Skoči na vsebino

Rieju RS2


igralec

Priporočene objave

Čudovito!

Sam ne problem ma z RS1ko. Zadeva sploh nima nožnega kurbla, ampak samo akumulator... In akumulator ima že precej švoh, tako da se ji dostkrat naredi, da se mora po bližnjem klančku spustit. :wink:

I love her!

S tem mislim zverinico... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sej pri meni je isto... sam jest eno uro rinem motor in ga poskušam vžgat, nakar ugotovim, da je bencin na off :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

moja deklina pa je tudi motoristka :D ma peugeot vivacity (ženski skuter)

pa ma komaj 750 km, pa ji tudi tisto neke ruži kot enemu tipi ki je mel sf2, pa je piso da ga to moti ;) smola pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da daš pr nam kerim babam za vozit...ste normalni :shock: :shock: :shock: :shock: njim še izpita za pešaki nebi dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če ni 15, sem za v zapor  :lol:  

Drugač pa se počasi poslavljam od RSke in začenjam šparat za R6 al pa mogoče RS250.

Huh. To pa so cilji. Če maš lep pritok financ se itak ni kaj sekirat. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri se je pojavu. Za kratek čas... :roll: Njemu je zaj vseeno za nas, ko ma RS-125. Je pa lepo, da se je oglaso.

Drugače pa glede žensk na skuterjih. Enkrat sem bil v Stupitu in je ena noter prišla, zunaj je mela prkirano Runnerco, celo pošrajbano in potem se ženšče pohvali, da je že 37-krat padlo. Očitno si zapisuje, ker če bi jas bil tak nerodn kot ona, si več niti beležu nebi. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če ni 15, sem za v zapor  :lol:  

Drugač pa se počasi poslavljam od RSke in začenjam šparat za R6 al pa mogoče RS250.

Huh. To pa so cilji. Če maš lep pritok financ se itak ni kaj sekirat. :wink:

Hja, do 20. al 21. leta bom pa že skup sprasku :) Al pa še kako leto več počakam, da se zresnim :P Sam RS250 raje ne bi, ker je 2T, pa ne bi rad za vzdževanje dal tok k za še en motor v enem letu :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe shocker tole pičko poznam na videz in moram rečt, da ej prav brutalno čudna, ali pa ti nimaš okusa?! :shock:  :D

jo ti kurac na videš poznaš ja

ajde da čujem kak zgleda?

ko pa sn ti govoro kaka je pa si vedno govoro ne jas je še nikol nisn vijo na naši šoli!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta deklica v resnici res ni meni prevec vsec, ampak sto ljudi, sto oci... :D

je pa neka punkerca se mi zdi. je pa tipica z rsko:))

tale rieju rs2 srot pa mi je kar vsec. samo ko sem priso do avspuha je navdusenje malo uplahnilo;) kaka 125ka bi pa ze bla bolj kul, bi mela tudi sirsa kolesa pa malo bolj nabita pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta deklica v resnici res ni meni prevec vsec, ampak sto ljudi, sto oci... :D

je pa neka punkerca se mi zdi. je pa tipica z rsko:))...

ej jrkec kaj ti toto deklino poznaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej fantje oz. motoristi in skuteristi! Vsekakor nisem pozabil na vas, Tomosaki počakaj da nare4dim ta izpit do konca za 125 pa grema v Portorož na "babe" :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js sn aprilio (af1 futura 125) od punce kupu... ...prav lustkane punce... :D wow, motor mam... ...njo bi tud meu... 8) :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!