Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?


Priporočene objave

Danes okvara v kopalnici ,je teklo od vsepovsod tud iz električnih utičnic in el.pečke , stropa ,okna ,....:angryrant1:aja to je za ono temo: kaj me je spravilo v slabo voljo:slap:

no sva z očetom pogledala na stvar še z druge strani, je bilo smeha:D, popravil okvaro:) slaba ura dela skupaj z iskanjem rezervnih delov po delavnici B)nato pa tri ure glancanja kopalnice in je lepša kot nova,preproge pa se še perejo :whistle:mater sem dobre volje:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fejsbuk me spomnil da pred nekaj leti.. sem ob tem času vozil z mojim prvim motorjem domov.... seveda relacija Jesenice - Portorož :D Kaj lepšega kot v takem "svežem" vremenu prvič vozit neznano ohranjen motor, brez nobenih izkušenj, praktično brez prave opreme, motor seveda ni bil registriran in vse kar sem probal je 20m vožnje, da vžge in menjalnik dela, plačal sem preizkusno nalepko in štartal iz Jesenic....

 V Kranju je že malo rosilo, tako da nism vidu  nič.. in vsakič ko sem šaltau me je skoraj položilo ker stare gume na hladnem mokrem asfaltu držijo..... bolj ne. V LJ, sem menjal žarnice in ugotovil da je ura že 16h in se mrači... torej ni blo druge kot na avtocesto, da ne fašem kakšne poledice na Planini.

Med nogami 250cc, in dve zmerznjeni frnikoli sem nekako v rahlem strahu in drgetanju od mraza prišel na obalo (večinoma se skrival za šleperji), takoj zavil na tehnični, po nekakšnem čudežu opravil tehnični, ker sem bil mlad in neumen, sem plačal zavarovanje na okencu.. kjer so me za 250cc, obrali za glih tolko€€... bolečina.

Sem bil že skoraj doma, ko je v Izoli začel motor nekaj kašljat in ni držal minimuma.... 

Pridem domov, oče zagleda motor... motor od straha začne scat bencin .... in to konkretno....

Sledile so pridige..... ampak to ni več zgodba o motorju :lol1:

(no,potem sem imel čez zimo čas pošraufat motor, še zdej ne morem niti pomislit kaj je bilo vse narobe s tistim motorjem ... in jaz sem si upal na AC v temi... )

 

@thumper@Dr_Jakob in drugi mamuti ki se pizdijo zakaj vozim krš, ko mi predlagajo boljše motorje.... tako sem začel, drugega pač ne poznam... :lol1:

 

To je to prva slika mojega prvega motorja ko je prišel domov... važno da ima dvojne rore :D 

192553_4595400796971_825323078_o.jpg?_nc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@smasher - krš ? kolikor vem si porazil nešteto slavnih bavarčkov na vzponu.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že moram nosit masko, potem naj bo na njej malina, a ne :D

Za mamo race (ja, kar mama želi, to mama dobi).

Za kolegoco, ki ima argentinsko dogo, naj bo argentinska doga in za kolegico s husky-jem naj bo hasky :cool:

125218549_354267639212488_7287887831620252631_n.jpg

124682375_375576950313954_6268880544418105407_n.jpg

124983507_389255082268442_8665715991069995231_n.jpg

128879494_141968914333785_3142177838643727957_n.jpg

129409354_372021150763682_9133542618154802203_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je proti jutru Miklavž le prišel naokoli s polno torbo dobrot:worship: je pa bemtil nad koronskimi ukrepi, ki mu komplicirajo nabavo dobrot:angryrant1: najbolj pa nad policijsko uro    ,kar naprej pokaž papirje:huh: ,cajt pa leti:D

Danes goduje sveti Miklavž, prvi od decembrskih dobrotnikov - Slovenija -  TIMES.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Grut pravi:

še zadnja trgatu,pubrau use,grmčke pustrigu na 10 cm,pokriu s slamo in nesu v klet ... zdej pa na delo ... :010

 

001.jpeg

okraski za novoletno drevesce (nisem reku jelko) :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

okraski za novoletno drevesce (nisem reku jelko) :huh: 

prjatu moj,prou zate bom naredu en mejhn paketk,par caroline reaper,par dorset naga in par habanerotou,se boš luštn paču pa kremžu ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Grut pravi:

prjatu moj,prou zate bom naredu en mejhn paketk,par caroline reaper,par dorset naga in par habanerotou,se boš luštn paču pa kremžu ... :lol1:

še najraj bi uno nago :huh: .. karoline reper in ostalih pa ne poznam :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Grut pravi:

še zadnja trgatu,pubrau use,grmčke pustrigu na 10 cm,pokriu s slamo in nesu v klet ... zdej pa na delo ... :010

 

001.jpeg

Kera soseda ti je to dala ? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

Kera soseda ti je to dala ? ?

a ti nism reku že prej da ne kukudaki u prazn ... :angryrant2:

pred 1 minuto, VS800 pravi:

Tok hit si jih čes spravu?

nop... sam jedu sm jih ene par ... :huh:

  • Haha 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

še najraj bi uno nago :huh: .. karoline reper in ostalih pa ne poznam :dry: 

naga  - boš zgledal takole :

What did you do to your Raider today................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!