

Priporočene objave

On 8/27/2024 at 10:09 PM, Frenk 67 said:

Celo poletje nisem prižgal klime v bajti. Ponoči vse odpremo, da se shladi, čez dan vse zaprto. V bajti 22-23 C. 

Dobra izolacija.

Jaz je nimam, je pa bajta v vročini prav prijetno hladna. Itak leta 1827 niso uporabljal ne siporexa, ne zidakov, ne volne 😜, ampak zdravo kmečko pamet. Pa obrnili bajto glede na sonce.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ahahaha. Sej res. Mladen... Cakam da se kdo opogum pa proda cf 450, ce pa ne, pa januarja v akcijo, k te mam v mislih, pa doga66, da vaju pelem na blegoš na ocvirkovco! Ce pa ne na ocvirkovco, pa ni hudic, da 3 mejhne motorje damo v kombi pa na velebit...druh let...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, skalar36 pravi:

V dobro voljo me spravlja motosvet. Edini "socialni medij", ki ga imam. Tko kot sem včeraj prosil @Tedybear-a da me pelje mal po novih krajih(vrhunsko je bilo!!!), sem že velikokrat prosil koga drugega, ki sem ga spoznal na motosvetu... vseh ne bom našteval... se bom onregnil še ob @DAMI34, s katerim sva že nekajkrat "prespala" skupaj (:lol1:) in je tudi zelooo fajn vodič. Veliko sem vas uspel spoznat, koga bom pa  še. Sami fajn ljudje.

Upam, da nekoč k bom star, da še mene kak mladec pobara, naj ga peljem kam, kjer še ni bil. TNX vsem!

ujebemti, prosim ne v enem stavku omenjat "sva skup spala" in "sem bil Tam k še nikol " :P

 

 

Ejga gurenc, biti zadovoljen z vodičem, je vsaj po mojem prepričanju v glavnem biti zadovoljen sam s seboj. Nekonfliktne in nekomplicirane osebe nimajo nikol problemov. Z lahkoto (to je sicer moj pogled ali vtis) si v tem primeru sam sebi pripišeš pohvalo.

aja, na MS je velik fajn fantov v reali pa ful zajebanih po tipkovnici :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, skalar36 pravi:

Ahahaha. Sej res. Mladen... Cakam da se kdo opogum pa proda cf 450, ce pa ne, pa januarja v akcijo, k te mam v mislih, pa doga66, da vaju pelem na blegoš na ocvirkovco! Ce pa ne na ocvirkovco, pa ni hudic, da 3 mejhne motorje damo v kombi pa na velebit...druh let...

ne pozab name...ne rabim mopeda v kombi...bom že prišel na štart. 

ps. vedno se rad družim z mladino :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

ne pozab name...ne rabim mopeda v kombi...bom že prišel na štart. 

ps. vedno se rad družim z mladino :P

 

.

... zmer več "mladine" je okol tebe :eek:

... ne vem kako to ??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, pik1 pravi:

.

... zmer več "mladine" je okol tebe :eek:

... ne vem kako to ??? :kva2:

ja sj, k se skos družim z nekimi objestnimi starci, pa je vsak k ma leto manj od mene "mladina" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!